Bizi takip edin...

Rüyada Yılan Görmek İslami

Rüyada yılan görmek islami, görülen bu rüyada kişinin nesnelerin nasıl gördüğüne ve yönüne göre yorum yapılır. Kişininde elinde yada başında yılan olması, düşmanlarının mallarından yarar sağlamak demektir. Yılanı başında görüyorsa kişinin şanının ve mevkisinin yüksek olacağına işaret eder. Bahçedeki sebzelere yılanların dolanması ise, berekete ve büyümeye gelişmeye ifade edilir. Yılan derisi görmek ise, gören kişinin altın bulacağına yorulur. Ya da mal mülk sahibi olacağına ve kişiye kalacak olan bir mirasa delalettir. Kişinin koynunda yılan görmesi, yakınının ona bir düşmanlık edeceğine ve sıkıntıya gireceği manasındadır. Eğer kan görüyorsa bu da rüyayı bozar ve korkulacak bir şey olmadığı manasındadır. Kişinin sorunlarının başlangıcı olduğu ve yılan görmenin ona uğursuzluk getireceğine alamet eder.Rüyadasında evine yılan girdiğini görmek, yakınlarınızda bulunan fitneci bir insana ifade edilir. Bazen ise kişinin istediği başarıyı elde edeceğine işaret eder. Evde büyük bir yılan görülmesi günahkar kişilere yorumlanır. Yatakta yılan görülmesi aşk anlamında üçüncü kişiyi simgeler ve mutsuzluk demektir. Ya da bir sağlık sorunu ve birinin vefat etmesi anlamında alamet eder.

Mutsuz olan bir kişi bu tarz rüyalar yada karışık rüyalar görüyorsa, stresini dışarı vuramıyor demektir. Bundan dolayı içini dökmek istediği birileri olduğuna ve bu sorunun büyük olduğu yönündedir. Engerek yılanı görmek, hiç hayra alamet olmayan rüyalardandır ve gelecek olan olumsuzlukların haberini verir. Hayata karşı adımlarını çok dikkatli atmanız gerektiğine ve hasımlarınızdan bu ara uzak durmanız gerektiği manasına gelir. Rüyada yılan görmek islami, çok zehirli yılanlar görmek, çok tehlikeli  bir durumlara işaret eder. Kıvrılmış yılan görmek, kişinin duygusal ve kurtulması zor olan bağları gösterir.

Rüyada Yılan Görmek İslami

Rüyada yılan görmek islami, rüya sahibinin yakın zamanda karşılacağı bir sorun olduğuna yöneliktir. Ağzından yılan çıkması, sahtekar yalancı biri ile karşılaşması anlamında yorumlanır. Aynı zamanda hayatında tökezleceği bazı durumların olacağı yönünde ifade edilir. Rüyada uyuyan yılan görmek, uyuyan ve zamanını bekleyen kötü birini işaret eder. Kişinin daha önceden canının yanmış olduğuna ve bundan dolayı dikkat etmesi gerekmektedir. Rüya alimlerinden İmamı nablusi’ye göre gizli düşmanlık ve emir vermek demektir. Selamet, zevce ve zenginlik yani görüşünüşe göre bu manalarda yorum alır.

Rüyada Yılan Görmek Ne Demek

Rüyada yılan görmek ne demek, çok sayıda görülen yılan çevrenizde olan birden fazla düşmanlığa yorumlanır. Bu da sizin etrafınızda çok sevildiğinizden nazara gelmeniz demektir. Yılanı öldürmek yada ezmek düşmanlarına karşı galip gelmek manasında yorulur. Yılanı öldürdükten sonra parçalara ayırmak sorunların tamamen bittiğine ifade edilir. Ya da bir takım sağlık sorunlarından tam anlamıyla kurtulmaya delalettir. Ayrıca bekar ola kişiler için güzel bir evlilik anlamındadır. Aradığını bulmak ve mutlu olmak olarak tabir edilir. Yılan ölüsü görülmesi ve olumsuz bir dönemden geçip güzel bir döneme girmektir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz