Bizi takip edin...

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, gören kişi için pekte hayra yorulmaz. İyiye yorulan bir rüya değildir, parasal yönden kuvvetli olan birinden belki çalıştığınız bir yerden bir sıkıntı yaşayacağına işarettir. Maddi anlamda size eziklik hissettirecektir. Rüyada kara yılan görmek, yani sizin art niyet besleyen biri olduğuna nazarı değen ve çevresinde onu çekemeyen kıskanan biri olduğunu ifade eder. Bu kişinin size zarar vermek için fırsat kolladığına delalettir. Rüyada sarı yılan görmek, başa gelecek olan olumsuzluklara ve sıkıntılı dönemlerden geçileceğine yorum yapılır. Rüya sahibinin kötü düşünceli kişilerden yakasını kurtaracağını ve kimseye aldırmadan kendi için iyi olanı yapacaktır.

Rüyada Sarı Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada sarı yılan görmek ne demek, bu rüya bazen kişinin düşüncelerini yansıtır, şöyle ki korkuları olduğu ve içindeki kendi kendine vesvese yaptığı içinde bu rüyayı görür. Rüyada sarı yılan görmek, kişinin iş hayatında önüne çıkacak olan engellere ve bu engellerden sorunsuzca kurtulacağına tabir edilir. Bazende kişinin sorunlarından kurtulmasına ve yeni bir hayata başlamasına yönündedir. Rüyada sarı yılan görmek, kimi zamanda kişi hayatında başlayacağı bir şeyin yarım kalması manasına gelir, tam oldu derken yarıda kalacağına rivayet edilir. Sarı yılan iyiye yorulmaz aslında başlayacak şeyinde sizin için hayırlı olmadığına delalettir.

Rüyada Sarı Yılan Öldürmek

Rüyada sarı yılan öldürmek, bu rüyayı gören kişinin hayatında onunla çıkar amaçlı arkadaşlık yada özel hayatında onu kullanan birinden uzaklaşacağına ve daha mutlu olacağına malum eder.

Rüyada Sarı Yılan Kovalaması

Rüyada sarı yılan kovalaması, rüya sahibinin ondan daha fazla para ve mal sahibi olan birinden kötülük göreceğine ve eziklik hissedip hayal kırıklığı yaşayacağına tabirdir.

Rüyada Sarı Yılan Tutmak

Rüyada sarı yılan tutmak, gören kişinin çektiği sıkıntıların sonucunda feraha ereceğine ve kederli günlerin son bulacağına işarettir. Gelecek olan güzel günler kapıdadır.

Rüyada Sarı Yılan Kovalamak

Rüyada sarı yılan kovalamak, kişinin hayatında daha çok iş anlamında onu kıskanan ve yeri almak isteyen biri vardır. Bundan büyük zarar görecektir, bu sorun ailesine de yansıyacaktır.

Rüyada Sarı Yılan Beslemek

Rüyada sarı yılan beslemek, kişinin düşmanıyla arkadaş olması gibi bir şeydir. Bu sayede ne yapıp ne yapamayacaklarını bilir ve onları sıkıntıya sokar. Bundan dolayı düşmanları ona zarar veremeyecek demektir.

Rüyada Suda Sarı Yılan Görmek

Rüyada suda sarı yılan görmek, görülen su berrak ve temiz ise bu rüya çok hayırlıdır. Sudaki yılan sizi sokuyorsa yada ısırıyorsa sağlık sorunları yaşayacağına delalettir.

Rüyada Sarı Yılandan Kaçmak

Rüyada sarı yılandan kaçmak, bu rüya kişinin hayatında sakladığı bir şeylerin olduğunu ve bunları ört pas etmeye saklanmaya çalıştığını gösterir. Yada kişinin yüzleşmekten korktuğu bazı gerçeklerin olduğuna rivayettir.

Rüyada Sarı Yılan Görmek İslami Yorumu

Rüyada sarı yılan görmek islami yorumunda kişinin hayatında onu çekemeyen birinin olduğunu gösterir. İş hayatında tökezleyeceği zamanlar olacaktır. Kısa süreli sıkıntılar yaşayacağına alamettir.

Rüyada Sarı Yılan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada sarı yılan görmek diyanet yorumu, kişinin yeni başlangıçlar yapması ama düşünmeden hareket ettiği için maddi anlamda zarara uğrayacağına delalettir. Kısa sürede kendini toplayacaktır.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Sarı Yılan Görmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Bu rüya kişinin korkularının olduğunu anlatır ve hayatında beklemediği kişiler hep hayal kırıklığı yaşamıştır. Çevresin onu çekemeyen fazlaca kişi vardır, arkadaşları arasında eleme yapması gerekir.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin hem maddi hemde manevi anlamda kayıplar yaşadığı ve Allah’ın yardımı bunun tam tersine göreceğine işarettir. Rüya sahibi kısa zaman sonra üstün başarılar elde edecektir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibi bu rüya ile bir güç elde edecek çevresinde hatırı sayılır, sözü geçen biri olacaktır. Çevresinde çok fazlaca kıskanılan biri olduğundan bu kişiye kem göz değecektir. Dikkat etmek ve Allah’a dua etmek gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

  1. Dilfuza dedi ki:

    Merhabalar rüyamda bahcemizde masanın üstünde büyük kavanozda sarı ve gri yılan gördüm siyah çizgileri vardı. Lyutfen yorumlar misiniz çok korkuyorum

Yorum Yaz