Bizi takip edin...

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir, bazen kişinin hayal gücü ile alakalı gördüğü rüyadır bazende çelişkide kaldığı bir konudan dolayı kafasının karışmasıdır. Eğer bir çocuğun gördüğü rüyası genelde bilinçaltı olarak yorum alır. Kişinin sorunlarının hal edememesinden de dolayı gördüğü rüyadır. Bazı tabircilere göre de evladını kıskanan birinin gördüğü düştür. Şöyleki evleneceği kişiyi sevememesi ve bundan dolayı kafasında kurduğu şeylerin yansımasıdır. Bazı zamanda rüya sahibinin beklentilerinin çok fazla olduğuna yorulur. Örneğin rüyada altın yılan görmek, mal, ganimet, mirasa işaret eder. Çok fazla ile yılan ile karşılaşmak ve bunlarla konuşmak sizi çekemeyen insanlarla yan yan olduğunuzu gösterir. Bunlarla muhatap olarak onları daha da fazla sinirlendirdiğinize alamettir. Ayakları olupta yürüyen bir yılan gördüyseniz, sizden güçlü bir insanın sizi ezmesi demektir. Bundan çok büyük manevi boşluk hissedip yanlışa düşeceğiniz konusunda uyarma amaçlı yorum yapılır.

Rüyada kara yılan görmek, hem kötü hemden iyidir. Çevrenizde olan kıskanç birinden zarar görmeniz manasındadır ve asillik anlamını da içerdiğinden dolayı sorunları halletmek demektir. Suda yılan görmek, sizin mevki şan şöhret sahibi olacağınıza delalettir. Ayrıca yüksek mertebelerde olan biri ile arkadaşlık etmek samimiyete girmek anlamında yorumlanır. İri ve uzun bir yılan görmek, korkuya ve korkmaya işaret eder. Yapacağınız bir işi korkarak yapacağınızı gösterir, ya gizli ya da yasak olan bir işe adım atmak manasındadır. Aniden gelecek olan beklenmeyen bir sıkıntıda kendini bulmak anlamında tabir edilir. Rüyada yılan görmek ne anlama yorulur, düşman edinmek ve tehlikeli işlerin içine girmek bundan dolayı sıkıntı çekmek yönünde ifade edilir.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir, gören kişi için sıkıntılara delalet eder. Genel anlamı hoş ve hayırlı değildir, çünkü yılan görmek kin tutmak manasındadır. Rüya sahibinin sıkıntılarının çoğaldığı anlamındadır. Ayrıca çok sevdiği birinden göreceği bir hainlik yüzünden kin tutmak demektir. Yılanın rengine ve boyutuna göre yorumu farklı manalara çıkar. Sinsilik ve gizli bir düşmanın olduğuna delalettir. Aynı zamanda yılanı alt etmek, kişinin aşk hayatında büyük bir mutluluk elde edeceğine işarettir. Evliliğe doğru atılacak olan adımlarda büyük bir sürpriz yaşamaktır. Zafer elde etmek ve iş hayatında başarıya ulaşmaktır.

Rüyada Yılan Görmek Neye İşarettir

Rüyada yılan görmek neye işarettir, mesela rüyada yılan kaçmak zorda olsa bir zafer elde edeceğiniz anlamındadır. Evde yada dışarda karşılaşıp kaçıyorsanız sıkıntınızı üzerinden atacağınızı gösterir. Maddi olarak yüksek mevkilere gelmeye ve kısmet demektir. Kariyer hayatında da çok yüksek yerlere geleceğine yorum yapılır. Gören kişinin yılan yemesi de zengin ve para ile tabir edilir. Ailesini refah içinde yaşatması ve evinizde neşenin bolluğun artmasına işaret eder. Sürekli çalışan birisi için emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağı yönündedir. Rüyanız rengarenk bir yılan görüyorsanız, karmaşıklıktan gelen mutluluğa tabir edilir.

Her zaman görülen aynı renkte olmaz, karışık renkli olabilir. Bundan dolayı gördüğünüz rüyanın yorumu değişir. En çok görülen renkler sarı ve yeşil, siyahtır. Beyaz ve alacalı karışık renkli olanlar da çoğunlukla görülür. Bu tarz rüyalar kişinin ezeli rakiplerinin olduğuna ve zorluklarla mücadele etmesine işaret eder. Gören kişiye çok farklı anlamalara gelen rüyalardan biridir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz