Bizi takip edin...

Rüyada Tırnak Koparmak

Rüyada tırnak koparmak, rüya sahibinin kendisinde farklı şeyler keşfedeceğine ve dini olarak yüksek mevkilere geleceğine ilim sahibi olmaya işarettir. Duygularının ve ilahi inancının daha da yüksek olacağı bir döneme gireceği yönündedir. Hayatında iç huzuru yaşayacağını gösterir. Bu rüyanın bir kötü anlamı vardır ki o da parasal anlamda bitmek demektir. Diğer iyi anlamları ise küslerin barışacağına ve kişiler arasında anlaşmazlıkların kırgınlıkların son bulacağına yorumlanır. Bu rüyanın diğer güzel bir yorumu ise, şanstır. Bu zamanda şansın bahtın açılacağı adeta kısmet yağacak kadar çok olduğu yönünde alamet eder. Sevdiği bir arkadaş, eş, dost gibi biri ile aynı yolda yürümesi demektir. İş hayatında büyük destek görmek ve mevki atlamaya delalettir. Bazen bu rüya düşmanları alt etme konusunda güçlü bir yol izleyeceğiniz manasındadır. Rızkın çoğalması ve hanede bereketin artması aynı zamanda evlilik yönünde olan güzel kısmetleri gösterir. Eğitimine devam eden birinin rüyası ise bazı sorunları olduğunu ifade eder. Yani ders çalışmasına etki edecek bir durum olduğunu çelişkide kalmasıdır. Yaşadığı bu ikilem sürekli ona sorun çıkartır. Bundan dolayı bu tarz rüyalar görülür. Bazı alimlere göre, kötü bir haber almak yada etrafında duyacağı dedikoduların olacağına bunların bir hayli can sıkacağı bir durum olacağı anlamında tabir edilir.

Rüyada Tırnak Koparmak

Rüyada tırnak koparmak, İlahi bir yolda yürümek ve manevi anlamda büyük bir güç kazanmak demektir. Aynı zamanda bazı sıkıntılarını üstünden atmasıdır. Hane içinde olan sorunlarını atlatması ve yeniliklere değişimlere adım atmaya yorumlanır. Eğer rüyada canınız acıyorsa, bu gerçek hayatta da mecazi anlamda da canınızın yanması anlamındadır. Eğer canınız yanmıyorsa, gerçek hayatta güzel şeyler yaşamak istek ve arzularına ulaşmaya alamet edilir.

Rüyada Tırnak Koparmamak

Rüyada tırnak koparmak, bu rüya tırnak koparmanın aksine daha farklı anlamlarda ifade edilir. Yakın birisi ile bağını koparacakken vazgeçmek arasındaki sıkıntıları çözüp mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Tırnak Kemirmek

Rüyada tırnak kemirmek, bu tarz rüyalar kişinin bulunduğu ortama göre yorum alır. İş hayatı olan birisi için yükselmek ve parasının çoğalması, maaşının artmasıdır. Çalışmayan biri için ise, ev içinde mutluluğun muhabbetin çoğalması tabir edilir.

Rüyada Tırnak Kopardığını Görmek

Rüyada tırnak kopardığını görmek, rüya sahibinin beklediği yada bulunduğu psikolojiye göre değişiklik gösteren yorumlardır. Bazen bazı şeyleri sökü atmak, bazen ise şanstır.

Rüyada Dişle Tırnak Koparmak

Rüyada dişle tırnak koparmak, hayatta küçük sorunları kendine büyük dert eden birinin gördüğü düştür. Bu rüya ise kısa zamanda aslında yaşadıklarının sorun olmayacak küçük olduğunu gösterecek bir vesilenin geleceğinin habercisidir.

Rüyada Elle Tırnak Koparmak

Rüyada elle tırnak koparmak, rüya sahibinin çok güçlü biri olduğuna delalettir. Hayata karşı edindiği tecrübeleri öğrenmek isteyen birilerinin olacağına yorum yapılır.

Rüyada Isırarak Tırnak Kopardığını Görmek

Rüyada ısırarak tırnak kopardığını görmek, beklediği şeylerin tam tersi ile karşılaşmak manasındadır. Sorunların büyüyeceği ve çözüm aranacak bir topluluk içinde kendini bulacağına işaret eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz