Bizi takip edin...

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada Soğan Görmek

Rüyada soğan görmek; Rüyada soğan gören kişi sıkıntılı bir dönemden geçtiğine işarettir. Rüya sahibinin zorlu bir dönemden geçeceği maddi ve manevi sıkıntılarının olacağı bir zaman anlatacak. Duyulan kötü söz , laf ,dedikodu, olarakta yorumlanır. Başka bir tabire göre de soğan göre kişi güçlü karaktere sahip nerde olsa çalışan taşı sıksa suyunu çıkarır dedikleri gibi bir insandır. Rüya sahibin çevresinde kötü  niyetli kişiler vardır , fakat bunlar rüya sahibine zarar veremeyip kendi içinde zamanla kendisini yiyecek dedikleri gibi delalet eder. Rüyada yeşil soğan görmek saflığı ve İbadeti yapılacak yarım kalmış bir dua olduğu işaret eder. Bu rüyayı görenin kazancı ve varlığı olacağını rivayet edilir.

Rüyada Soğan Kesmek

Rüyada soğan kesmek; Rüyada soğan kestiği gören bir kişi bir kalp kırıklığı bir umutlusuzluk yaşayacağı manasına gelir. Bir işle uğraşıp bu işin içinden çıkamayacağına ve birinden yardım alacağına delalet eder.

Rüyada Soğan Yemek

Rüyada soğan yemek;Rüyada soğan yemediğini gören kişinin içine kapanık biri olduğu , sorunları hep içine ayıp kendi içinde yaşadığı ve kimse belli etmemek için kendi içinde çözmeye çalıştığını işaret eder. Rüyada soğan yemek hayata ve zamana karşı güçlü iradeli bir kişilik olduğunu da gösterir. Kaybetme korku olmayan azimli kötü yönde olan olayları iyi çevirebilen azimli bir kişi olarak da tabir edilir. İş anlamında kaliteli yerlere gelen aile ve özel anlamda kendini göstermeye gayretli bir kişiliktir. Karakteri sağlam çabuk sıkılmayan iyi bir ebeveyn olmayı temsil eder. Kendini tam manasıyla kanıtlamış kendine öz güveni olan kimseye başka işini yaptırmayan biri olduğu şeklinde de yorum yapılır.

Rüyada Soğan Ekmek

Rüyada soğan ekmek; Rüyada soğan ektiğini gören bazı konularda bir şeylerin üstünü kapattığı sakladığı anlamına gelir. Bir şeylerden beklentisi olduğunu gösterir. Kendi iç dünyasında sakladığı  sıkıntıları ve bunları ortaya dökeceğini çok bunaldığına delalettir. Rüyada soğan görmek bazende başkalarının üzülmemesi için kendinin üzüldüğünü başkaları için kendini feda ettiği manasına da  gelir. Rüya sahibi aile bağlarına çok önem veren ve başkalarının hayatına saygı gösteren bir kişiliktir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz