Bizi takip edin...

Rüyada Yavru Köpek Beslemek

Rüyada yavru köpek beslemek, kişiye dost arkadaş can yoldaşı olacak bir insan ile yolları kesişecektir. Bazende rüya sahibine bağlanmış biri olduğunu gösterir. Kişiye zarar vermez fakat çevresinde hiç kimsenin ona yaklaşmamasını ister. Rüyada yavru köpek beslemek, çevresinde sıkıntı olan bir insana yardım edeceğine delalettir. Arkadaşlar arasında hoş sözlere ve güzel günlere işaret eder. Rüyada yavru köpek beslemek, aynı zamanda kişinin özlem duyduğu birine yorumlanır. Rüya sahibinin çok alçak gönüllü cömert biri olduğunda iyi niyetinin suistimal edildiğini gösterir.

Rüyada Yavru Köpek Beslemek Ne Demek?

Rüyada yavru köpek beslemek ne demek, kişinin hayatında bazı şeylerde farklılar olacağını ifade eder. Bazı yorumculara göre de bir şeyleri sahiplenme istediği anlamına gelir. Rüyada yavru köpek beslemek, menfaatçi bir insanla karşı karşıya kalacağınız bir duruma yorumlanır. Bu durum sizi biraz yoracaktır. Başka tabircilere göre de yufka yürekli bir insana bu insanla yapacağınız ortak bir iş manasında tabir edilir. Bazende sorunlardan arınmış bir hayata yeni başlangıçlara rivayet eder.

Rüyada Yavru Köpekler Beslemek

Rüyada yavru köpekler beslemek, birden fazla kısmetin olduğuna yorumlanır. Başka bir tabiri de önüne gelen fırsatı geri teptiğine tekrar da geri kazanmak için uğraşacağı yönündedir.

Rüyada Yavru Köpek Beslediğini Görmek

Rüyada yavru köpek beslediğini görmek, bu rüyada yukarıdaki manalarla aynı anlamı içerir. Kişinin yardım sever olması ve bunun için uğraş verdiği konusunda yorumlanır.

Rüyada Evde Yavru Köpek Beslemek

Rüyada evde yavru köpek beslemek, bu rüya aslında pekte hayırlı bir rüya değildir. Kişinin yakınlarında hatta evine giren çıkan gizli bir düşmanı olduğuna işarettir.

Rüyada Siyah Yavru Köpek Beslemek

Rüyada siyah yavru köpek beslemek, kişiye gelecek olan bazı sıkıntıların habercisidir. Aynı zamanda da siyah asilliği temsil eder ve iş hayatında yükselmeyi temsil eder.

Rüyada Yavru Köpek Beslemek İslami Yorumu

Rüyada yavru köpek beslemek islami yorumu, temiz bir haber almaya ifade edilir. Parasal yönden sıkıntılarını atlatmaya ve güzel yerlere geleceğine dair yorumlar yapılır.

Rüyada Yavru Köpek Beslemek Diyanet Yorumu

Rüyada yavru köpek beslemek diyanet yorumunda, düşkünlükten sıyrılmaya ve arkadaşlık ilişkilerinin çoğalacağına delalettir. Rızkının bereketli olacağına evinde huzurun artacağına tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin hayatında tanıyacağına işarettir. O kişiye güven duyacağı iyi yürekli bir insanla hayatını birleştireceğine yorum yapılır.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin evinde rızkının bereketinin artacağına ve aile hayatında mutluluğa erecektir. Sağlık sorunları var ise şifa bulacağı konusunda alamet eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bu rüyanın yorumları değişmektedir. Kişinin hayatının güzelleşeceğine gönlünün şen olacağına yüksek kazancı olan işlere ve şan şöhret sahibi olacağına rivayet eder.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

  1. Metin dedi ki:

    Ruyamda bir bahcede 4 tane siyah doberman cinsi kopek gordum anne baba ve iki yavru hepsi zincirle bagli ben yavrulardan birini besledim ama enne babasindan hem korkup hemde dalga geciyordum yavruyaysa sen yemegini ye onlar yetisemez sana diye soyleniyordum bak gelemiyorlar diyordum sizce ne anlama geliyor

    1. Eslemce dedi ki:

      Merhabalar Metin bey rüyanızın yorumu; http://www.eslemnur.net/ruyada-kopek-gormek/ bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için köpekle ilgili rüyalarımıza bakabilirsiniz.

Yorum Yaz