Bizi takip edin...

Rüyada Yılanlar Görmek

Rüyada yılanlar görmek, ne demek çok karmaşık sorunlar içerisinde kaldığınızı gösterir ve bir sorun hakkında konuşmaktan korktuğunu ifade eder. Çünkü bu konuda konuşacağı kişiyle bir yere varamayacağına yorumlanır. Genelde aile içinde olan sorunlardan kaynaklanan bir rüyadır. Ayrıca hane içinde birden fazla düşmanınızın olduğuna yorum yapılır. Görülen bu rüyada sizin sıkıntınızı tam olarak atlatamayacağınıza işarettir. Bunun için bayağı uğraşacağınıza ve kendinizi anlatmanızın çok zor olacağı yönündedir. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin aşk hayatında bazı pürüzler olacağını ve küçük şeyler yüzünden büyük sıkıntılar çıkacağına delalettir. Aslında bu rüya bir uyarı niteliğindedir ve kişinin başı üzerinde sürekli bir belanın dolaştığını, bu yüzden sürekli dua etmesi gerektiği yönünde tabir edilir. Gören kişinin bu sıkıntılı dönemini uzun bir zaman diliminde atlatacağını ve sorunların zor da olsa biteceğini de alamet eder.

Rüyada Yılanlar Görmek

Rüyada yılanlar görmek islami, kötü düşmanlarınız olduğunu ve bunların size kötülük edeceğinden artık emin olabilirsiniz. Bundan dolayı çok dikkat etmelisiniz, hane içinde olan düşmanlarınızdan korkmalısınız. Eğer ufak tefek yılanlar ise, eşler arasında küçük fitneler sokmak ve bunlardan dolayı büyük sorunlar çıkmasıdır. Yılan yaktığınızı görüyorsanız, bu kötülüklerden kurtulmanız olarak yorum yapılır. Kafasının karışmasından dolayı görülen düşlerdir, eğer bir konu üzerine fazla kafa yorulduysa bundan dolayı bu tarz rüyalar görülür.

Rüyada Yılanları Öldürmek

Rüyada yılanları öldürmek, rüya sahibinin tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağını gösterir. Düşmanlarını alt edeceğine ve çevresinde ona ve ailesine sözle, yada farklı numalarla zarar vermek isteyen kişilerden kurtulacağına işarettir. Bu durumun kişiyi gerçekten sevindireceğine delalet eder.

Rüyada Yılanlardan Korkmak

Rüyada yılanlardan korkmak, rüya sahibinin yakın zamanda istemediği bir söz duyacağına ve bundan dolayı canının çok sıkılacağına işarettir. Ayrıca kişiyi gerçekten korktucak hatta heyecanlandıracak bir olay olacağına ve bu işin içinden nasıl çıkacağını bilemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Yılanlar Tarafından Sokulmak

Rüyada yılanlar tarafından sokulmak, en yakın akrabaları tarafından rahatsız edilmek ve hiç beklemediği şeylerden sorumlu tutulmak demektir. Bunun oldukça canını sıkacağı yönündedir.

Rüyada Yılanlar Kavga Ediyor

Rüyada yılanlar kavga ediyor, gören kişinin bu rüyasında düşmanlarının birbiriyle çatışarak size zarar veremeyeceği yönündedir. Bu şekilde sadece kendilerine zarar vereceğine işarettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz