Bizi takip edin...

Rüyada Saç Yolmak

Rüyada saç yolmak, rüya sahibinin servetinin malının mülkünün elinden gitmesi ve hayatında yaşayacağı bazı zor parasal yönde oluşacak sıkıntılara delalettir. Bu sıkıntılarla baş başa kalacağına ve yanında hiç kimsenin olmayacağına yorumlanır. Bu zamanda kişi beklentisi olduğu kişilerden de yardım görmeyeceğine ifade edilir. Bundan dolayı hem duygusal yönde sıkıntıları hemde maddi yönde bir çöküş olacaktır. Bu zaman diliminden zor olsa kurtulacağına yorulur. Arkadaş ortamında sıkıntılar yaşayacağına ve kafa karıştırıcı yanlış olayların içinde kalacağına işarettir. Genelde saç dedikodu duymak ve canının sıkılacağı şeylerin olacağına yorum yapılır. Bazı tabircilere göre pişman olacağı şeyi bilerek yapması ve bundan dolayı gerçek anlamı gibi saçını başını yolması gibi tabir edilir. Aynı zamanda alimlerin yaptığı yoruma göre dini eksiklik ve dünya işlerine çok fazla rağbet etmesi demektir. Ahiret hayatını unutup yaşaması olarak yorum alır.

Rüyada Saç Yolmak

Rüyada saç yolmak, genelde kendi anlamı gibi kötüdür. Gerçekten de saç baş yolacak kadar kötü olayların olacağına ve bundan büyük zarar göreceği yönündedir. Mesele rüyada saçla oynamak, dünya malı için çalışmak ve hiç birşeyi umursamamak anlamındadır. Aynı zamanda musibete yorumlanır. Bu zamanda iş hayatında bir atılım yapılacaksa yapılması çokta uygun değildir. Rüyada saç dökülmesi, rüya sahibinin toplum içerisinde bazı hatalar yapması manasına gelir.

Rüyada Saç Yolunduğunu Görmek

Rüyada saç yolunduğunu görmek, bu rüya yukarıda paylaştığımız gibi aynı yorumları içerir. Gam, keder ve talihsiz olayların ard arda gelmesi gibi durumların olacağı yönünde tabir edilir.

Rüyada Saç Yolunması

Rüyada saç yolunması, eğer biri size saldırarak bu durum yaşanıyorsa gerçekten büyük bir sıkıntı var demektir. Eğer tararken yolunuyorsa uzun bir yolda gelecek olan sıkıntılı haberlere delalet eder.

Rüyada Saç Yolmak Kavga Etmek

Rüyada saç yolmak kavga etmek, başınıza birden fazla dert açacağınıza ve bunları çözümlemenizin uzun süreceğine yorumlanır. Bunun için en yakınlarından destek almanız gerektiği yönündedir.

Rüyada Birisinin Saçını Yolduğunu Görmek

Rüyada birisinin saçını yolduğunu görmek, gördüğünüz kişiyi tanıyorsanız eğer o kişinin büyük bir sorunu var demektir. Buna ortak olacağınız manasındadır, eğer tanımıyorsanız büyük yük anlamına gelir.

Rüyada Saç Kopması

Rüyada saç kopması, görülen bu rüya kişinin varlığının azalması olarak ifade edilir. Ev yada araba yada para olarak birden fazla kayıplar yaşayacağına alamet eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz