Bizi takip edin...

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, pekte iyiye yorulan bir rüya değildir aslında bu rüyayı gören kişinin kimseye anlatmadan Allah’a sığınması derdini tasasını Allah’a anlatması gerekir. Bazen ise gelecek olan kısmete, yada bir hükümdarlığa yani çevresinde söz sahibi olmaya delalet eder. Geçim zorluğuna ve sıkıntıların sonunda esenliğe kavuşma manasına de gelir. Rüyada yılan görmek, etrafında ona iyi gözüken gizli bir düşmanının olduğuna da işarettir. Bazen ise çok enteresan bir şekilde gelecek olan güzel bir bebek haberi ile yorumlanır. Bu rüya kişinin nasıl gördüğü ile çok alakalıdır, devlet işlerine de yorumlandığı söylenir. Rüyada yılan görmek ne demek, sıkıntılara sabretmek gerektiği ve sabrın sonunda selametin geleceğini de ifade eder. Rüyada yılan öldürmek islami yorumu için sayfamızı ziyaret edin.

Rüyada Yılan Görmek  Ne Demek?

Rüyada yılan görmek ne demek, rüyada yılan görmek kurulacak olan ticaret hayatına ve bu yolda çok iyi yerlere gelerek etrafında tabiri caizse kral olarak anılacağına tabir edilir. Başka yorumculara göre de mesleğinde sıkıntılı zamanlardan geçeceği ve kötü zamanlar atlatacağına dair yorumlar yapılır. Rüyada yılan görmek, rüya sahibinin düşmanlarının bir araya gelip sıkıntı vereceği durumuna alamet eder. Görülen rüyada içinizde korku ve şüphe bırakmıyorsa o zaman çokta sorun olmadan hal yoluna gireceğine rivayettir.

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek

Rüyada çok sayıda yılan görmek, birde fazla düşmanı olan bir kişiye işaret eder. Bazen de o senenin ve gelecek senenin bolluk ve bereketine yorum yapılır.  Yağmur yağacağı manasını da taşır.

Rüyada Yılanın Kaçması

Rüyada yılanın kaçması, gören kişinin istediği bir takım şeyleri elinden kaçırması manası gelir. Rüyada yılan kaçtığını görmek, rüya sahibinin isteklerine ulaşamaması ve bundan dolayı kendine üzdüğü anlamındadır.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yıla görmek, rüya sahinin her zaman ve yanında olan birinin onu çekemediği açıklarını aradığına işarettir. Bundan dolayı her vakit dikkat etmesi gerektiğine delalettir.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, bu rüya gören kişi için iyiye yorulmaz. Maddi anlamda zengin ve çevresinde güç sahibi olan birinden zarar göreceği manasını taşır.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, gözü kara ve hırslı birini işaret eder. Kaybetmekten korkmayan istediği elde edene kadar uğraşan iş hayatında ve normal hayatta pes etmeyen başarılı birini delalet eder.

Rüyada  Yılan Isırması 

Rüyada yılan ısırması, bu rüya gören kişi için hiçte hayırlı değildir. Rüyada yılan soktuğunu görmek, uğursuzluk olarak yorumlanır ve maddi ve manevi anlamda zora gireceği bir dönem yaşayacaktır.

Rüyada Yılan Görmek İslami Yorumu

Rüyada yılan görmek islami yorumu şudur, kişinin gördüğü rüya bazen bilinç altı ile alakalıdır. Yada kişinin düşmanlarına olduğuna yorumlanır, fakat Allah’ın izni gören kişiye zarar veremeyeceklerdir.

Rüyada Yılan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada yılan görmek diyanet yorumu şöyle açıklanır, kişinin çok hırslı bir olduğu ve ileride çok büyük güç sahibi olacağına işarettir. Etrafında ve çevresinde makam sahibi olacaktır.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Yılan Görmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya size karşı farkında olmadığınız bir düşmanlığın olduğu gösterir. Yada kişinin kendince şüphelerinin kuruntularının olduğunu anlatan bir rüyadır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin bilgiçliğini ve kendini her anlamda yenileyen ve açık görüşlü bir olduğunu ifade eder. Ayrıca yılan görmek şifa anlamına da gelir ve sıkıntıların su yüzüne çıkması manasını taşır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin ruh ahalinin yansıtan bir rüyadır. Kişinin duygularının karışık olduğu ve duygusal bağlamda karmaşalık yaşadığı manasına gelir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz