Bizi takip edin...

Rüyada Taç Takmak

Rüyada taç takmak, görülen en güzel rüyalardan biridir ve kişinin onurlanacağı şansının artacağı çok hayırlı gelecek şeylerin olacağına işarettir. Başına talih kuşu konması ve bu durumu çok iyi bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine yorumlanır. Eğer bu rüyayı gören kişi bekar ise çok zengin olacağına iyi kalpli cömert biriyle evleneceği yönündedir. Bunun çok kısa bir zaman içerisinde olacağına ve yakın zamanda hazırlıkların yapılacağına ifade edilir. Evli olan kişiler için bu rüya yakın zamanda bir mal edinmesi anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi büyük mertebelere erer tabiri caizse lider olmak öncü olmak olarak tabir edilir. Devlet işlerinde başarılı olmaya yorulur. Herkes tarafından sevilen ve şanslı bahtı açık biri olmaya katıldığı ortama da uğur getireceği söylenir. Rüyada taç takmak, çok büyük bir şansın habercisi olarak alamet edilir.

Rüyada Taç Takmak

Rüyada taç takmak, görüldüğü her şekilde anlamı güzel olan bir rüyadır. Büyük sorunlardan baş gelmeye ve yatırım zamanı olduğunu gösterir. Akıllıca yapılan parasal yönde yatırımların çok iyi bir şekilde size geri döneceğine işarettir. Eğer görülen taç gümüş ise, çok büyük soylu bir aile ile akraba olmasına delalettir. Altın ise altından bir hayat yaşamak olarak yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise, çok büyük bir saygınlığa ulaşmasıdır. Aynı zamanda altın taç bekarlar için evlilik zamanıdır.

Rüyada Taç Takılması

Rüyada taç takılması, bu rüya bazen psikolojiktir. Sürekli hayaller kuran ve etrafında övgü bekleyen birinin kendi taç takış olarak görmesidir. Yani kişinin özendiği bir mevkinin olduğu yönündedir.

Rüyada Taç Taktığını Görmek

Rüyada taç taktığını görmek, manevi olarak çok anlı şanlı çok şerefli bir mertebeye gelmektir. Etrafında çok sevilen ve saygı duyulan biri olacağına herkesin akıl alacağı biri olacağına delalet eder.

Rüyada Taç Satın Almak

Rüyada taç satın almak, çok yakında istediği bir şeyden dolayı muradına ereceğine ve sorunların kısa zamanda biteceğine tabir edilir. Hayatta çok başarılı olmak anlamına gelir.

Rüyada Taç Toka Takmak

Rüyada taç toka takmak, zenginlik ve ilim öğretmek anlamına gelir. Yeni doğacak olan bir bebeğe ve bunun çok uğurlu geleceği manasında tabir edilir.

Rüyada Taç Duvak Takmak

Rüyada taç duvak takmak, bu rüya evlilik anlamına gelir. Evli olan kimseler için duvak kadar beyaz güzel günlere ve mutlu sağlıklı uzun bir ömür yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Taç Yapmak

Rüyada başına taç yapmak, kimi taç yaptığınıza bağlı bir rüyadır. Gerçekten değer verip değer göreceğiniz birinin hayatınıza gireceğine yorulur, aynı zamanda şansını iyi değerlendirmeye işarettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz