Bizi takip edin...

Rüyada Yılan Görmek Neye İşarettir

Rüyada yılan görmek neye işarettir, rüya sahibinin bu rüyayı nasıl bir düşünce ile gördüğüne bağlı olarak yorum yapılır. Mesela eğer kişi bir düşmanını düşünerek yada anlaşmazlığı olduğun biri yüzünden stresli iken bu rüyayı görüyorsa bilinçaltıdır. Ayrıca şeytani rüyalar içerisinde yer alan düşlerdir. Her zaman için gizli bir düşmanı delalet eder. Bu rüyada sonra ki mesaj çevrenize ve kendinize çok dikkat etmeniz gerekmesidir. Çünkü fesatlık besleyen birinin size kötülüğü dokunacağına işaret eder. Bu tarz rüyalar gören kişiler Allah’a sığınmalı ve dua etmelidir. Eğer yılanın size doğru yaklaştığını görüyorsanız, yakın bir kaza yada bela atlacağınız yönündedir. Bu rüyanın bazı alimlere göre olumlu tarafıda vardır. Oda zenginlik ve gücü ifade eder. Gören kişinin çok fazla hırs yaptığına ve bundan dolayı kazanacağı maddi bir gücün olacağına alamet eder. Aynı zamanda aile hayatında da mutluluğa ermek daha farklı şeyler yaşamak demektir. Rüyada yılan öldürdüğünü gören kişi hastalıktan sağlığına kavuşur.

Rüyada yılan görmek neye işarettir, bekar biri bu tarz bir düş görüyorsa genelde zengin biri ile evlenmesine alamet eder. Sağlık sorunları yaşayan biri için yeniden sağlığına kavuşacağı yönünde ifade edilir. Eğer çevresinde yanında dost görünüp kuyusunu kazan kişiler var ise, onları alt edeceği manasına gelir. Fakat bu yılanın başını ezdiğinde delalet eder. Kötülüklerin habercidir, çünkü yılan sevilmeyen sinsi bir varlık olduğu genelde görenler bu şekilde hissederler. Rüyada yılanı öldürüp atmak, rahata kavuşmak ve aşılamayan sıkıntıları aşmak demektir. Rüyada yılanın başına basmak, yada birden fazla yılandan kurtulmak kişinin çok büyük bir kudrete sahip olacağına tabir edilir. Mal, mülk, kuvvet o kişiye nail olur ve hayatında sırtı yere gelmez.

Rüyada Yılan Görmek Neye İşarettir

Sıkıntılar ve maddi zorluk anlamında ifade edilir. Hayra yorulmaz ve kişiye uğursuzluk getireceği yönünde işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin bu aralar maddi harcamalar yapmaktan kaçınması gerekir. Çünkü parasal imkanların düşeceğine yorumlanır. Eğer kredi çekmek yada borç almak gibi bir niyetiniz var ise bu ertelemenizde yarar olduğu yönündedir. Meslek hayatında bir takım sorunlar yaşamak demektir. Aşk hayatında bazı kafa karışıklıkları yaşamak ve ikilemde kalmak anlamında da yorumlanır. Farkın olmadığınız sinsi bir tanıdığınızın sizden menfaat beklediğine alamettir. Yani çoğunlukla düşmanlığı ve kötülüğü gösterir.

Rüyada Yılan Görmek Neye İşaret Eder

Rüyada yılan görmek neye işaret eder, aşk hayatında beklemek umutsuzluk ve mutsuzluk demektir. İkili ilişkilerde sorunları aşamamak ve sıkıntıların çoğalmasıdır. Kafa karışıklığı yeni bir arayış içerisine girmek manasındadır. Aile hayatında huzur bozulması ve problemlerin büyümesidir. Nadirde olsa olumlu yorumları vardır ama görünüşe bağlı olarak değişir. Çünkü yılan her zaman fesatlığı ve sinsiliği temsil eder. Rüyada yılanı vurmak, olumludur sevmediği birinden kurtulmak yada iş hayatında sorunları aşmak manasına gelir. Yada yılanı ezmek, yakın çevresindeki fitne fesatlığa son vermek olarak yorumlanır.

Kara yılan sokması, kişi olumsuz yönde etkileyecek olayların olacağına işarettir. Özellikle maddi anlamda sorunlar yaşamak ve bunların hanesinede yansımasıdır. Bundan dolayı problemlerin çıkması büyümesi olarak ifade edilir.Çevresindeki art niyetli kişileri gösterir, bundan dolayı da büyük zararlara uğrayacağına alamettir. Psikolojik olarak çöküntüye uğrayacağı yönündedir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz