Bizi takip edin...

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek

Rüyada yılan yumurtası görmek, rüya sahibinin çok güzel ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağını delalettir. Kişinin hayatında çalışmalarının karşılığını büyük bir şekilde alacağına işaret eder. Gelecekti çok büyük bir makama ulaşacağına ve her işini elini sallayarak yapacağına tabir edilir. Hiçbir şey düşünmeden ve takıntı etmeden ayaklarını uzatarak geçireceği bir hayata sahip olacağı yönündedir. Nadir de olsa kötü bir manada içerir şöyle ki sevdiklerinden uzak kalma durumunda olması ve gurbetlik yaşaması manasındadır. Bazen de zayıf bir düşmanını ne olduğunu  gösterir. Rüyada yılan yumurtası görmek, kişinin iş güç her şeyden kurtulup rahata ermesi demektir.

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek

Rüyada yılan yumurtası görmek, has mı olan biri için pek de hayra yorulan bir rüya değildir. Bu kişinin kendisine çok dikkat etmesi gerekmektedir. Çevresinde güvenecek hiç insanı kalmadığına delalet eder bazen de yapılan amellerin İslamiyete uygun olmadığını işaret eder. Bundan dolayı uyarma amaçlıdır, bazen de kişi kötülükleri başına kendi çekmesi anlamına gelir.  Rüyada yılan yumurtası görmek, dostlarını iyi seçmesi ve kötü gün dostları ile arkadaşlık etmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bu rüya güzel günlerin sizi beklediğini alamet eder.

Rüyada Yılan Yumurtası Yemek

Rüyada yılan yumurtası yemek, biriyle verdiğiniz mücadelede ya da o kişi ile aranızda olan yarışta sizin kazanacağınız yönündedir. Başarmak ve güçlü olmak manasına gelir.

Rüyada Yılan Yumurtası Yediğini Görmek

Rüyada yılan yumurtası yediğini görmek, bu da aynı manaya gelir. Kişinin her zaman gücünün katlanması ve maddi anlamda yüksek gelir sahibi olacağına işaret eder ve tüm borç ve dertlerinden kurtulacağına rivayettir.

Rüyada Yılanın Yumurta Yediğini Görmek

Rüyada yılanın yumurta yediğini görmek, hayatına yorulur ve karşısına çıkacak yeni bir iş kapısına işarettir. Bu işin ona helal rızkı getireceğine ve kazancının her zaman için bereketli olacağına ifade edilir.

Rüyada Yılanın Yumurta Yemesi

Rüyada yılanın yumurta yemesi, kendisini değerli hissettirecek bir insanla karşılaşmaya delalettir. Bu insanla yakın zamanda güzel bir izdivaca gireceğine ve evlilik ile sonuçlanacağı yönündedir.

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek İslami

Rüyada yılan yumurtası görmek islami, kişinin durumuna göre iyi ya da kötü yorum alır. Borçlu ve düşmanı olan bir için hayra yorulmaz, düşmanlık edenleri yok ise buraya ona hayır getirir.

Rüyada Yılan Yumurtası Görmek Diyanet

Rüyada yılan yumurtası görmek, diyanet kişinin bunca zaman çektiği çileler sonunda rahata ermesi demektir. Düşmanların alt ederek kendi silahıyla onları vurması anlamında yorumlanır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz