Bizi takip edin...

Rüyada Siyah Yüzük Takmak

Rüyada siyah yüzük takmak, rüya sahibinin yakın zamanda çevresinde şans şöhrete ulaşacağına itibarının gün gün artacağı anlamındadır. Bekar kişiler için köklü bir aileden gelen biri ile evlenmeye işaret eder. Yoksulluktan ve geçim sıkıntısından kurtulacağına yorulur. Bazende sonradan elde edilen paradan dolayı şaşırması ve tabiri caizse ne oldum delisi olmak demektir. Böyle bir kişiyle tanışmaya bundan büyük rahatsızlık duyacağınıza alamettir. Bazı tabircilere göre de yoksulluğa ve geçim sıkıntısının baş göstereceği yönünde yorumlar. Rüyada siyah yüzük takmak, asaletin ve saygınlığın simgesidir.

Rüyada Siyah Yüzük Takmak

Rüyada siyah yüzük takmak, kişinin durumuna göre de değişik anlamlar ifade eder. Örneğin iş hayatında sıkıntılı biri ise, siyah görmek hiçte iyiye yorulmaz. Maddi olarak kayıplar vermeye ve aksiliklerin üst üste gelmesine tabir edilir. Diğer taraftan da asaleti simgelediği için yine kişinin durumuna göre iyi anlamlara da sahiptir. Mesela kişi evlenme niyetin ise, bu ona hayır getirir. Rüyada siyah yüzük takmak, bekar ise, yüksek mertebelere sahip biriyle evlenmeye işaret eder. Rüyada siyah plastik yüzük takmak, dertlerinden bir nebze de olsa uzaklaşmak manasındadır.

Rüyada Kara Yüzük Takmak

Rüyada kara yüzük takmak, kişinin soylu ve zengin biri ile hayatını birleştirmesi demektir. İş hayatında ilerleyerek çok büyük bir mevki ve makama sahip olacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Taşlı Yüzük Takmak

Rüyada siyah taşlı yüzük takmak, ortam içerisinde fark edilmek aynı zamanda da her yerde bir numara olmak manasına gelir. Kişinin kendinden olan bir popülerliği olduğuna ve her yerde fark edildiğine yorum yapılır.

Rüyada Siyah Akik Yüzük Takmak

Rüyada siyah akik yüzük takmak, bu rüyayı gören kişinin sağlık sorunları var ise onlardan kurtulacağı anlamındadır. Bu aralar şansının yaver gideceğine tüm işlerini rayına sokacağını işaret eder.

Rüyada Siyah Altın Yüzük Takmak

Rüyada siyah altın yüzük takmak, altın görmek iyidir ve kişinin sürekli yaşlıların duasını alan biri olduğunu gösterir. Siyah da asil bir renk olduğundan dolayı kişinin iş hayatında asalete kavuşacağına delalettir.

Rüyada Siyah Yüzük Takmak İslami

Rüyada siyah yüzük takmak islami, kişinin olmayacak bir şey için dua ettiğini ve kurduğu düşleri elde edemediğini tabir edilir. Aslında kişi için hayırlı olanı beklemesi olduğuna işarettir.

Rüyada Siyah Yüzük Takmak Diyanet

Rüyada siyah yüzük takmak diyanet, evlilik hazırlıkları yapan biri için bazı geçici sıkıntılara yorumlanır. Kıskanan kişilerin gözleri olduğuna ve nazar değmemesi için bol bol dua etmesi gerektiğine, güzel bir geleceğe ve mutlu bir evliliğe alamet edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz