Bizi takip edin...

Rüyada Susamak

Rüyada susamak, çalışma hayatına kendisini çok vermiş birisinin rüyasıdır ve bu sayede hem aile hayatını hemde çevresinde ilgilenmesi gereken kişileri aksatmasıdır. Aynı zamanda bu kişinin dini vecibelerinden kalmasıdır. Kendisini çok fazla işe kaptırıp kendini dünya hayatında soyutlaması ve bu yüzden çeşitli sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Aslında bu durum özgüvenin tam olmadığını ve çevresinde önemli olmak istemesinden dolayı uğraşmasıdır. Bu tarz bu psikolojide olduğu için de böyle düşler görür. İstediği yere ve mevkiye ulaşamadığını kendini çok fazla işe sarar ve kişinin mutsuz olduğuna da delalet eder. Ama bu kişinin daha da hayatında zorluklar yaşayacağı ve dert sıkıntının üst üste bineceğine yorumlanır. Hayatını gereksiz koşuşturmalar içerisine sokması ve bunların bazı sağlık sorunlarını da yanında getireceğinin habercisidir. Bazı yorumculara göre ise, susamak aşk anlamındadır. Aradığı aşkı ve arzuyu bulamaması bundan dolayı sürekli verdiği uğraşların boşa çıkmasına alamet eder. Bu yüzden kişinin çok pişmanlık duyacağı durumlar yaşayacağı yönündedir. Bazen ise sevgi açlığı olarak da yorum alır. Kendini sevilmeyen ve mutsuz görmesidir. Bundan dolayı hayatında pekte mutlu olamadığı hiç birşeyin onu kalıcı olarak mutlu etmediğine ifade eder. Rüyada susamak, rüya sahibine göre farklı yorumlarda tabir edilebilir.

Rüyada Susamak

Rüyada susamak, yeterince ailesindeki yada özel hayatındaki kişilerle ilgilenememesinden dolayı duygusal anlamda boşlukta olmasıdır. Bundan dolayı uzun bir süre bunalım geçireceği yönündedir. Hayatında sürekli huzursuz bir şekilde yaşaması ve ne yapsa o mutsuz yanını doldurmadığını gösterir. Bundan dolayı da sürekli kendini kötü hissetmesidir. İç dünyasında her zaman sorunlarla boğuşması manasındadır. Rüyada susamak su içmek, ferahlıyorsanız gerçek anlamda da ferahlık demektir.

Rüyada Kana Susamak

Rüyada kana susamak, kötü bir olay yaşamak ve için hırs intikam büyümesi manasında tabir edilir. Eğer rüyanızda bu şekilde tanıdık birini görüyorsanız ondan uzak durmalısınız yada kendinizi görüyorsanız bu aralar sinirlerinize hakim olmalısınız.

Rüyada Susamak Kana Kana Su İçmek

Rüyada susamak kana kana su içmek, kişinin hayatındaki tüm olumsuzluklardan mutsuzluklardan kurtulmasına işarettir. Bundan güzel aydın bir istikbal onu beklemektedir.

Rüyada Susadığını Görmek

Rüyada susadığını görmek, iş hayatında beklenmedik sıkıntılar içine girmesidir. Bu durumun kendisi yüzünden olduğu yönündedir ve çalışmayanlar için hayatında bazı mutsuz olduğu konular olduğuna delalettir.

Rüyada Susamak ve Su İçememek

Rüyada susamak ve su içememek, tam bir şeyleri yoluna koyacak iken yarı yolda kalmasıdır. Bazı yorumculara göre hevesin kursağanda kalması çok istediği bir şeyde pürüz çıkması moral bozulmasına alamet eder.

Rüyada Su Bulamamak

Rüyada su bulamamak, aslında bu rüya kötü gibi görülsede güzel bir yorumu vardır. Kendiniz yada akrabalarınızda biri hasta ise iyi haberi gelmesi talihinin iyi yönde dönmesi anlamındadır.

Rüyada Susamak Bol Su İçmek

Rüyada susamak bol su içmek, dünya malına doymamak ve bazı hırslarının olduğuna işarettir. Aynı zamanda dünya malı için herşeyi göze almaya delalettir.

Rüyada Susamak Ama İçmemek

Rüyada susamak ama içmemek, kişinin kendine gelecek bir kötülüğü engellemesidir. Yani aslında güzel olan bir şeyde pürüz çıkması her şerde bir hayır olması gibi tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz