Bizi takip edin...

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, bu rüya hem iyi hemde olumsuz manalar içerir ve kadınlar için çok hayırlıdır. Kadınların güzelliğini sağlayan en önemli etkenlerden biridir. Gördüğünüz rüya saçın uzunluğuna kısalığına göre değişir. Yada gördüğünüz durumlara göre farklılık gösteren yorumları olur. Bazende gördüğünüz rüya direk size bir şeyler ifade eder. İş hayatında rakiplerine karşı güç sağlayacağınıza ve terfi edeceğine delalettir. Eğer rüyanızda bakımlı saç görüyorsanız, yakın zamanda size bir kısmet olduğunu işaret eder ve evlilik yoluna gireceğiniz yönündedir. Rüyada saç görmek, çirkin ve biçimsiz ise emeline ulaşmak için baya uğraşacağınıza alamettir.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, hane içerisinde olacak bazı münasebetlere yorum yapılır. Bazende saçın rengine göre rüyanın durumu değişir. Mesela rüyada kızıl saç görmek, sempatik şirin insanlarla tanışmaya işaret eder. Çevrenizdekilere size saygı sevgi göstereceğine delalettir. Kır saç görmek, geçici bir can sıkıntısı yaşayacağına ifade eder. Rüyada saç görmek, bazende gönül ilişkilerinde sorunlar yaşayacağına ve bunların tatlı kavgalar olacağına rivayet eder.

Rüyada Saç Taramak

Rüyada saç taramak, rüya sahibinin yeni uzun ömürlü bir hayata işaret eder. Bazende farkında olmadan yapacağınız şeyin size kötü sonuçlar doğuracağına alamettir.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesmek, iş hayatında bazı sorunlar yaşayacağına ve bir süre bunlarla uğraşacağına delalettir. Olduğunuz durumun sarsılacağı yönünde tabir edilir.

Rüyada Saç Kesilmesi

Rüyada saç kesilmesi, bazende kişinin yapmadığı bir şeyden dolayı sorun yaşaması manasında tabir edilir. İftiraya uğramak ve aile hayatınızda yaşayacağınız bir takım sorunlar olduğuna alamettir.

Rüyada Saç Beyazlaması

Rüyada saç beyazlaması, gerçek hayatta kişi için olumsuz olsa da aslında tam tersidir. Her türlü sorunlarından kurtulmaya ve ferahlamaya rivayet eder.

Rüyada Saç Örmek

Rüyada saç örmek, bu rüya bazen yatırım yapmaya ve bazende en ince ayrıntısına kadar uğraştığınız şeylerden olumlu sonuç almak demektir. Saygın kazanmak manasındadır.

Rüyada Saç Yemek

Rüyada saç yemek, rüya sahibinin sıkıntılarının birden fazla olduğunu gösterir. Kısa zamanda problemlerine çözüm bulacağını ve bunlardan kurtulacağı yönündedir.

Rüyada Saç Kopması

Rüyada saç kopması, bu rüya bazen kişinin geçici sağlık sorunları yaşayacağına alamettir. Genelde maddi sıkıntılara uğrayacağına ve bir şeyi kaybetmesine işaret eder.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi, rüya sahibinin maddi kayıp vereceğine ve elinizden çıkacak olan bir malın olduğuna delalettir. Bazende rüyada beyaz saç dökülmesi bütün sorunlarından kurtulması demektir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Rüya sahibi rüyasından saçının uzadığını görüyorsa, uzun bir ömre delalettir. Eğer saçları çok karmaşık ve kopuyorsa çevresinde saygınlığını yitirir.

Diyanet Yorumu; Gördüğünüz bu rüya birden fazla yorumu çıkabilir, çünkü değişik şekillerde görürsünüz. Görüldüğü şekle göre olumlu ve olumsuz değişir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüyanız nasıl göründüğü çok önemlidir. Rüyada siyah saç görüyorsanız, evli bayanlar için eşlerinin onlara sadık olduğunu gösterir, rüyada yumuşak saç ise, ummadığınız yerden kısmet almak ve mal mülk sahibi olmak demektir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz