Bizi takip edin...

Rüyada Sandık Görmek

Rüyada sandık görmek,  rüya sahibinin evinde büyük mutluluk ve iş yerinde kazancının artacağına daha güzel şeylere sahip olacağına yorumlanır. Anneye ve babaya hürmete aynı zamanda da hayırlı evladı ifade eder. Kişinin şansının açıldığına isteklerinin birer birer olacağı manasına gelir. Eğer görülen sandığın içinde bir şey yok ise, mutsuzluk ve dert şeklinde tabir edilir. Ev içerisinde üzüntüye ve musibetlerin olacağına yorulur. Ağız dolusu bir sandık görülüyorsa kişinin yapacağı güzel birikimlere işarettir. İleride kendi için yapacağı yatırımları gösterir. Rüyada dolu sandık görmek, kolaylık ve bolluk içinde yaşamaya delalettir.

Rüyada Sandık Görmek

Rüyada sandık görmek, rüyanızı nasıl gördüğünüze de bağlıdır. Eğer bir sandık taşıyorsanız hastalıklara şifa bulmak ve çok mala yorumlanır. Sandığın içerisinde eşyalar var ise, buda kişiye gelecek olan kısmete delalettir. İş hayatında büyük gelir elde etmeye ifade edilir. Hayırlara ve mutluluklara vesile olacak olan şeylere işarettir. Rüyada sandıklık görmek, huzur ve şenlik ayrıca aşk hayatında da mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Sandık Dolusu Altın Görmek

Rüyada sandık dolusu altın görmek, büyük bir mutluluk ve bereket anlamına gelir. Bolluk içinde yaşamak ve görüldüğü gibi herşeyin varlığına yorumlanır.

Rüyada Sandık Boşaltmak

Rüyada sandık boşaltmak, gelecekle ilgili bazı planlar içerisine girmek ve bunun hayaline dalmak manasındadır. Hayata dair mutlu adımlar atmak ve yüklerden kurtulmak demektir.

Rüyada Sandık Bulmak

Rüyada sandık bulmak, rüya sahibinin durumuna göre olumlu yada olumsuz olarak yorumlanabilir. Yani içi boş ise bazı sıkıntılara dolu ise bolluk ve kısmete delalettir.

Rüyada Sandık Kaybolması

Rüyada sandık kaybolması, ölüm haberi almak yada hastalık haberi almak anlamındadır. Bu rüya sahibinin yakınlarında alacağı bir haber olduğu yönünde tabir edilir.

Rüyada Sandık Görmek İslami

Rüyada sandık görmek islami, hanesinde veya çalıştığı yerde bereketin ve maddi imkanların artacağına işaret eder. Nereden geleceği belli olmayan bir kısmet demektir.

Rüyada Sandık Görmek Diyanet

Rüyada sandık görmek diyanet, yakın zamanda gelecek olan güzel havadislere yorumlanır. Aynı zamanda zenginlik ve güç demektir, fakat gördüğünüz sandık dolu ise dolu değilse bu tam tersidir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz