Bizi takip edin...

Rüyada Üzülmek

Rüyada üzülmek ihya, aslında üzülmemek olarak ifade edilir güzelliği hoşluğu daha da ötesi yakın zamanda sevinçli bir haber alacağı yönündedir. Yani görüldüğü gibi kötü değildir, bu tarz bi rüya görünce yataktan korkuyla kalkarız. Ama sevineceğiniz yönünde ve temiz haber almak olarak yorumlanır. Yaşanacak olan mutlu gelişmelere kişi ne yönde birşeyler düşünüyorsa, onların yakın zamanda size en güzel şekilde geleceğine tabir edilir. Bazen ise kişinin yaptığı şeylerden dolayı pişman olmasıdır ve günahlarına tövbe edeceği manasını taşır. Eğer rüyasında üzülüp üzüntüsü geçiyorsa bu tövbesinin kabul olacağına delalettir. Aynı zamanda bu rüya aşkı da simgeler. Çünkü aşkta herşeyden önce üzülmek ve duysallık gelir. Yakın zamanda güzel bir aşka yelken açmaya eğer hayatınızda biri var ise ilerisi için güzel gelişmeler yaşayacağınıza ifade edilir. Bu rüyayı gören kişi evli ise, eşinden bir hediye alacağına alamettir. Bazı yorumculara göreyse bu rüya arınmak anlamındadır, ruhunu dinlendirmek tüm sorunları bir kenarda bırakarak yeni bir sayfa açacağı bir gelişmenin olacağına tabir edilir. Kendisini güvende hissetmek ve kurtuluşa erecek bir yolda yürümek manasına gelir. Yükselmek ve iş hayatında istediği mertebeye ermesi bu şekilde hem kendinin hemde ailesinin gururlanacağına işaret eder.

Rüyada Üzülmek

Rüyada üzülmek islami, rüyayı gören kişinin yaptığı bir şeyden dolayı suçluluk duyması ve bunun için yapacağını bilememesidir. Rüya sahibinin tövbe etmesi gerektiğine dua etmeye ihtiyacı olduğuna yorumlanır. Bu sayede kurtuluşa ereceğine ve sorunlarından kurtulacağı yönündedir. Aynı zamanda neşeli günlerin pek yakında olduğuna ve maddi olarak sıkıntıların biteceğine beklentilerinin onu ihya edeceğine delalet eder.

Rüyada Üzülmek Ağlamak

Rüyada üzülmek ağlamak nedir, eğer rüyasında yüksek sesle ağlıyorsa gerçek hayatta da üzülüp ağlayacağını gösterir. Sessiz ağlıyorsa bolluğa ve sevinç yaşayacağı gelişmelerin olacağına tabir edilir.

Rüyada Üzülüp Bağırmak

Rüyada üzülüp bağırmak, içindeki sıkıntısını dışarı atmak ve rahatlamak demektir. Bu sayede biraz da olsa nefes alacağına ve güzel bir haberin çok yakında ona geleceğine delalettir.

Rüyada Üzülmek Sıkılmak

Rüyada üzülmek sıkılmak, rüya sahibinin panik atak olduğuna yorumlanır. Bundan dolayı ufak tefek şeyleri kendine dert ettiğine ve boşuna boşuna üzüldüğüne alamet eder.

Rüyada Üzülüp Kırılmak

Rüyada üzülüp kırılmak, ikili ilişkilerin düzene girmesi ve mutluluğun artması anlamındadır. Küslüklerin biteceğine ve samimiyetin artacağı yeni gelişmelerin olacağına tabir edilir.

Rüyada Üzüntüden Kahrolmak

Rüyada üzüntüden kahrolmak, gören kişinin şerli kötü olaylardan kurtulması etrafında ona kem göz edenlerin tam tersi onlara döneceğine ifade edilir. Dileklerin gerçekleşeceği günlerin çok yakın zamanda olacağına yorumlanır.

Rüyada Üzülüp Endişe Duymak

Rüyada üzülüp endişe duymak, bu rüya görüldüğü gibidir. Kişinin ortaya çıkmasından korktuğu sorunların olduğuna ve bundan dolayı sürekli tedirgin olduğu yönündedir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz