Bizi takip edin...

Rüyada Yavru Yılan Görmek

 1. Rüyada yavru yılan görmek, etkisiz bir düşmana yorumlanır. Kendi kendine fesat eden bir şey yapamayan birine işarettir. Rüya sahibi ticaret hayatında çok güçlü olmak istediğine ve zengin olma hayalinin olduğu manasına gelir. Rüyada yavru yılan görmek, bu kişinin sürekli peşinde koşan ve her yaptığından haberdar olma isteyen çoğundan haberdar olan biri olduğuna alamet eder. Bu kişi hastalık derecesinde bir takıntısı olan biridir ve rüyayı gören kişinin dikkat etmesi konusunda uyarma amaçlıdır. Rüyada yavru yılan görmek, gören kişi bekar ise ticaret hayatına atılacağı ve iş sahibi olacağına işarettir. Bu yolda baya uğraş ve maddi kayıpları olacağını ifade eder.

Rüyada Yavru Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada yavru yılan görmek ne demek, rüya sahibi bayan ise ve çalışıyorsa çalıştığı ortamda kendini yükselterek bulunduğu ortam söz sahibi olacak yada ortaklık kuracağına delalettir. Aynı zamanda kişiye gelen kısmetin hayırlı olduğu fakat acele etmemesi gerektiğine yorum yapılır. Rüyada yavru yılan görmek, bazende bu rüya iyi anlamda yorumlanır. Müjdeli haberlere gelecek olan pırıl pırıl bir geleceğe dair yorumlarda yapılır. Yılan her ne kadar kötüye yorulsa da yavru olan bir şey masumiyeti temsil eder. Bundan dolayı iyiye yorulur ve gördüğünüz düşe manası değişir.

Rüyada Yavru Yılan Sokması

Rüyada yavru yılan sokması, bu rüya gören kişi için tam olarak iyi yada kötü değildir. Kişinin bir düşman sahibi olacağına ve küçük düşürmek için elinden geleni yapacağına işarettir.

Rüyada Yavru Yılan Öldürmek

Rüyada yavru yılan öldürmek, zengin ve mal varlığı olan birinden kötülük görmüş olmasıdır. Yılanı kendi öldürüyorsa içinde olan kalp kırıklığı ve uğradığı haksızlığın tabiri yerinde ise öcünü alacaktır.

Rüyada Yavru Yılan Beslemek

Rüyada yavru yılan beslemek, çevrenizde size zarar veren birini bildiği halde onu yanında barındırmasıdır. Kişinin ailesinden yada çevresinden sakladığı gizlediği bir şeylerin olduğuna delalettir.

Rüyada Yavru Yılan Görmek İslami Yorumu

Rüyada yavru yılan görmek İslami yorumu kişinin mal varlığı ve zengin olan bir düşmanı vardır. Bu kişi sürekli zarar vermek isterken kendi kuyusuna düşecektir. Rüya sahibi bu kişi sayesinde bir iş sahibi olacaktır.

Rüyada Yavru Yılan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada yavru yılan görmek diyanet yorumunda, gören kişinin hayatında bir takım ailevi sorunları vardır. Bunların yavaş yavaş düzene gireceği ve birlik beraberlik sayesinde araya kimsenin giremeyeceğine yorumlanır.

Alimlerin Açıklamaları (Rüyada Yavru Yılan Görmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin çevresindeki insanların sadece onunla çıkar için arkadaşlık ettiğine delalettir. Kişinin hayatında aslında hiçbir arkadaşı olmadığını malum eder.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin çok dikkat etmesi gerektiği konusunda uyaran bir rüyadır. Kendinden yaşça küçük birinden bir düşmanlık bir fesatlık görecektir.  Ayrıca Ailesine haksızlık ettiğini düşünerek bu durumu düzelteceğine işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Kişinin bu rüyası onun yakınında olan onu çekemeyen birinin olduğu gösterir. Rüyayı gören kişi bayan ise onu güzelliğini kıskanan ve kısmetleri kapmaya çalışan fırsatçı bir arkadaşa delalettir.

Etiketler: , ,

Yorumlar

 1. Beşir çelik dedi ki:

  Merhaba rûyada küçük yılan gördüm,üzüm bağında yürürken birden yılanı tutup onu boğmaya çalışirken ve tam ölmeye yakın bir mucize oluşuyor.Bu yilanın ağzinda iki tane dişi ip şekline uzayıp beni ısırıyor ve çetin bir acı çektirmesiyle onu birakiyorum,bu sefer ip şeklinde uzayan dişler bir yay şeklini alıp onları bana fırlatacakken uyanıyorum.Bu rüya sabah namazı vakti çikmasina 15 dakika kalmiştiki uyandim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Beşir Bey, Rüyanızın yorumunu linke tıklayarak okuyabilirsiniz. http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek/ daha ayrıntılı yorumunu okumak için sitemizin rüya tabirleri bölümden yılan ile ilgi rüyaları okuyabilirsiniz

 2. SEMANUR AYAZ dedi ki:

  Mrblar bende bugun rüyamda mutfak tezgahinda 3 tane yavru yılan gördüm kıvrılmiş vaziyette şaşırıyorum bunlar solcan degil yılan diyorum. O sırada bulaşık makinasinin altindan kocaman bi yılan cikyor ben hemen mutfagin kapisini örtmeye çaliaiyorum çocuklarima zarar vermesin die kapıyı örterken sag elimi ısırıyor ve o sırada 5 yaşndaki oglum geliyor elinde bıçak var ve yılanı ikiye bölüyodu çok gercekciydi sabah lalktigimda mutfaga korkuyla girdim bu ne anlama geliyor acaba

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Semanur Hanım rüyanızın yorumunu linke tıklayarak okuyabilirsiniz. http://www.eslemnur.net/ruyada-yavru-yilan-gormek/ Daha detaylı yorum için sitemizden yılan ile igili rüyaları okuyunuz.

 3. Sağlıkçı dedi ki:

  İyi geceler .Ben rüyamda evde renkli renkli solucan gibi küçük yılanlar gördüm .Bir tanesi ayağımı ısırıyordu ama bişey olmuyodu .Ne anlama geliyo acaba

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu ; http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-isirmasi/ detaylı bilgi için yılanla ilgili rüyalarımız dan araştırma yapabilirsiniz.

 4. Ayşen dedi ki:

  Merhaba.Ruyamda ailemle birlikde evdeydim.Birden yerde yilan yavrusu gorduk.Abim hemen basini yere civiledi.Sonra bir basqasi da cikti otede.Onu da bunu da derken her yerden yilan yavrulari cikiyordu.Hepsini basina vurarak ya da civileyerek olduruyorduk.Sonda evden gitmeye mecbur olduk.Cunki her yer yilan kayniyordu.Babamin bir arkadasinin evine gitdikAnlami nedir acaba?Yanitlarsaniz mutlu olurum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ayşen hanım rüyanızın yorumu; http://www.eslemnur.net/ruyada-yavru-yilan-gormek/ buradan öğrenebilirsiniz.

 5. Ebru Aslan dedi ki:

  Merhaba ben ruyamda kardesimin evine gidiyordum orda tururken her yerde minnacık solucan gibi renkli renkli yılanlar çıkıyordu dokununca büyüyüp kocaman oluyorlardı ve öldürmeye calisncada ölmüyorlardi ne anlama grliyor cok merak ediyorim şimdiden tşler

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ebru hanım rüyanızın yorumu; http://www.eslemnur.net/ruyada-renkli-yilan-gormek/ buradan öğrenebilirsiniz.

 6. Omer gul dedi ki:

  Merhaba ben gecen ruyamda yilan gordum. Yolda giderken yerde ilk basta bir kac yilani gordum sonra ilerledikce bir suru farkli renklerde hem yavru yilanlar hem de yanlarinda buyuk bir yilan vardi.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ömer bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 7. Elif dedi ki:

  Merhaba lar bende rüyamda bir arladaşımın evine gidiyorum bir iş için arkadaşım evde yok onu beklerken arkadaşımın eşinin besledigi bir yılan var o yılan yavru olmasına ragmen iki kez sag kolumdan dört kez sol bacagımdan sokuyor. Acı hissetmiyorum ama cok korkuyorum daralıyorum. Korkuyla uyandım bir gun sonra sag kolumda iki tane daire şeklinde morluk gördüm. Hemen sol bacagıma baktım aynı norluktan bir tane gördüm. Neyın nesiydi bilmiyorum. Bir kez de ruyamda sacımı kestigimi üzüldügümü görnüştüm uyandımda yorganın altında bir tutam şeklinde sac buldum ablam da gördu makas izi vardı ve ablam beni uyandırmak için odaya gelmişti ben ruya mı anlatrıktan sonra sacımın kesık oldugunu gördu ve sac yorganın altından çıktı. Enterasandı. Ne hikmet ti bilemedık.

 8. Raşit dedi ki:

  Rüyamda yavru yılan koynuma girmiş götdüm ne anlams gelir

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Raşit bey rüyanızın yorumu için bağlantıya http://www.eslemnur.net/ruyada-yavru-yilan-gormek/ tıklayın.

 9. Gülfiye akyüz dedi ki:

  Rüyamda yavru yılanı ölmüş olarak gördüm ama annesi yaşıyodu yavru yılanı öldüren komsuma annesi saklandı diyorum oda bana sen nekadar cok yılandan korkuyosun nas suresini okusana diyo uyanıyorum

 10. Ayşe kaya dedi ki:

  Rüyamda tavandan çıkan yılanlar gördüm babam bunları öldürüyordu bir tanesi ise beni gözümun altından sokuyordu bunların hepsi yavru yılandı

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım rüyanızın yorumu http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-sokmasi/ bağlantıya tıklayın.

 11. Buket dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda burnumdan en az 6 tane minik yılan çıkarttım. Bir anlamı var mı?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Buket hanım rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın. http://www.eslemnur.net/ruyada-kucuk-yilan-gormek/

 12. NUR dedi ki:

  merhaba rüyamda eşimin elinde kahverengi yavru yılan olduğunu gördüm. bize gösterir gibi tutuyor. bende bakıyorum ama korkmuyorum..sonrasını hatırlamıyorum.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Nur hanım rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın. http://www.eslemnur.net/ruyada-renkli-yilan-gormek/

 13. Hale dedi ki:

  Rüyamdan daha önceden gördüğüm yavru yılanlar bidahaki görüşümde büyümüş ve bir sürü varmış dolanıyorlar ayağımın altında çamurun içinde birşey yapmıyorlar

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hale rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek-neye-isarettir/ bağlantıya tıklayın.

 14. Ayşe dedi ki:

  Merhaba rüyamda yavru yılan gördüm . Korktuğum için onu öldürmeye çalışırken yavru yılan ağzıma girdi ne anlama gelir acaba?

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Ayşe hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek-neye-isarettir/ bağlantıya tıklayın.

Yorum Yaz