Bizi takip edin...

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek

Rüyada yılan görmek ne demek, kafa karıştıran ve akılda kalan rüyalardandır, bundan dolayı kişi hem ürpertir hemde yorumu merak ettirir. Kişinin hem olumsuz yönde hemde olumlu yönde yorum alır. Öncelikle rüya sahibinin bir takım sıkıntıları olduğunu gösterir. Sakladığı bir şeyin ortaya çıkmasından korktuğu yönündedir. Ya da kişinin bazı psikolojik baskılarının rüyasına yansıması olarak da görülmektedir. Rüyayı başlıklarda nitelendirecek olursak, kişinin yerde yılan görmesi, eğer o yılan tırmanıyorsa yüksek mevkilere yavaş yavaş çıkacak demektir. Kıvrılmış yada iki büklüm olan yılanlar mide ve bağırsak hastalıklarına alamet eder. Kişinin vücudunda yılan olması, aile içinden olan düşmanlara delalettir. Ayrıca kötü söz duymak ve dedikodudan dolayı canının sıkılması manasındadır. Duyduğu şeylerden dolayı zarar görmesi anlamında tabir edilir.

Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde başına bir talihsiz geleceğine yorumlanır. Şöyleki arkasından gelecek hain sessiz bir insana işaret edilir. Rüyada beyaz bir yılan görmek, saflığı ve temizliği temsil eder. Aynı zamanda çevreden zayıf olan düşmanları gösterir. Beyaz yılanı tutmak ise, mertebe demektir. Büyük yılan görmek ise, gören kişiye korku verecek onu ürpertecek şeylerin olacağı yönündedir. Yakın bir komşusunun ona karşı beslediği düşmanlığı ifade eder. Aynı zamanda gördüğünüz rüya sizi korkutmuyorsa, bir bebek haberi olarak delalet eder. Rüyada yılan görmek ne demek, su yılanı görüyorsanız büyük bir mala işarettir. Küçük yılan, küçük olan düşmanlara ifade edilir ve bundan dolayı korkulcak bir şey olmadığı yönündedir.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek

Rüyada yılan görmek ne demek, her ne kadar korkutucu görünsede her zaman yorumu kötü değildir. Yılanın dans ettiğini görüyorsanız yakın zamanda gönlünüzü şenlendiren bir şey olacağına ifade edilir. Mutsuzluktan sevince ve güzel anıların tazelenmesine işarettir. Genelde huzursuzluk hisseden ve kendi bazı sorunlardan dolayı iyi hissetmeyen kişilerin gördüğü rüyaya alamet eder. Bazı korkuları yenememekten dolayı da görülen rüyalar olarak da yorum alır. Yüzleşmekten çekindiği bazı sorunların olduğunu gösterir ve bundan dolayı sıkıntıya girmesidir.

Rüyada Yılan Görmek Nedir

Rüyada yılan görmek nedir, bu da ne demek sorusu ile aynı manaya gelir. Çoğunlukla kötüye yorulsa da sağlık yada mal yönünde de tabir edilir. Olumlu anlamını söylecek olursak, bilge kişiliğe ve ilim sahibi olmaya öğrenmeye, öğretmeye alamet edilir. Bir çocuk rüyası ise istek ve arzularının büyük olduğu yönündedir. Gelecekte mevkisinin çok yüksek olacağı anlamında işaret edilir. Farklı ruh halinde yada psikolojik sıkıntılar içinde olan birisi çift başlı yılan görür. Başı ve gözü olmayan yılan görmek yada hayvan görmek, cevabı olmayan durumlara delalettir. Kişinin etrafındakilerden farklı durumlarda olacağına yorulur.

Rüyada kobra yılanı görmek, tehlikeye ve kötü durumlara işaret eder. Eğer zengin biri bu rüyayı görüyorsa, malının azalacağına ifade edilir. Boğa yılanı görmek, sıkıntılı ve karmaşık günlerin yakın olduğunu gösterir. Yılanda pençe ve boynuz olması, kini çok büyük olan bir insanı alamet eder. Kötülüğü büyük seviyelere ulaşmış biridir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz