Bizi takip edin...

Rüyada Söz Vermek

Rüyada söz vermek, özü sözü bir olan insana delalettir ve bu tarz biriyle görüşmeye tanışmaya yorulur maddiyatı yüksek olan işte eve girmeye tabir edilir. Bu işlerden büyük kazanç elde etmeye işarettir. Kısa zamanda büyük işler başarmaya ve geleceği için yaptığı planların ona büyük isler kazandıracağına yorulur. Kişiyi iş hayatında bekleyen güzel gelişmelerin olacağına ve söz sahibi olacağına alamet eder. Kişi eğer bekar işe evlat sahibi olmak ve yuva kurmak gibi manalarda yorum yapılır. Rüyada söz verdiğini görmek, yakın zamanda beklenen maddiyatın size geleceğine delalettir.

Rüyada Söz Vermek

Rüyada söz vermek, kişinin sıkıntılarına çözüm bulmasına sorunlarından kurtulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendi için verdiği savaşta başarılı olacağına ve beklediğine ulaşacağına tabir edilir. Yakın zamanda alacağı havadis ile maddi anlamda tüm sıkıntılarını geride bırakacaktır. Aynı zamanda büyük işler başarmak demektir. Büyük laflar edip yerine getirmek anlamında yorum yapılır. Rüyada söz verilmesi, kişinin sorunlarını halletmesi ve sevdikleri ile birlikte mutlu yaşayacağı manasına gelir. Sorunları kökünden çözmeye ve rahat bir hayata yaşamaya işaret eder.

Rüyada Birine Söz Vermek

Rüyada birine söz vermek, gerçek hayatta ona yardım edeceğinize yorum yapılır. Kişiye sıkıntılı durumdan çıkması için ve maddi anlamda durumunun düzelmesine tabir edilir.

Rüyada Birinden Söz Almak

Rüyada birinden söz almak, rüya sahibinin o kişiden alacağı maddi manevi bir yardımın olduğu yönündedir. Kişinin en zor zamanında ilaç gibi gelecek bir şeyin olacağına delalettir.

Rüyada Sevdiğinden Söz Almak

Rüyada sevdiğinden söz almak, sevdiği kişiden geleceği güzel bir teklifini olduğuna yorulur. Rüyada sevdiğine söz vermek, Aşk hayatının yolunda gittiğini ve özel anlamda da her istediğini elde edeceğine işarettir.

Rüyada Söz Vermek İslami

Rüyada Söz vermek islami, rüya sahibinin bu rüya şu şekilde yorumlanır. Eğer birine söz verdiyse o kişinin yardımına koşacaktır ve işini halledeceği yönünde ifade edilir.

Rüyada Söz Vermek Diyanet

Rüyada Söz vermek diyanet, gelecek güzel güzel günlerde mutlu bir yaşama kavuşacağına delalet eder. İş hayatında büyük işler yaparak zenginliğe kavuşacağına tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz