Bizi takip edin...

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek

Rüyada topuklu ayakkabı görmek, yeni çevreler edinmek ve eski ortamınızdan ayrılmak demektir. Arkadaşlarınızda aranızda küçük çaplı tartışmalar yaşanacağına ve bunların moralinizi bozacağı yönündedir. Küçük yolculuklar ve kafanızı dağıtacak ufak gezintiler size iyi gelecektir. Kişinin makam ve mevkisini yükseltmesi için baya bir uğraş vereceğine işarettir. İşletme sahibiyseniz daha da işlerinizi büyüteceğiniz anlamındadır. Yada çalışan biri iseniz yakın zamanda yüksek maaş ve konumunuzun yükselmesine delalettir. Rüyada topuklu ayakkabı giyip koştuğunu görüyorsa, mutluluktan havalara uçmak ve tüm sorunlarını kökünden halledeceğine zengin bir hayata rivayettir.

Rüyada Topuklu ayakkabı Görmek

Rüyada topuklu ayakkabı görmek, hiç beklemediği bir insandan iki yüzlülük görmek ve mecazi olarak sırtından bıçaklanmak anlamındadır. Arkanızdan yapılan dedikoduların olduğunu gösterir. Örneğin beyaz topuklu ayakkabı giymek, ferahlamak demektir. Kırımızı topuklu ayakkabı giymek, aşk hayatına yorumlanır. Siyah topuklu ayakkabı ise, sorunların başlangıcına işarettir. Rüyada topuklu ayakkabı giymek imam nablusi nin yorumuna göre kişinin bulunduğu duruma göre manası değişiklik gösterir, genelde hayra yorulan bir rüyadır.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada topuklu ayakkabı giymek, yaşamınızda olumlu yönde güzel gelişmelerin olacağı manasındadır. Rüyada topuklu ayakkabı giydiğini görmek, tüm sıkıntılarından kurtulmak ve hanesinde mutlu olmak demektir.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada topuklu ayakkabı kaybetmek, arkadaş çevrenizin değişmesine ve hayatınızda farklılıklar yapmanıza işaret eder. Bazende aradığınızı bulmanız mutlu bir yaşam sürmek anlamında yorum yapılır.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Hediye Etmek

Rüyada topuklu ayakkabı hediye etmek, sevdiğiniz bir insandan sıkıntıda olduğunuz an yardım almaya delalettir. Aynı zamanda bir sürprizle karşılaşmaya tabir edilir.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Aramak

Rüyada topuklu ayakkabı aramak, beklediği şeye kavuşmaya ifade edilir. Bu zamana kadar ettiği tüm duaların kabul olacağına ve yeni bir başlangıca yapmaya alamettir.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek İslami

Rüyada topuklu ayakkabı görmek islami, sorumluluk almak ve özgüven sahibi olmak demektir. Kısa bir yolculuk ve iş hayatında çıkılacak olan bir seyahat manasında yorum yapılır.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Görmek Diyanet

Rüyada topuklu ayakkabı görmek diyanet, yorumu kişinin hayatına yeni bir yön vermek anlamındadır. Hayatınızda size sorun çıkaranlardan uzak durmasına delalet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz