Bizi takip edin...

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek, rüya sahibinin mutluluğu huzuru aradığına ve bunu bulmak için uğraşlar verdiği yönündedir. Zamanda kişinin çok duygusal ve kim olursa olsun o kişiye karşı çok iyi ve merhametli davrandığına işaret edilir. Beklenmedik bir anında mutluluğu yakalayacağına ve geleceğin de çok mutlu olacağın şeylerin yolunu açacağına delalettir. Bazen de bazı alimlere göre bu tarz rüyalar kişinin kaderinde olan bir düşmanı olduğuna rivayet eder. Rüya sahibinin bu düşmanlıklar dan dolayı hüzün yaşayacağınız günlerin geleceğini ifade edilir. Rüyada yavru kedi görmek neye işarettir, eğer ev kedisi ise evlilik yolunda ilerlemeye yorum yapılır.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek, bazen de kötüye dedikoducu bir kadına delalettir. Bu kişinin hane içinde huzursuzluklar yapacağına bu kişileri birbirine düşüreceğine işaret eder. Bazen de malının dağılacağı manasına gelir. Bununla ilgili önlem alması yönünde uyarma amaçlıdır. Kişinin kendi kendinin bir girdap içerisine soktuğu bundan kurtulmak da zorlandığına yorulur. Hayatında bazı konularda bir türlü dikiş tutturamamasına kendine yer yapamaması manasındadır. Rüyada yavru kedi görmek, imam nablusiye göre de ev halkından birine yorumlanır ve onla alakalı gelişmelerin olduğu yönündedir.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüyada yavru kedi sevmek, kişinin kendiyle barışık biri olduğunu ifade eder. Hayata olumlu yönden baktığını ve kötü anlarda umudunu kaybetmeyip yoluna devam ettiğine tabir edilir.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Rüyada yavru kedi beslemek, gören kişinin iş hayatında yapmak istedikleri olacak ya da kendi işini kurma zamanının geldiği yönündedir. Daha önce yardım ettiği kişilerden bu konuda yardım göreceği manasındadır.

Rüyada Yavru Kedi Öldürmek

Rüyada yavru kedi öldürmek, rüya sahibinin malına ve aile hayatını huzuruna göz dikmiş birinin olduğunu gösterir. Rüyada yavru kedi ölüsü görmek, kişinin yanında çalışan birisi ya da iş ortamında beraber çalıştığı kişiler arasında sorunlar çıkacağına rivayet eder.

Rüyada Yavru Kedi Emzirmek

Rüyada yavru kedi emzirmek, kişinin hem maddi hemde manevi anlamda sıkıştığında sürekli yanında olacak birinin olduğuna işarettir. Hayatımdaki sorunların gelip geçici olduğuna ve kendine çok büyük imkanlar sağlayacağı yönündedir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek İslami

Rüyada yavru kedi görmek islami, rüya sahibinin çok emek vermesi sayesinde başarılı büyük işlerine olduğunu ifade eder. Arkadaşlık manasında değer verdiği bir kişiden zarar göreceği anlamında yorumlanır.

Rüyada Yavru Kedi Görmek Diyanet

Rüyada yavru kedi görmek diyanet, gören kişinin duygusal biri olduğuna ve bundan dolayı her zaman üzüntü duyduğu yönündedir. Bu rüya sürekli kişinin eksiklerini tamamlayan biri olduğunu ve ileri ki hayatında yükseleceğine alamet edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz