Bizi takip edin...

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek, islam alimlerine göre yorumları nelerdir. Rüyada kesilen tırnak görmenin anlamı nedir.Rüyada tırnak kestiğini görmek ne anlama gelir.
Rüyada tırnak kestiğini görmek, rüya sahibinin yakın bir dönem içerisinde vicdanen işlediği yada yaptığı bir pişmanlığı ifade eder. Bu rüya aslında kişinin kalben ve manen rahatsız olduğu bir duruma düşmüş demektir. Rüyada görülen tırnak ise eğer sahibi bilinmiyorsa çok farklı anlam taşımaktadır. Bu rüya ise çevrenizde değer verdiğiniz birinin büyüye maruz kaldığını da göstermektedir. Rüyada kesilmiş tırnak görmek, bu rüyada görülen tırnak size ait değilse büyü yapıldığının yada yapılacağının işaretini vermektedir. Rüyada tırnak görmek, yazımızda da belirttiğimiz gibi hayra değil şerre işaret veren rüyalardandır. Bu rüyayı gören kişi kendine ve hal, çevresine dikkat etmesi gerekmektedir.Rüyada tırnak kesmek nedir, islam alimlerinin bir çok açıklamasında bu rüya kişinin kalben pişmanlığının olacağı durumlara işaret eder. Rüya sahibinin yakın bir dönem içinde vicdanen pişman olacağı bir günaha ortaklık edeceğini gösterir. Rüyada tırnak kestiğini görmek imamı nablusi yorumu nedir. Rüyada kesik tırnaklar görmek islami yorumu ve açıklamaları nelerdir. Gerçek rüya tabirleri ve yorumlarını okumak için bizleri takip etmeye devam edin.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek diyanet, bir çok durumu göre yorumlanan bu rüya bazı tabircilere göre kişinin ferahı demektir diye yorumlanmıştır. Fakat ibni sirin bu rüyayı şu şekilde tabir etmiştir. Rüyada tırnak kesmek, endişe, telaş, gaflet ve delaleti bir arada taşıyan durumların görüneceği bir dönemin olduğuna işaret etmiştir.

Rüyada Tırnak Kestirmek

Rüyada tırnak kestirmek, rüya sahibinin rüyasında tırnağını kestirmesi bir olaya yada duruma eşlik edeceği sıkıntılı bir döneme gireceğini gösterir. Bu rüya bir suça yada dedikoduya ortak olunacağı anlamına da gelmiştir. Rüyada tırnak kestirdiğini görmek bir ile birlikte yapılacak olan gıybete yorumlanır.

Rüyada Tırnak Kesmemek

Rüyada tırnak kesmemek, bu rüyanın anlamı ise tam tersidir. Rüya sahibinin hatalar, suçlar ve günahlardan kaçınacağı anlamına gelir. Rüyada tırnak kestirmemek, çevrenizde olacak olan bir durum yada tartışmadan rüya sahibinin uzak duracağını işaret eder. Bu rüya salih olan rüyalardan birisidir.

Rüyada Tırnak Keseni Görmek

Rüyada tırnak keseni görmek, bu rüya da girdiğiniz bir meclis yada toplantıda başkaları hakkında asılsız konuşmalara şahitlik edeceğiniz anlamına gelir. Bazı rüya alimlerine göre de o meclis de eğer birinden söz ediliyorsa tırnak kesen kişi o kişiye karşı manevi zararlar vereceği anlamınıda taşır diye buyurmuşlardır.

Rüyada Tırnak Keserken Kanaması

Rüyada tırnak keserken kanaması yaşanılacak olaylarda duyulacak olan pişmanlık ve endişeleri dile getiren bir rüya dır. Rüyada tırnak keserken kanadığını görmek, bu rüya haksız yere bir hakkında gıybet ve dedikodu yaparken gerçek haksız olanın siz olduğunuz anlamını taşımaktadır.

Rüyada Tırnak Kesiği Görmek

Rüyada tırnak kesiği görmek, işlenmiş olan bir suçu yada günahın olduğu anlamına gelir. Görmüş olduğunuz bu rüya aslen geçmiş dönemlerde sizi vicdanen rahatsız eden olaylarda haksız olduğunuz durumun olduğunu gösterir. Rüyada kesilmiş tırnak görmek hakka ve harama girildiğini ve durumun manen düzeltilmesi gereken zamana işaret eder. Anlaşılan o dur ki rüya sahibinin bir an evvel geçmişini gözünün önünden geçirip hatalarını telafi etmesi gerektiğini bilmelidir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz