Bizi takip edin...

Rüyada Savaş Uçağı Görmek

Rüyada savaş uçağı görmek, kişinin hayatında herşeyin yoluna girmesi ve tüm eksik taşların yerleri bulması manasındadır. İş hayatında güzel girişimler yaparak maddi gelirini yükselteceğine işarettir. Öğrenim hayatı devam edenler için eğitiminin en üst seviyelere geleceğine ve kendini her açıdan yükselteceğine delalettir. Hayatında gönlünü şenlendirecek şeylerin olacağına ve bunların ard arda geleceği yönündedir. Evli çiftler için ise bir mal yada mülke sahip olma anlamına gelir. Rüyada savaş uçağı görmek, kişiyi mutlu edecek her türlü gelişmenin olacağına yorum yapılır.

Rüyada Savaş Uçağı Görmek

Rüyada savaş uçağı görmek, bazende herşey güzel giderken kişinin alacağı bir nazar yüzünden işlerin tersine dönmesi olarak yorumlanır. Çevresinde ona fesat eden kötü olmasını isteyen kişilerin olduğunu gösterir. Bundan dolayı mutsuzluk yaşayacağı şeylerin oluşacağına işaret eder. Ama genel anlamda bu rüyanın manası iyiye çıkar. Güzel şeylere ve maddi anlamda yükselmek olarak tabir edilir. Rüyada savaş uçağını görmek, kazanmak manasında da rivayet edilir.

Rüyada Savaş Uçağı Düşürmek

Rüyada savaş uçağı düşürmek, rüya sahibinin uzun zamandan beri yapmak istediği bir şeyi yapamaması demektir. Sıkıntılarından kurtulması ve kişinin eline temiz bir kağıt gelmesi bununla birlikte bir sevince varması manasına gelir.

Rüyada Savaş Uçağı Sürmek

Rüyada savaş uçağı sürmek, başarmak istediği herşeye ulaşmasının çok yakın olduğunu gösterir. Kendi ortamında yada iş hayatında diktatörlüğü eline almak ve hak sahibi olmak gibi durumları ifade eder.

Rüyada Savaş Uçağına Binmek

Rüyada savaş uçağına binmek, kişinin çok güvendiği bir insanın yanına gelmesi ve kendini iyi hissetmesine işaret eder. Kendini güvenceye almak ve sırtının yere gelmemesi manalarında yorum yapılır.

Rüyada Savaş Uçağı Helikopter Görmek

Rüyada savaş uçağı helikopter görmek, büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşayan biri için feraha ermesi anlamında tabir edilir. Bunların ortadan kalkması ve çok büyük mala mülke sahip olmak olarak tabir edilir.

Rüyada Savaş Uçağı Görmek İslami

Rüyada savaş uçağı görmek islami, iş yada aile hayatında herşeyin yolunda gitmesi hatta daha iyi olacağını simgeler. Bir şeyler kazanmak ve hak almak gibi de tabirlere çıkar.

Rüyada Savaş Uçağı Görmek Diyanet

Rüyada savaş uçağı görmek diyanet, şer gelecek olan bir hayrın olduğunu gösterir. Mutlu olacağı ve daha kazancına artış ekleyeceği durumların olacağına işaret eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

  1. Adnan dedi ki:

    Evime bir savaş uçağı saldırdı bende uçağı düşürdüm. Bu ne anlama gelir.

    1. Eslemce dedi ki:

      Merhaba Adnan bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-ucak-dusmesi/ bağlantıya tıklayın.

Yorum Yaz