Bizi takip edin...

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek, genel olarak her konuda hayıra yorulan ve en olumlu olan rüyalardandır, su berekettir, hayattır, uzun bir ömürdür, kısmetlerin habercidir. Tabi bu yorum rüyanızında gördüğünüz suyun berraklığı ve bulanıklığı ile değişiklik gösterir. Bir çok tabirciye göre ise, görülen su kısmet anlamına gelir. Bekar bir kişi için evleneceği hayırlı bir eşe çalışan biri için yeni iş atılımlarına yorulur. Evli kimseler için yakın zamanda gelecek müjdeli haberlere işaret edilir. Bol kazanç, şans anlamıda da tabir edilir. Berrak görülen su saflığı temizliği ifade eder. Akan su görmek, uzun bir ömre bu hayırlara delalettir. Temiz ve duru su iyi şeylere kötü kara bir su ise kötülük olacağı yönündedir. Eğer birisi rüyanızda size su veriyorsa, bu bir yalan duyacaksınız demektir. Rüyada siyah su görülmesi, hane içinde aile bireyleri arasında çıkacak olan ağız tartışmalarına yorum yapılır.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek diyanet, damlayan bir su sizin için iş hayatına yeni atılacağınıza zorluk ve sıkıntılı dönemleri bir kenara atacağınıza ifade edilir. Kişinin su içtiğini görmesi, hayırlı şeyler ile karşılaşması ve aynı zamanda su içen kişi aile yönünden de şanslıdır. Sağlık sorunları yaşamadan bir hayat geçireceği yönünde yorum alır. Eğer siz birisine su veriyorsanız, bu sizin alacağınız çok büyük bir hayırdır. Aynı zamanda mübarek bir kişiliğe sahip olmaya delalettir.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek, ferahlamak anlamına gelir. Özellikle maddi konuda sıkıntı çeken birinin alacağı hem manevi hemde maddi desteğin ona ilaç gibi geleceği yönündedir.

Rüyada Su Vermek

Rüyada su vermek, birisine su vermek hayırların en büyüğünü yaşayacağınız manasına gelir. Yakında size gelecek müjdeli bir haber ve bunun yanında ereceğiniz büyük mertebe olarak tabir edilir.

Rüyada Su Doldurmak

Rüyada su doldurmak, bu rüyayı nasıl gördüğünüze bağlıdır. Bazen sıkıntıları atlatmak için verilen çabaları ifade eder, bazen ise alacağınız bir haberdir ama bu haberin iyi yada kötü olması size bağlıdır.

Rüyada Su Almak

Rüyada su almak, ilim irfan öğrenmek ve hikmet sahibi olmaktır. Çocuğu olan bir kimse bu rüyayı evladı için görüyorsa, onu okutup çok büyük yerlere getireceğine delalettir.

Rüyada Su Taşımak

Rüyada su taşımak, birisinin mutluluğu için uğraşmak demektir. Bazen küçük mutlulukların büyük müjdeler getireceğine bütün ailenin mutluluğuna alamet eder.

Etiketler: , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz