Bizi takip edin...

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek, rüyalardan kendinize bir çok mana çıkarabilirsiniz ve sizin en hayırlı olanı da öğrenebilirsiniz genelde su berekettir aynı zamanda hayırdır. Hayata dair açılacak olan yeni ve güzel bir kapıdır. Bolluk ve huzur olarak da yorumlanır. Bir çok anlam taşıyan bir rüyadır. Normal zamanda bakacak olursak aslında su içmek çok basit bir eylemdir. Bunun bir çok çeşidi vardır, bulanık su, acı su, kirli su, tuzlu su, buzlu su, soğuk su gibidir. Mesela soğuk su içmek, kişinin arzu ettiği güzel bir hayata kavuşması olarak ifade edilir. Ferahlamaya ve sıkıntıdan kurtulmaya aynı zamanda hayırlara vesile olacak iş girişimlerine yorulur. Bir şişeden soğuk su içen birisini görmek, eğer o kişi evli ise eşi hamile kalacak manasındadır. Metal bir kaptan su içiliyorsa bu hastalık ve bunun getireceği kederdir. Bekar kişiler soğuk su içmesi, yakın zamanda rızkının çoğalacağını gösterir. Su içip susuzluğu geçmiyorsa, islami olarak tamahkar biri olduğuna delalettir.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek ihya, bazı alimlere göre su içmek dünya hayatında varılabilecek en güzel noktalara gelmektir. Başka bir deyişle su hayattır. Eğer saf bir su görüyorsa kişi ganimete ve bolca yüklü para kazanması anlamına gelir. Durgun su görmek zayıflık manasındadır, yani kişinin bir konuda zayıf kalacağı kendini ifade edemeyeceğine işarettir. Yani bazı durumlarda insanın basiretinin bağlanması gibi tabir edilir. Bir de kişinin nasıl düşündüğü ne şekilde gördüğü çok önemli bir durumdur. Rüyada tuzlu su görmek, keder demektir. Fakat hasta olan birisi bu rüyayı görüyorsa yarasına tuz basmak şifa bulmak olarak yorum yapılır.

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada su kaplumbağası görmek, bu rüya gören kişi için çok güzel bir rüyadır ve kişinin eline öyle büyük bir fırsat geçer ki heryerden o kişiye mutluluk akar. Mal mülk edinmeye varlığın çoğalması zenginliğin çoğalması demektir.

Rüyada Su Basması

Rüyada su basması, bolluk ve rızkın çoğalması olarak yorum yapılır. Kişinin ömründe yaşayacağı en varlıklı dönemi yaşaması ve tamamen sorunlarından kurtulup mutlu bir zaman dilimine girmesi olarak tabir edilir.

Rüyada Su Dökmek

Rüyada su dökmek, beklenilmedik bir zamanda iyi gibi görünen bir şeyin aslında kötü çıkmasıdır. Bir şeyden dönülmesi ve kederli zamanlardan geçinilmesi hatta bir hastalığına yakalanmak olarak delalet eder.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz