Bizi takip edin...

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, bu rüya kişinin gözü kara ve yiğit biri olduğunu gösterir. Gören kişinin ticaret hayatında çok iyi yerlere geleceğine ve istediği elde etmek hiç bir şeyden kaçınmayan biridir. Rüyada mavi yılan görmek, kimseden korkmayan cesur birine işarettir. Bekar bir bayan bu rüyayı görüyorsa bu anlatıldığı gibi biri ile evlenecektir. Rüyada siyah yılan görmek, gören kişi erkek ise eline geçecek olan fırsatları iyi değerlendireceği ve iş hayatında yükselip kendine iş kurup geleceğine garanti altına alacağına delalettir. Başka yorumculara göre de kişiye gelecek olan bir kazaya belaya yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada siyah yılan görmek ne demek, özellikle kişinin çevresinde olan bir düşmanın zarar göreceğine alamet eder ve buna dikkat etmesi gerektiğini vurgular. Rüyada siyah yılan görmek, gelecek olumsuzlara karşı kişinin dimdik ayakta duracağı manasındadır. Kişi bu yılan tarafından ısırılmışsa eğer, hiç beklemediği bir insandan bir kötülük görecek ve hayal kırıklığı yaşayacaktır. Bu yılan zehirli ise, bu kötüye yorulur eski bir dostunu düşman olarak geri kazanman ve sorunlar yaşamaya ifade edilir. Rüyada siyah yılan görmek, eğer zehirsiz ise size zararı dokunmayan ama sizi kıskanan fesatlık eden biri vardır bu yüzden de yan yana olduğunuzda varlığı sizi rahatsız eden biri vardır.

Rüyada Siyah Yılan Kovalaması

Rüyada siyah yılan kovalaması, rüyayı gören kişinin iş hayatına yoluna taş koyacak birinin olduğu ve kazanmasını istemeyen birinin ona engel olduğunu delalet eder.

Rüyada Siyah Yılan Tutmak

Rüyada siyah yılan tutmak, bu kişinin yoluna taş koyanlarla yada ona olumsuzluk veren sorun çıkaran kişilerin üstesinden geleceğine düşmanlarını alt edeceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Öldürmek 

Rüyada siyah yılan öldürmek,  hayatına gelecek olan yeniliklere ve kişinin yaşadığı sıkıntıların kederli günlerin sonunda güzel bir hayata adım atacağına delalettir.

Rüyada Siyah Yılan Sokması

Rüyada siyah yılan sokması, bu rüya kişinin çevresinde olan düşmanlara ve bunlar tarafından zarar göreceğine yorumlanır. Kişinin eskiden gönül bağı olan birinden düşmanlık göreceği manasındadır.

Rüyada Siyah Yılandan Kaçmak

Rüyada siyah yılandan kaçmak, bu rüya kişinin başına gelecek olan kazadan beladan kıl payı kurtulması demektir. Rüya sahibinin inançlı biri olduğu ve Allah’ın yardımı ile sorun yaşamayacağına işarettir.

Rüyada Siyah Yılandan Korkmak

Rüyada siyah yılandan korkmak, bir rüyadan korkarak uyanıyorsanız bu hiç hayra alamet değildir. Kişi yaşayacağı bir olayın olduğu bunun ne zaman olacağını beklemesi ve bunun rüyasına yansımasıdır.

Rüyada Siyah Beyaz Yılan Görmek

Rüyada siyah beyaz yılan görmek, bu rüya tam manasıyla iyiye de yorulmaz kötüye de yorulmaz. Kişinin gördüğü rüyanın şekline durumuna göre değişir. Genelde bilinç altı ile alakalıdır.

Rüyada Siyah Yılan Yavrusu Görmek

Rüyada siyah yılan yavrusu görmek, kişinin kendi korkularının olduğu ve aile üyelerini aslında kaybetme korku olduğuna yorumlanır. Bu kişinin yalnız kalma korkusunun olduğunu belirtir.

Rüyada Siyah Yılanın Doğurduğunu Görmek

Rüyada siyah yılanın doğurduğunu görmek, bu rüya aslında yeni bir hayata adım atmak olarak yorumlanır. Fakat başka yorumculara göre eşler arasındaki huzursuzluklara yada evlenmek üzere olan birinin sıkıntılar yaşayacağına tabirdir.

Rüyada Çok Sayıda Siyah Yılan Görmek

Rüyada çok sayıda siyah yılan görmek, bu kişinin malı mülkü çoktur ve çevresinde kıskanılan ve göze nazara gelen biridir. Bundan dolayı düşmanları da çoktur.

Rüyada Siyah Yılan Eti Yemek

Rüyada siyah yılan eti yemek, Güçlü ve imanlı birin iş hayatında çok yükseleceğine ve çok iyi mertebelere gelerek hayatını güzel bir şekilde yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Siyah Yılan Görmek İslami Yorumu

Rüyada siyah yılan görmek İslami yorumunda, kişinin bir ortama girdiğinde kendini rahat hissetmeyen huzursuz olan biridir. Sürekli olarak gerginlik  yaşayan birini ifade eder.

Rüyada Siyah Yılan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada siyah yılan görmek diyanet yorumu, rüya sahibinin çevresinden gördüğü olumsuzluklar yüzünden etrafına karşı güvensiz olduğu ümidin kırıldığı ve sürekli sıkıntı yaşayacağına düşündüğü anlatır.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Siyah Yılan Görmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibinin aklı başında ve cesur biri olduğu bu hayatta ne olursa olsun tuttuğunu koparıp elde edeceğine yorumlanır ve ileride güzel bir hayata sahip olacağına delalettir.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin yaşadığı kötü günler yüzünden hayata dair umudunun kesildiği ve kimseye yakın davranamadığını gösterir. Allah’ın yardımı ile bu durumdan kurtulacak ve sürpriz bir olayla karşılaşacaktır.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki bu rüya kişinin çok çalışmasının karşılığını alacağına yorumlanır. Bundan dolayı kişinin mücadele etmesi gerektiğine ve sorunlar karşında güçlü olması gerektiğini alamettir.

Etiketler: , ,

Yorumlar

 1. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda tüfeğin namlusundan içeri giren siyah önce ve orta boylarda yılan gördüm bu yılanın çokça sivri dişi vardı. Acaba ne anlama geliyo

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın.http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek/ detaylı yorum için yılan ile ilgili rüyalarımızı okumanızı tavsiye ederim.

 2. Esra dedi ki:

  Rüyamda babam ince ince 7-8 tane yılanı üste üste getirip önce baş tarafını bıçakla kesiyor sonra kuyruk tarafını bıçakla kesiyor ama hiç kan akmıyor ortasını da eliyle sallayarak gidiyor acaba ne anlama geliyor

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Esra hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-kesmek/ bağlantıya tıklayın. Detaylı yorum için rüya tabirleri sayfasını gezmenizi tavsiye ederim.

 3. Dilara dedi ki:

  Rüyamda hayvanat bahçesinde geziyorduk birtane kadın arkamdan grlip sırtııma yılan koydu ben yılanfan kortuğum için hemen yılanı sırtımdan attım ve korkarsk uyandım

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Dilara hanım rüyanızın yorumu için; http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 4. Nazlı dedi ki:

  Rüyamda karşımda kocaman siyah yılan olduğunu gördüm karşımda duruyordu ben hiç kıpırdamadan duruyordum kardeşim var küçük 10 yaşında onun üzerine saldırıcakken bende bir atak yaptım sonra hemen uyandım

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Nazlı hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-siyah-yilan-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 5. Seda dedi ki:

  rüyamda evimin bahçesinde sayamayacağım kadar çok fazla siyah yılan oluyordu ve hiç tanımadığım bir adam sizi bu yılanlardan kurtaracağım deyip elindeki değneğe bir şeyler fısıldadı ve yılana dokundurdu. hangi yılana dokunduysa o yılan değneğe dolandı adam da onu evin dışındaki boş tarlaya bıraktı hepsini bu şekilde dışarıya çıkarttı, acaba bu rüya ne anlama geliyor?

 6. Fatih karataş dedi ki:

  Benim ruyamda ben bir insaatta calisiyordum ve bir kasa dolusu siyah yılan vardi bir kasa da da boyle farkli bi reng boyle
  kahverengindendi hepsi birbisine yapisikti ve bunlar bir gun sonrasina birbirinden ayriliyordu birseyler yiyerek tabi sonra ben ve 3 kisi daha insaatin havuzuna girecektik ve onlar atliyim yuzduler bende atladim ama yuzemiyordum zorla cikmaya calistim ve o siyah yilanlarin hepsi havuza girmislerdi cok korkarak cikiyordum ve bi tanesi beni vurmaya kalkti oldurdum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Fatih bey http://www.eslemnur.net/ruyada-siyah-yilan-gormek/ bağlantıya tıklayın. Detaylı olarak yılan ile ilgili rüyalarımızı okumanızı tavsiye ederim.

Yorum Yaz