Bizi takip edin...

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması, rüya sahibinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına ve hayatında olumsuz gelişmelerin yaşanacağına alamet eder. Hem maddi hemde manevi daha çok manevi bakımdan yıkıma uğrayacağına ve uğursuzlukların ardı arda geleceği bir dönemden geçecektir. Bu dönem geçici olduğu gibi kısa sürede atlatacaktır. Rüyada yılan sokması, bu zaman sakin olmalı ve acele kararlardan uzak durmalıdır. Rüyada yılan ısırması, eğer rüyanızda canınız yanıyorsa etraftan duyacağınız bir dedikoduya yada istemediğiniz bir şeyin yaşanmasına delalettir. Yanlış arkadaşlıklara ayrıca başkalarının fikirleri ile uğrayacağı zarara işarettir.

Rüyada Yılan Isırması Ne Demek?

Rüyada yılan ısırması ne demek, bu yüzden çok iyi düşünmeli kişinin kendi kararları ile hareket etmesi gerekir. Rüyada yılan ısırması, kişinin etrafında olan onu kıskanan art niyetli insanların olduğu ve kişi bunlardan habersizdir. Bu çok dikkat etmelidir, yoksa zarar gelecektir. İş hayatında da istemeden olan bir şey ile iş değiştireceği manasına gelir. Rüyada yılan ısırması, başka tabircilere göre de eğer rüyada korkarak kalmıyorsanız yada canınızın yandığını hissetmiyorsanız, hayatınızda çok değişik ve güzel şeylerin olacağına rivayet eder. Rüyanın görünümü durumu çok önemlidir.

Rüyada Yılanın Isırdığını Görmek

Rüyada yılanın ısırdığını görmek, rüya sahibinin belirli bir zaman yaşayacağı üzüntüye ve kedere işarettir. Sağlık sorunları var ise uzun süreceği manasındadır.

Rüyada Yılanın Isırması ve Kanaması

Rüyada yılanın ısırması ve kanaması, bu rüya kişinin çok büyük sorunlar ve ailesiyle problemler yaşadığı bunun özel yaşantısına da yansıdığını gösterir. Kan rüyayı bozduğu içinde bu sıkıntılardan kurtulup güzel günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada Yılan Isırması ve Öldürmek

Rüyada yılan ısırması ve öldürmek, rüya sahibinin gördüğü bu düşünde yılanın ısırması iyi değildir. Olumsuzluklara yorulur, fakat yılanı öldürmek bunun tam tersidir. Düşmanlarını alt etmeye istediği başarıya ulaşmaya tabir edilir.

Rüyada Yılanın Isırmasından Kurtulmak

Rüyada yılanın ısırmasından kurtulmak, son anda gelecek olan kazalardan Allah’ın yardımı ile kurtulmak her şeyden koruyan Allahtır. Kişinin şanslı bir döneme gireceğine de delalettir.

Rüyada Sarı Yılan Isırması

Rüyada sarı yılan ısırması, kişinin hayatında iş hayatı olsun genel hayatı çok dikkat etmelidir. Sarı yılan pekte hayırlı değildir ve hayra yorulmaz bu yüzden kişiyi uyarma amaçlı bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Yılan Isırması

Rüyada beyaz yılan ısırması, rüya sahibinin ticaret hayatın tökezleyeceği bir döneme girecektir. Kişinin birikim yapması ve gelecek sıkıntılara karşı hazırlıklı olması gerekmektedir.

Rüyada Siyah Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması, gören kişinin korkularının olduğu ve kuruntuları sayesinde korktuğunun başına geleceğine işarettir. Rüya sahibi hiç beklemediği insanlardan ihanete uğrayacaktır.

Rüyada Yılan Isırması İslami Yorumu

Rüyada yılan ısırması islami yorumu, kişinin hayatında olacak olan olumsuzluklara yorulur ve kişinin bol dua etmesi gerekmektedir. Bundan dolayı kişinin arkadaşlıklarına çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Yılan Isırması Diyanet Yorumu

Rüyada yılan ısırması diyanet yorumunda, kişinin başına gelecek olan ufak tefek kazalara ve bunun için bolca sadaka vermesi gerektiği konusunda uyaran bir rüyadır. Ayrıca yılan ısırmasından kurtuluyorsa gelecek olan mutluluklara yorumlanır.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Yılan Isırması)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Gören kişinin bir takım sıkıntılar yaşayacağı fakat fazla zarar almadan bu dönemi atlatacağına yorumlanır. Kişinin yaşamında sıkıntılar olması ileride yaşayacağı güzelliklerin habercisidir.

Diyanet Yorumu; Rüya sahibinin kendi içinden olan kuruntularına ve bundan dolayı girdiği sıkıntılara işarettir. Kişinin gelecek olan kötülükler için Allah’tan yardım istemeli. 

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki kişinin yaşadığı sıkıntılarının düşüne yansımasıdır. Yada gelen sıkıntıların onu yorduğu çare aradığı bir dönemdir. 

Etiketler: , ,

Yorumlar

 1. Sevinc dedi ki:

  Selamlar! ben ruyamda yumurtalar uzerinde oturmuwdum! sonra kalkinca altimdan siyah bir yilan cikdi ve beni kolumdan isirdi! isirdiktan sonra ben onu kolumdan koparib yere atdim ve bawini kesdim! isirmasi beni acitmamiwdi! bu ne demek?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Sevinç Hanım rüyanız iki türlü tabir edilir. Her iki bağlantıya tıklayarak okuyunuz. http://www.eslemnur.net/ruyada-yumurta-gormek/ ve http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-isirmasi/ Daha detaylı bilgi için rüya tabirleri bölümünden rüyanız la ilgili tabirleri öğrenebilirsiniz.

 2. Nur kayaoğlu dedi ki:

  Merhabalar ben çok kötü bi rüya gördüm. Gece boş bir tarlada yürürken Ayrı ayrı 3 büyük yılan gördüm bunlardan biri bana saldırdı ayağımı ısırdı ve ben acısını hissettim. Daha sonra elime bi taş alıp o ısırırken bende kafasına vurarak öldürdüm. Rüyamda kan aktı diyodum yılandan ama kan görmemiştim. Bu arada rüyamda sürekli üç harflilerin bana karıştığını söylüyodum.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Nur hanım rüyanızın yorumu ; http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-isirmasi/ buradan okuyabilirsiniz. Rüyanız hayır olsun inşallah. Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

 3. Okan dedi ki:

  Merhabalar ben ruyamda kobra yilaninin bi erkek aslani isirdigini ve o aslanin yilani oldurdugunu ama sonrada yilanin zehrinden aslaninda oldugunu gordum nedir sizce bu????

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Okan bey rüyanızın yorumunu bağlantıya tıklayarak okuyun. http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-yakalamak/ detaylı bilgi için yılanla ilgili rüyalardan yararlanabilirsiniz.

 4. Burak dedi ki:

  Bir tanidigim cok samimi olmadigim ama azda olsa samimi olduğum bir insanla yuruyorduk ardindan o kisi reynmene donustu ve birden kaykay surmeye baaladik sonra basip gitti ben tek basima eve yaklastigimi gordum yana donerken yilanin basini kaldirip bana baktigini gordum biraz urperdim ardindan yilan cok hizli bir sekilde sokagin ceyreginden bana geldi ve elimi isirdi. Elim cok fazla kanadi cok asiri derece ama bu kan akmiyordu eve gittigimde annem benim yatagimda yatiyordu anne yardim et dedim fakat duymadi ondan sonra arkami dondugunde annem yatiyordu ama cok garip bir sekilde annem hani yatagin ranzasi varya onu kaldirmislar yarim bir sekilde oyle yatiyordu ranzayi indirdim ve annemi uyandirdim annem noldu dedi elimi gosterdim kanlar yoktu fakat tek bir sey vardi elimin icinde etli bolumunde kucuk bir isirik gibi benim ruyam bu kadar cevaplarsaniz sevinirim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Burak bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-isirmasi/ bağlatıya tıklayın. Daha detaylı yorum için sitemizin rüya tabirleri sayfasını tavsiye ederim.

 5. Fatma dedi ki:

  Merhabalar ben yatakta siyah kucuk bir yilanin sag ayagimdan isirdigini gordum acisini yavas yavas hissettim cevaplarsaniz sevirim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Fatma hanım rüyanızın yorumu; http://www.eslemnur.net/ruyada-siyah-yilan-gormek/ buradan okuyabilirsiniz. Daha detaylı yorum için yılan ilgili rüyalarımızı rüya tabirleri sayfasını tavsiye ederim.

 6. Ozan dedi ki:

  Rüyamda etrafımız yılan dolu biriside ufak yılanları diğerki yılanlara yem ediyordu 2 3 tane yem ettikten sonra eline aldıgı yılan biranda boynumdan ısırdı ve aniden uyandım bu ne demek oluyor ?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ozan bey rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın. http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-isirmasi/

 7. Ecem dedi ki:

  Rüyamda evde odada bi bebek vardı ve ben bebeği almaya gittiğimde önümden bi fare geçti sonra bebeği aldım ve tam odadan çıkarken bi sarı kısa kalın bi yılan önümüze düştü ben bebeği koruyayım derken başparmağımı ısırdı ve gitti acısını hissetmedim ama bağırıyorum bebekte buna güldü

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ecem hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-bebek-gormek/ ve http://www.eslemnur.net/ruyada-fare-gormek/ bağlantılara tıklayın, daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfasını gezmenizi tavsiye ederim.

 8. Harun dedi ki:

  Ben rüyamda akrep ve yılan gördüm. Akrebin herhangi bir zararı yoktu ama yılan neredeyse 20 mt vardı. Sarı üzerinde siyah benekler olan bir yılandı. Kalabalık bi ortamdaydık biz böyle dağ gibi bir yere gitmiştik. Bütün sülalem ordaydı. Yılan annemi sokmaya çalıştı ama annem kaçtı. Isırma durumu filan yok bizde de yine de merak ettim. Yardımcı olur musunuz.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Harun bey rüyanızın yorumu için; http://www.eslemnur.net/ruyada-renkli-yilan-gormek/ ve http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-sokmasi/ bağlantılarına tıklayın. Daha detaylı yorumu için rüya tabirleri sayfasından yılan ilgili rüyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 9. Dilan dedi ki:

  Merhaba cok kötü bir rüya gördüm,ince kücük bir yilan önce koynuma girip emiyoedu etrafdaki insalardan yatdin istedim ama gelecek bekle diye bekletiler sonra yilan beli gidip orayi emeye basldi ve doktor bakti ama o da yilani dokunmadi ve ilgilnemedi. Sonra yilan basenlere dogru indi ve hala kimse ilgi göstermedi. Bu sefer ben yilanin basini tutup sıkmaya başladı ve resmen içi çıktı ve dişi kaldı. İşte bursan sonra yılanın dişlerini hissetim yanı isirmasını cok acı cektim👀

 10. Banu Derya dedi ki:

  Selam. Ben rüyamda bir komşumun benim üzerime yılan attığını gördüm. Yılan orta büyüklükdü bir yılandı ve benim elimden ısırdığını gprdüm. Acıttığını hiss ediyordum. Çıkarmak istedim çıkmıyordu daha da acıttığı için koydum elimde kaldı. Sonra kendisi çıktı gitti. Babam ile sonra panzehir aradığımı gördüm. Bana pahzehir vurdular doctorlar. Daha sonra yine bir kovada küçük yılanlar olduğunu gördüm elimle kuyruklarından tutub tuvalete attığımı da gördüm. Arkasıycada su döktüm çıkıb gittiler. A bu arada yılan benim elimi ısırdığında ben mescidin yanındaydım.

 11. Duru dedi ki:

  Rüyamda biriyle koltukta oturuyordum kim olduğunu bilmiyorum ondan sonra bir yılan koltuğun altından çıktı yanındaki korktum ona değil bana saldırmayı tercih etti Koridora doğru koştum kapıyı kapattım altından geçti kedi gibi ondan sonra kendi odama koştum kendi odamın kapısını kapattım altına bir şeyler koydum tam kapısını kapatırken minicik bir derisi deri parçası sıkıştı ama kurtuldu çekti dersini ondan sonra rahatladım kapın altına bir şey koydun diye kapının kolundan açtı ayağa kalkıp beni getirmeye çalıştı ettirirken çok zorlandım zorlandığımı hissettim ve kurtulamayacağım anladım pes ettin beni kolumdan ısırdı ama yerde hiçbir kan yoktu ve hiç canım acımadı

 12. Cihat dedi ki:

  Merhabalar .
  Rüyamda bir yılan elimin tarak kemiğini ısırmaya çalışıyordu. Yılanın sivri dişleri vardı. Tarak kemiğimi ısırdı ama ben kaçmıyordum bakıp gülüyordum ve bırakmasını bekliyordum. Dişlerini hissedebiliyordum ama dişlerini elime geçiremeyince ısırmayı bırakmıştı.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Cihat bey gördüğünüz rüya geniş kapsamdır. Bunun için yılan ilgili rüyalarımızı gezmenizi tavsiye ederim. Rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek-nedir/ bağlantıya tıklayın.

 13. zeynep dedi ki:

  ben rüyamda ben ve annem banyoda bi seylerle uğrasirken sarı bi yılannin beni bacagimdan soktuğunu gördüm sonra anneme bu yılanin zehirli olduğunu beni acilen hastaneye götürmesini söyledim ama annem aldırış bile etmedi beni götürmedi yilanin soktuğu yer hafif şişti ama bana bi şey olmadi

 14. zeynep dedi ki:

  merhaba ben rüyamda annemle birlokte banyoda bi şeylerle uğraşirken sarı siyah karışımi bir yilanin benim sag bacagimi soktugunu gördüm anneme bu yilanin zehirli olabilicrgini beni acilen hastaneye getirmesini söyledim ama annem aldırış bile etmedi bana bi şey olmadi ama yılanın soktuğu yer hafif şişti

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zeynep hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek-neye-isarettir/ bağlantıya tıklayın.

 15. hatice dedi ki:

  Rüyamda üzüm asmasinin altındayım iki tane gri yilan gördüm biri beni sağ elimden ısırıyordu

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hatice hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek-ne-demek/ bağlantıya tıklayın.

Yorum Yaz