Bizi takip edin...

Rüyada Yılan Görmek Nedir

Rüyada yılan görmek nedir, görülen bu düşün manasında sizin için pekte hayırlı olacak şeylere delalet etmez ve kişinin sıkıntıya gireceği yönündedir. Bu hayvan hem kini hemde nefreti içeren bir canlıdır. Yani sinsi ve çok kinci bir düşmanı işaret eder. Çok dikkat etmeniz gereken bir zaman diliminden geçeceğinize yorumlanır. Bu zamanda yakınınızda olan kişilere çok dikkat etmeniz gerektiği manasına gelir. Yılanın ufak olması sizin için iyidir, çünkü düşmanınızın size çok fazla zarar veremeyeceğini gösterir. Gizli düşmanlıkları ve içten yapılan pazarlıkları ifade eder. Aynı zamanda kişinin aşk hayatında bazı sorunlar yaşayacağına ve duygusal yönde ciddi sorunlar yaşayacağına tabir edilir. Zehirli yılan güçlü ve dişli bir rakibinin olduğu anlamındadır. Yılanın başını elinde tutmak yada saygı görmek ve devlet dairesinde çalışmak olarak yorulur. Madende yılan görmek, hayır ve hasenat demektir ve kişinin mutluluğunun artacağına hanesinde bolluğun bereketin artacağına alamettir.

Etrafında birden fazla yılanların dolaştığını gören kişinin evinde düşmanlarının olduğunu gösterir. Yani evine giren çıkan bir arkadaşı ya da akrabalarından fesatlık eden biri gibi. Ve yada anlaşmazlık yaşanılan kardeşler gibi. Yakın çevreden gelecek olan kötülüklere işaret eder. Rüyada yılan ölüsü görülmesi, Allah’ın yardımı ile tüm sıkıntıların ve kötü insanlardan korunur. Eğer elinizden kolunuzdan yılan çıkıyorsa, bu evladınızdan bir sıkıntı göreceğiniz yönündedir. Sizi üzecek hayırsız bir durum olacağını gösterir. Yılan sizi yutması yada yemesi saltanat demektir. Şöyleki büyük bir hayvanın içine girmek büyük mertebe manasındadır. Rüyada gördüğünüz yılanın rengi siyah ise her zaman olumsuz olmaz. Asil bir renktir ve bolca kazanca delalet eder.

Rüyada Yılan Görmek Nedir

Rüyada yılan görmek nedir, kişinin rüyasında yılan ile konuşması yada sohbet etmesi küs olduğu biri ile barışması demektir. Rüya sahibinin yılan eti yemesi her işten menfaat elde etmek manasına gelir. Yeşil yılan ısırması size dini olarak gireceğiniz bir sıkıntı olduğuna yorumlanır. Yılan kemiği görmek, düşman elde edilen mala ve ganimete işaret eder. Bazen ise hem maddi hemde manevi olarak sağlık yönünde bazı sıkıntılar çekeceğine delalettir. Bazen ise çevreden yardım görmek ve kazançlı işlere girmek anlamındadır. Kişinin yılan öldürmesi, gizli bir düşmanını alt etmesidir. Eğer yılan üzerinizde gezinip başınıza doğru çıkıyorsa, itibarınızın yükseleceğine ifade edilir. Rüyada yılan görmek nedir, genel anlamı kin besleyen bir düşman olduğuna tabir edilir.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir, rüya sahibinin yakın zamanda canının sıkılacağı bir olayın olacağı anlamında yorumlanır. Kişi rüyasında evinde yılan baktığını görüyorsa, kariyer ve mevki demektir. Bir yandan da kişinin yılan görmesi, negatif enerjidir. Yakın zamanda olacak olan bir kazanın habercisidir. Bundan dolayı dikkat etmeniz gereken bir durum olduğu yönündedir. Ayrıca yakın zamanda şüpheleneceğiniz şüphe duyacağınız bir durumun olacağı manasındadır. Sizden menfaat sağlayacak olan biri olduğuna ve bundan dolayı üzüleceğiniz bir şeylerin olacağına ailesininde bundan etkileneceğine tabir edilir.

Yılanın görülme şeklinden de kişinin gördüğü rüyanın yorumu değişir. Size yaklaşan zehirsiz bir yılan görmek, elinize bol miktarda maddiyatın geçeceğine işarettir. Arkanızdan gelen yılanı görmek, hileli bir işe girişilmeli ve bundan zarar görmek demektir. Aynı zamanda bir eşya sıkıntısı yaşamaktır, yani malınıza gelecek olan bir zarar yönünde yorum yapılır.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz