Bizi takip edin...

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, rüya sahibinin uzun bir ömre bekar kişiler için evliliğe mutlu olmaya yorum yapılır. Erkek biri eğer bu tarz bir rüya görüyorsa bazı sıkıntılara gireceğine delalettir. Eğer bir kadın saçlarını uzun görürse, mutlu olmaya ve güzel ahlaklı biri olduğunu gösterir. Terbiye ve ağız tadıyla yaşamaya işarettir. Hanesinde bolluk ve bereketin çoğalacağını ifade eder. Rüyada kadının saçının kesilmesi, ucundan yada tümden kesilmesi katlı kesilmesi eşiyle arasındaki sorunlara yorulur. Bekar ise sevdiği kişiyle yaşayacağı sorunlara alamettir. Rüyada saç kestirmek, bazende aile büyükleri ile sıkıntıya girmek demektir.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kestirmek, rüya sahibinin üzüntüye sebebiyet verecek durumlarda olacağına alamettir. Bazende müsriflik yapmaya har vurup harman savurmaya yorum yapılır. Rüyada saçının seyrekleştiğini görmek, zor günlerden geçer ve dara düşer. Bazende saçını tarayan bir kadın görmek, bundan sonra kesilmesi o kişinin zengin ve ahlaklı bir kadın olduğunu gösterir. Eğer rüya sahibi erkek ise böyle bir kişilikle evleneceği yönündedir. Rüyada saç kestirmek, bazı alimlere göre uzun ve sağlıklı lüks bir hayat yaşamak anlamında tabir edilir.

Rüyada Saç Kestirmek İstemek

Rüyada saç kestirmek istemek, gören kişinin sorunlarından kurtulmak istemesi ve unutma istediği şeylerin olduğuna işaret eder. Rüyada saç kestirmek istememek, kişinin uzun bir ömre sahip olacağı yönündedir.

Rüyada Uzun Saç Görmek

Rüyada uzun saç görmek, mutlu olacağı güzel gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Hayırlı işlerin olmasına ve kişinin de hayırlı işlere vesile olmasına yorum yapılır.

Rüyada Örgülü Saç Görmek

Rüyada örgülü saç görmek, rüya sahibinin ileri ki hayatında güzel bir geleceği olacağı yönündedir. Gelecek için yatırım yapmak birikim yapacağına delalettir.

Rüyada Saçlarınızın Uzadığını Görmek

Rüyada saçlarınızın uzadığını görmek, sıkıntılı durumdan kurtulmak yavaş yavaş feraha ermek demektir. Sorunlarının bitmesine yeni bir hayata başlamasına işarettir.

Rüyada Dağınık Saç Görmek

Rüyada dağınık saç görmek, boş işlerle uğraşmaya ve tembelliği ifade eder. Dünya hayatına çok bağlanmaya ve öbür dünyayı unutup günaha dalmaya delalettir.

Rüyada Saç Tarayıcısı Görmek

Rüyada saç tarayıcısı görmek, gönlünüzü şenlendirecek bir insanla tanışmaya alamet eder. Yeni tanışacağınız bir insanda hem moral anlamında maddi anlamda yardım göreceğine yorumlanır.

Rüyada Kel Bir Kadın Görmek

Rüyada kel bir kadın görmek, fitne fesat bir ortamda istemeden de olsa bulunmaya tabir edilir. Bazende üzerine atılacak bir iftiraya ve bir belayla karşılaşmaya işarettir.

Rüyada Saç Kazımak

Rüyada saç kazımak, rüya sahibinin kötü bir iş yapması demektir. Ortam içerisinde küçük düşmeye ve kötü yaptığı bir şeyde kınanmaya yorum yapılır.

Rüyada Saçın Renginin Solması

Rüyada saçın renginin solması, malını ve parasını kaybetmesine işarettir. Bu rüyayı gören kişi bir iş yapacaksa bu sıralar beklemelidir, biraz daha zamana ihtiyacı vardır.

Rüyada Saçlarınızı Siyah Görmek

Rüyada saçlarınızı siyah görmek, makam sahibi olmak ve şan şöhrete kavuşmak manasındadır. Sağlık sorunlarına şifa bulmak iş hayatında yükselerek herkes tarafından kıskanılacak bir makama kavuşmaya delalettir.

Rüyada Saç Kestirmek İslami

Rüyada saç kestirmek islami, yorumu rüya sahibinin olgun davranışlar içerisinde bulunması demektir. Çevresinde her tarafından parmakla gösterilen biri olacağına yönündedir.

Rüyada Saç Kestirmek Diyanet

Rüyada saç kestirmek diyanet, yorumunda her konuda tedbirli davranmaya emin adımlarla uzun bir hayat yaşamaya delalettir. Görgülü ahlaka ve terbiyeye yorum yapılır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz