Bizi takip edin...

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada siyah at görmek, rüyayı gören kişinin kurtuluşa ereceğine ve kendi ortamında güç, hüküm sahibi olacağına işarettir. Çevresinde çok sevileceğine ve saygı göreceği işler yapacağına yorum yapılır. Bu durumda her tarafından taktir edileceğine ve her konuda muvaffak olacağına delalettir. Bazende başka tabircilere göre, bu rüya ilim anlamına yorulur. Şöyle ki etrafında bilge kimse olacağına ve çevresindeki kişilere de bu konuda ışık saçacağına tabir edilir. Rüyada siyah at görmek islami, toplum içerisinde büyük saygınlık kazanacağına ve sevgi göreceğine hemde yanında olan herkese ilim dağıtacağına yönündedir.

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada siyah at görmek, kişiye hayır ve mutluluk getirecek haberlerin çok yakında kapıda olduğuna delalettir. Zor günlerde yanınızda olacak ve iyi dostlara sahip olacağınız manasında tabir edilir. Bir fırsat kazanmak ve şans yakalamak demektir. Kişinin yaşamında güzel şeyler olacağına işarettir. Büyük işler başaracağına ve çevresinde saygınlık kazanacağına yorum yapılır. Rüyada siyah at görmek diyanet, yorumunda malının ve kazancının artacağına alamettir.

Rüyada Siyah At Kovalaması

Rüyada siyah at kovalaması, kişinin her türlü imkana ve güce sahip olması manasındadır. Aynı zamanda asaletli olmak ve çevresindeki herkese bu şekilde davranacağına yorum yapılır.

Rüyada Siyah At Sevmek

Rüyada siyah at sevmek, kişinin sıkıntılarından kurtulması ve sevdiği herkes mutlu olması demektir. İş hayatında başarı ve zafer kazanacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Ata Binmek

Rüyada siyah ata binmek, rüya sahibinin malının mülkünün çoğalacağına ve yakın zamanda büyük bir servete sahip olacağı yönündedir. Ortam içerisinde sözü geçen biri olacaktır.

Rüyada Siyah At Sürüsü Görmek

Rüyada siyah at sürüsü görmek, gören kişinin iş hayatında istediği mevkiye gelmesi ve uzmanlaşması demektir. Aynı zamanda yanındaki kişilere de hükmünün geçeceğine işarettir.

Rüyada Siyah At Heykeli Görmek

Rüyada siyah at heykeli görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağı bir karar vermesi manasına gelir. Hiç düşünmediği kadar güzel bir şeye sahip olacağına delalettir.

Rüyada Siyah At Sahibi Olmak

Rüyada siyah at sahibi olmak, asaleti ve zarafeti bir arada tutmak anlamında yorum yapılır. Çevresinde parmakla gösterilen ve biri olacağına rivayet eder.

Rüyada Siyah At Ölüsü Görmek

Rüyada siyah at ölüsü görmek, sevdiğiniz ve gösterişli mevki sahibi birinin kötü haberini almak. Yada kişinin saygınlığını kaybetmesi olarak tabir edilir.

Rüyada Siyah At Koşturmak

Rüyada siyah at koşturmak, kişinin hayatında tüm sıkıntılarını ve üzerindeki yükleri bir kenara bırakması üstünden atması demektir. Koşar adımla zafere ulaşmak manasına da gelir.

Rüyada Siyah At Beslemek

Rüyada siyah at beslemek, kişinin kısmetlerinin hiç ardının kesilmemesi ve mutlu bir döneme adım atmasına yorum yapılır. İşlerinin yavaş yavaş büyüyüp büyük getiriler sağlayacağına işarettir.

Rüyada Siyah At Ölmesi

Rüyada siyah at ölmesi, bu rüyanın manası pekte iyiye yorulmaz. Kişinin hayallerinin umutlarının kırılması demektir ve yaşadığı problemlerinin üzerine sorun binmesi manasındadır.

Rüyada Siyah At Kafası Görmek

Rüyada siyah at kafası görmek, rüya sahibinin şansının bahtının açılacağına ve bu zamana kadar ne niyeti varsa olacağına işaret edilir. At kafasına eline almak tüm kısmetini elinde tutmaya rivayettir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibinin yakın zamanda tüm sıkıntılarından kurtulmasıdır. Bayan ise ensesi kalın varlıklı biri ile evleneceğine işaret eder.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Gören kişinin hayatında özellikle iş hayatında büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalettir. Şana şöhrete ulaşmak ve zenginlik mal sahibi olmak manasında tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz