Bizi takip edin...

Rüyada Üzerine Fare Atlaması

Rüyada üzerine fare atlaması, bu rüya kişinin yapmadı bir şeyden dolayı yargılanması anlamına gelir. Yalan yanlış bir durumda kalması demektir. Kişinin aile hayatına fesat eden ve mutluluğunda gözü olan insanların olduğunu gösterir. Rüyada üzerine fare atlaması, fitneci bir kadına derdini anlatmak ve bundan pişman olmak manasına gelir. Başka yorumculara göre bazende, uğursuz insanlara işaret edilir. Rüyada üzerine fare atlaması, eğer bu üzerinize atlayan fare size zarar veriyorsa yada ısırıyorsa sevdiğin bir insandan hainlik göreceğine delalettir. Rüyada üzerine fare atlaması, kişinin hayatında gönül bağında yaşayacağı bir takım sıkıntılara yorum yapılır.

Rüyada Üzerine Fare Atlaması Ne Demek?

Rüyada üzerine fare atlaması ne demek, iş hayatında bir başarısızlık yaşayacağına alamet eder. Yanında olan samimi bir arkadaşında bir kötülük göreceği hayal kırıklığı yaşayacağı yönündedir. Rüyada üzerine fare atladığını görmek, beklediği şeylerin tam tersini yaşayacağına işarettir. Bazende kişinin malının çalınacağına ve manevi anlamda değeri yüksek olan bir eşyasını kaybedeceği yönünde tabir edilir. Sevdiği insanla bir ağız dalaşına gireceğine ve çatırdamalar yaşayacaktır. Eşler arasında dedikodulardan dolayı olacak olan sorunlara delalettir.

Rüyada Üstüne Fare Atılması

Rüyada üstüne fare atılması, bu rüyanın manası kişinin üzerine bir suç atılması yada iftiraya uğraması olarak yorumlanır. Bu durumda kendini aklamak zorunda kalacağı manasındadır.

Rüyada Üstüne Fare Atlaması Görmek

Rüyada üstüne fare atlaması görmek, rüya sahibinin dost sandığı birinden göreceği bir kötülük olduğuna işarettir. Bazende eşler arasında soğukluk girmesini ifade eder.

Rüyada Üzerine Atlayan Fareyi Yakalamak

Rüyada üzerine fare atlayan fareyi yakalamak, daha önceden rüya sahibine zararı dokunmuş bir insanla tekrar arkadaş olması anlamını taşır. Yapacağı bir hatadan geri dönmek demektir.

Rüyada Üzerine Atlayan Fareyi Sevmek

Rüyada üzerine fare atlayan fareyi sevmek, kişiye gelecek olan maddi zarardan Allah tarafından korunmasına ifade eder. Parasızlıktan kurtulmak ve gelecek kaygısı olmadan yaşamaya delalettir.

Rüyada Üzerine Fare Atlaması İslami Yorumu

Rüyada üzerine fare atlaması islami yorumu, bu rüya kişinin yaşayacağı bir mal kaybına yorumlanır. Sevdiği bir eşyayı yada değer verdiği bir şeyi kaybedeceği yönündedir.

Rüyada Üzerine Fare Atlaması Diyanet Yorumu

Rüyada üzerine fare atlaması diyanet yorumunda, iş hayatında çok iyi anlaştığı birinden zarar göreceği manasına gelir. Kendi işi sıkıntıya gireceğine çalıştığı bir yer ise iş değiştireceği yönündedir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Üzerine gelecek olan bir takım sıkıntıların olduğunu gösterir. İş hayatında ve aile hayatında yaşayacağı bazı tartışmaların olduğuna delalettir.

Diyanet Yorumu; Toplum içinde ara bozan fitne fesat bir insan bir insanı anlatır. Bu kişi her yerde herkesin arkasında konuşup yüzüne gülen biridir, rüya sahibinin bu tarz bir insandan göreceği zararın olduğu manasındadır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Bazen bu rüya bir arkadaşın hainlik görmeye işini bozmasına yorumlanır. Bazende bu tarz olaylardan ders alıp hayatında böyle insanları barındırmaması anlamına gelir.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz