Bizi takip edin...

Rüyada Tırnak Makası

Rüyada tırnak makası, bu gördüğünüz rüya iş hayatına yorulur ve bazı sıkıntıların yaşanacağına bunların ardından çok güzel gelişmeler yaşanacağı yönündedir. Bazen ise yaşanan bazı sıkıntılar sıkılıp bağları koparmak demektir. Bu aile yönünde yanın akrabalık ilişkilerini bozmak olarak ifade edilir. Aile hayatında kişinin bazı problemler yaşadığına ve bir suçu olmadığı halde kendini anlatamayacağı bir durumun içinde kendini bulması anlamına gelir. Beklenmedik bir şekilde sevdiği insandan iki yüzlülük görmesidir. Bunun gerçekten kişiyi derinden yaralayacağına ve uzun zaman bu sorunu yaşayacağı manasındadır. Uzun ve sıkıntılı dönemin sonunda güzel bir geleceğin sizi beklediği haberini verir. Rüyada görülen tırnak makası, başkasının elinde ise o kişiye ortaya çıkmasını istemediğiniz bir koz vermişsiniz demektir. Bu tırnak makasını kullanıyorsanız, hane içine fitne sokan birini belirleyeceğinize o kişiyi hayatınızdan çıkaracağınız yönündedir. Aynı zamanda kalbi kırılmış birinin olduğuna ve bu kişinin sizi beklediğini gösterir. Bazı alimlere göre ise, bu huzursuzluk, mutsuzluk ve uğursuzluk anlamında yorumlanır. Başına gelecek olan talihsizlikler yüzünden bunalıma gireceğine işaret eder. Bu dönemin aslında kısa süreceğine ve sabırlı olunması gerektiğine sabırlı olunursa size gelecek olan bir müjdenin olduğuna alamettir.

Rüyada Tırnak Makası

Rüyada tırnak makası, eğer rüyanızda makas aldıysanız bu sizin hayır değil hatta sıkıntıdır. Tanıdığınız birinden tırnak makası alıyorsanız o kişinin sorunlarıyla sizinde ilgileneceğiniz yönündedir. Fakat bu durumun size zararı dokunacağına yorulur. Tanıdığınız birinden tırnak makası alıyorsanız, o zaman sizin yükünüzü ona vereceksiniz demektir. Bu makas ile tırnaklarınızı kesiyorsanız, bitip tükenmeyen sonu gelmeyen bir şeyden kurtulmak olarak tabir edilir.

Rüyada Tırnak Makası İstemek

Rüyada tırnak makası istemek, aile ilişkilerini bozan kişi ile yüzleşmeye işaret eder. Sizin hanenizi artık bozmasına izin vermeyeceğinize ve onu kendi silahıyla vuracağınız anlamına gelir.

Rüyada Tırnak Makası Düşürmek

Rüyada tırnak makası düşürmek, bu rüya gören kişinin biraz bazı konularda dikkatsiz olduğunu gösterir. Bundan dolayı hem aşk hayatında hemde aile yaşantısında bazı engeller yaşadığına yorumlanır.

Rüyada Tırnak Makası Kırılması

Rüyada tırnak makası kırılması, hanede uğursuzluğun eşler arasında kara bulutların ortadan kalkması manasındadır. Tüm sorunların bitmesi ve mutluluğa ermek olarak tabir edilir.

Rüyada Tırnak Makasıyla Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak makasıyla tırnak kesmek, dertten tasadan kurtulmaktır. Güç kuvvet sahibi olmaya düşmanlarına karşı zafer elde etmeye ve kirli tırnak kesmek ise aile büyüğünden akıl almaktır.

Rüyada Tırnak Makası Kaybetmek

Rüyada tırnak makası kaybetmek, mutsuz olmak ve başına gelecek talihsiz sorunları işaret eder. İstemediği ve sevmediği bir ortamda bulunmak zorunda kaldığına yorulur.

Rüyada 2 Tane Tırnak Makası Görmek

Rüyada iki tane tırnak makası görmek, çifte kazanç anlamında yorumlanır. Yani kişinin ek işe sahip olacağı yada maaşının ikiye katlanacağına maddi olarak yükselişe geçeceği yönündedir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz