Bizi takip edin...

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada yeşil ayakkabı görmek, rüya sahibinin temiz  kalpli ferah bir insan olduğuna ve iyi niyetle düşünceler içerisinde olduğunu işaret eder. Yalnız dini vecibelerinden uzak kaldığında ve bundan dolayı pişmanlık duyduğuna yorum yapılır. Bazı alimlere göre nadir de olsa kötü bir yorumu vardır kişinin depresyona girmesi manevi olarak sıkıntılar yaşaması demektir. Yeşil rengi ferahlığı ifade eder. Fakat başka bir de işte düşman ayağa bakar gelmesinden dolayı sinsi bir arkadaşa delalettir. Rüyada yeşil ayakkabı görmek, bazen de söylediği bir sözden dolayı kendi ailesini zor durumlar içerisinde düşüreceğini alamet eder.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Rüyada yeşil ayakkabı görmek, rüya sahibinin birtakım sorunların üst üste gelmesinden ve bundan dolayı ailesinde huzurunu kaçması demektir. Eğer Rüya sahibi kendisini itikat açısından zayıf hissediyorsa bu rüyadan sonra dini inançlarına devam edeceğine yorum yapılır. Bazen de kendisi için tehlikeli işlere gireceğine işarettir. Bazen de düşünmeden karar verilen sözlere yorumlanır. İş hayatında kendinden büyük insanlarla çalışmaya ve bu kişilerle bir ortaklık kurma düşüncesi olduğunu ifade edilir. Rüyada yeşil ayakkabı diktirmek, sorunlarının üstüne sorun ekleneceğini ve bunların arasından çıkmak için çözümler çareler aradığı delalet eder.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Giymek

Rüyada yeşil ayakkabı giymek, bu tarz rüyalar bir yandan sıkıntılı günleri delalet eder bir yandan ise kişinin bulunduğu duruma göre sıkıntıdan feraha çıkacağına ifade eder. Bu kişinin gördüğü rüyanın şekline göre değişen bir yorum alır, rüya mesajını kendi verir.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Çıkarmak

Rüyada yeşil ayakkabı çıkarmak, rüya sahibinin üzerindeki tüm yükleri atması demektir. Aynı zamanda aile hayatında huzurun ve bereketin onları bulacağı yönündedir.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada yeşil ayakkabı kaybetmek kişi sevdiği kişi tarafından terk edilmesi anlamına gelir. Ya da sevdiği bir şeyden vazgeçmesi mecburiyeti söz konusu olacağına işarettir.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Almak

Rüyada yeşil ayakkabı almak, rüya sahibinin hayatını aniden olumsuz bir gelişmeyen yaşanacağını gösterir. Rüyada yeşil ayakkabı satın almak, mutsuz olması ve hayallerinin suya düşmesi demektir.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek İslami

Rüyada yeşil ayakkabı görmek islami, yorumu gören kişinin bu zamanlar dini vecibelerinden uzak kaldığını gösterir. Bundan dolayı kişinin bu tarz rüyalar gördüğünü ifade eder.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek Diyanet

Rüyada yeşil ayakkabı görmek diyanet, beklenmedik bir şekilde umutsuzluk yaşamak manasında gelir. Kişinin hanesinde bu aralar Hem maddi hem de manevi çöküntüler yaşayacağına delalettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz