Bizi takip edin...

Rüyada Tırnak Görmek

Rüyada tırnak görmek ihya, büyük bir güç elde etmek ve arkasında kuyusunun kazanları alt etmek demektir ayrıca yükselişe ermek manasına gelir. Tabi bu rüyanın yorumu görünüş şekillerine göre değişiklik gösterir. Tırnak hızla uzuyorsa, büyük borca girmek demektir. Bu rüyayı gören kişi hasta ise, iyileşir. Maddi anlamda sorunları olan birinin rüyası ise yakın zamanda bunlardan kurtulmak olarak ifade edilir. Bazı yorumculara göre ise, alacak borç meseleleri içerisine girmek anlamına gelir. Tırnağın uzun olması borçtur, kısa olması bolluktur. Uzayan tırnağı kesmesi ise, borcunu yakın zamanda bitirmesidir. Ayrıca uzayan tırnağı kesmek hayırlı makamlar gelmektir. İş hayatında da olumlu gelişmeler yaşanmasına delalettir. Hane içerisinde mutlu olmaya ve çalışma hayatında yükselmek ve terfi etmek anlamında tabir edilir.

Rüyada Tırnak Görmek

Rüyada tırnak görmek ne demek, bazı tabircilere tırnak kötü anlamdadır. Borç manasına gelir ve kişinin zor zamanlar yaşamasıdır, fakat uzayan tırnağı kesmesi sorunları aşmaktır. Maddi anlamda tüm sıkıntılarını ortadan kaldırmak demektir. Rüyada takma tırnak takmak, güzel şeyler yaşamak hayatınızda sizi heyecanladıracak gelişmelerin olacağına işarettir. Rüyada tırnak görmek imam nablusi, güzel ve iyi gelişmelerin yaşanacağı bir zaman dilimine girmeye delalettir.

Rüyada Tırnak Yemek

Rüyada tırnak yemek, kötüdür ve aynı zamanda hastalık anlamında yorumlanır. Kişinin yakın zamanda ince bir hastalığa yakalanması ve bunun uzun zaman uğraşacağı yönündedir.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek, kişinin borcu ise borcundan kurtulmasına yorulur. Aynı zamanda güzel tırnakları kesmek ise iyi olmayan işler içerisine girmeye bunun bir hayli yorucu olacağına manasındadır.

Rüyada Tırnak Makası

Rüyada tırnak makası, rüya sahibinin iş hayatında bazı sorunlar yaşadığını gösterir. Rüya sahibinin çok büyük stres ve baskı içinde olduğuna bundan dolayı bunalım içerisinde olduğuna işarettir.

Rüyada Tırnak Törpülemek

Rüyada tırnak törpülemek, hayatında olan bazı sıkıntıları azar azar aşmasına yorulur. Yaşamında bazı pürüzlerin devam edeceğine ve kısa süreceği yönündedir.

Rüyada Tırnak Makası Almak

Rüyada tırnak makası almak, size zararı dokunan şeylerden kurtulmak demektir. İş ve aile yaşantısında güzel yerlere gelmesi yaşadığı sorunların ortadan kalkacağına ve neşeli bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Tırnak Kırılması

Rüyada tırnak kırılması, sürekli hayatının yükünü başka insanlara yüklemesi tüm hayatını başkasının sırtından geçinmesidir. Bundan dolayı hayatının bazı yerlerinde sıkıntılar yaşayacağı yönündedir.

Rüyada Tırnak Uzaması

Rüyada tırnak uzaması, bu rüyaya yapılan yorumların geneli dert manasında olur. Uzayan tırnağı kesmek ise bu sorunlardan kurtulması ve yaşanan problemlerden uzak durması anlamındadır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz