Bizi takip edin...

Rüyada Şeker Satmak

Rüyada şeker satmak, bu gibi rüyalar gören kişinin canını sıkacak şeylerin yakın zamanda baş göstereceğine işaret eder. Mutsuz olacağı şeylerin tam mutlu olduğu bir zamanda geleceğine yorumlanır. Beklenmedik bir şekilde gerçekleşecek olan umutsuz olaylara işaret eder. Kişinin sakin ve sabırlı olması gerektiğine ve bunların kısa süreceğine yorumlanır. Hayat yaşamı sırasında bazı yollardan geçmek ve engebeler yaşamak olarak tabir edilir. Rüyada şeker çikolata satılması, aslın mutluluk dağıtmak manasına gelir. İkiside tatlıdır genelde acı olayların sonunda çok mutlu olmak demektir ve geniş açıklamaya sahiptir.

Rüyada Şeker Satmak

Rüyada şeker satmak görmek, rüya sahibinin durumuna göre hayallerini satmak gibi bir şeydir. Özellikle bekar kişiler için tam mutlu olacakken ondan vazgeçmesidir. Fakat daha büyük ve güzel bir kısmet ile karşılaşması manasına gelir. Yani bu rüyanın olumsuz anlamı gelecekte size faydalı ve sevinç getiren olayların olacağının haberini verir. Rüyada beyaz şeker satması, hayatını bolluk ve zenginlik içerisinde geçirmeye işaret eder. Her türlü sorunun üstesinden gelmeye ve güzel bir evliliğe tabir edilir.

Rüyada Toz Şeker Satmak

Rüyada toz şeker sattığını görmek, kişinin içinde duyduğu bir pişmanlık yada keşke yapmasaydım dediği bir şeyin gün yüzüne çıkmasıdır. Bundan dolayı huzursuzluk duyduğuna ve kendini affetmediğine işaret edilir.

Rüyada  Pamuk Şeker Satmak

Rüyada pamuk şekeri satması iş hayatında çok iyi bir mevkide olduğuna ve bundan dolayı ailesine pek zaman vermediğine yorumlanır. Hane içi bazı sorunlarının olacağı yönünde ifade edilir.

Rüyada Küp Şeker Satmak

Rüyada küp şeker satması, rüya sahibinin bir kişiye birden fazla iyilik etmesi demektir. Fakat bunun karşılığını göremeyeceğine ve daha sonradan üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Şeker Pancarı Satmak

Rüyada şeker pancarı satması, sevmediğiniz ve gereksiz boş konuşmalar yapan biri ile mecburi olarak aynı ortamda bulunmanız. Bunun size etkilediği fakat sürekli gördüğünüz bir kişinin sizin dedikodunuzu yaptığı anlamındadır.

Rüyada Bayram Şekeri Satmak

Rüyada bayram şekeri satması, kişinin çalışmaktan hiç bir şeye vakti olmadığına yorulur. Bundan dolayı artık tatile çıkmak istediğine ve rahata ermek isteğine tabir edilir.

Rüyada Elma Şekeri Satmak

Rüyada elma şekeri satmak, sattığınız kişiyi görüyorsanız onun bir derdine yardım olacağınıza işarettir. Aynı zamanda sıkıntılarınız dışa vurumu olarak daha çok içsel sorunları gösterir.

Rüyada Şeker Satmak İslami

Rüyada şeker satmak islami, uzun sürmeyen ufak ufak kederler yaşamak ve kişiyi derinden etkilemesidir. Ama bunların kısa süreceği ve yerine güzel mutlulukların alacağına tabir edilir.

Rüyada Şeker Satmak Diyanet

Rüyada şeker satmak diyanet, kişinin hayatında bazı engebeler yaşanacağına ve yakın zamanda ayaklarının üzerinde duracağına yorulur. Özellikle iş hayatı olanlar için büyük zorluklardan sonra maddiyatı güzel bir işe sahip olacağına alamettir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz