Bizi takip edin...

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan görmek, kişinin cıvıl cıvıl hiper aktif bir kişiliğe sahip olduğunu anlatır. Bazı yorumculara göre de kişinin düşmanının ona kin ve nefret beslemesi manasına gelir. Rüyasında çok karışık karmaşa için bir sürü renkli yılanlar görüyorsa hayatında kötü insanlara denk geleceğine yorumlanır. Rüyada renkli yılan görmek, görülen yılanların çoğu renksiz yada beyaz düşmanlarının rüya sahibine bir şey yapamayacağı manasını taşır. Kişinin hayatına renk katacak biri ile de dünya evine girmesi yönündedir. Rüyada renkli  yılan görmek, rüyanın görülüş manasına göre değişir.

Rüyada Renkli Yılan Görmek Ne Demek?

Rüyada renkli yılan görmek ne demek, çünkü yılan kötü anlam içerdiğinden görünümü de çok önemli eğer bu yılan sizi sokuyorsa büyük sıkıntı demektir. Lakin zararsız ve mat renklerde ise hayra yorulur ve kısmet anlamında yorumlanır. Rüyada renkli yılan görmek, aslında renkli hoş parlak renkler saflığı ve huzuru canlılığa alamet eder. Eğer bu yılan yeşil renkleri fazla ise din anlamında düşmanlık eden biri ile karşı karşıya kalacağınıza tabir edilir. Bu rüya kimi zamanda kişinin yaşadığı zorlukları atlatması ve bu zor günlerin sonunda yaşayacağı mutlulukların habercisidir. Genel anlam aslında güzel bir rüyadır ama şekline yorum yapılır.

Rüyada Renkli Bir Yılanla Dövüştüğünü Görmek

Rüyada renkli bir yılanla dövüştüğünü görmek, hayatında gerçek anlamda çıkacağı bir düşman olacaktır. Yani zıtlaşacak ve gerçekten onun kötülüğü isteyen biri ile mücadele edecek savaş verecektir.

Rüyada Çok Renkli Yılan Görmek

Rüyada çok renkli yılan görmek, bu rüya çok hayırlıdır ve sevinç yaşayacaktır. Gören kişinin yaşamında kazanacağı güzellikler ve bolluğun bereketin helal kazancın habercisidir.

Rüyada Karışık Renkli Yılan Görmek

Rüyada karışık renkli yılan görmek, bu rüya kişinin hayatında yaşanacak olan bir karışıklığa işarettir. Bu karışıklık sayesinde güzel ve sevinçli bir olay yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Turuncu Renkli Yılan Görmek

Rüyada turuncu renkli yılan görmek, bu rüya kişinin hayatında sıkıntılara karşı her zaman pozitif baktığını gösterir. Bu kişi çok güçlü bir iradeye sahiptir, bu yüzden hayatta kazanacağı çok şey olacaktır.

Rüyada Renkli Yılan Görmek İslami Yorumu

Rüyada renkli yılan görmek islami yorumunda kişinin yaşayacağı güzel bir olaya yakınlarından birinin vesile olacağına yorumlanır. Bu rüya kişinin güzel haberler beklediğine ve istediğinin olacağı yönündedir.

Rüyada Renkli Yılan Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada renkli yılan görmek diyanet yorumu rüya sahibinin yanar döner bir düşmanı olduğunu gösterir. Bu kişinin ona sıcak davranıp arkasından konuştuğunu ve herkesi dolduruşa getiren biri olduğuna işarettir.

Alimlerin Açıklamaları  (Rüyada Renkli Yılan Görmek)

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Gören kişinin hayatında yaşanacak ola bazı gelişmelere ve yaşadığı bu olaylardan ders çıkarak şeylerin başına geleceğine tabir edilir. Kişinin hayatının düzene gireceğine işarettir.

Diyanet Yorumu; Gören kişinin parasal yönden çok güçlü bir düşmanı olduğuna yorumlanır. Bu rüya kişinin hayatında baya bir zaman sıkıntılar yaşayacağına ve kısa zamanda düze çıkıp güzel günler göreceğine tabir edilir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; İmamı Nablusi (r.a) derki bu rüya çok değişken bir rüyadır. Rüyanı görünüşüne ve durumuna göre yorumlanır bundan dolayı görülen rüyayı dikkate alarak yorumuna bakılmalı ve tabir edilmeli.

Etiketler: , ,

Yorumlar

 1. mahmut dedi ki:

  Rüyamda beni kapalı bir odanın içine koymuşlar çıkacak bir yeri yok ve odanın içinde açık renkli kırmızı yilan gördüm çığlıklar içinde kaldım sonra yılanın kafasını ezdim bir döndüm arkamı ipince renkli yavru yılanlar hem artiyorlar hem biyiyorlar ve birtane renkli yavru yilan uzerime geliyordu ayğaimla tekme vurdum baktım uzerime gelmeye başladı ve büyümeye başladı tam isiracakkeen uyandim. Çok kptuyum anlamını bilen var mi

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Mahmut bey rüyanızın yorumu;http://www.eslemnur.net/ruyada-renkli-yilan-gormek/ buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Detaylı yorum için yılanla ilgili rüyalardan yararlanabilirsiniz.

 2. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda bi yerde yürüyorum ailem falan var yanımda ama her yer yılan küçük ince bazıları uzan ince siyah beyz ve sarı korkuykrum ama her yerdeler biri ayagımın altına yapmsms ama ölmemiş arkadasm almaya calısıyo ısırıyo

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zeynep hanım rüyanızın yorumu; http://www.eslemnur.net/ruyada-sari-yilan-gormek/ ve http://www.eslemnur.net/ruyada-siyah-yilan-gormek/ bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 3. Tuba dedi ki:

  Rüyamda siyah beyaz renkli bi yılanla karmaşa içindeydim bi kaybolup bir çıkıyordu uzunluğunu tam göremiyordum ama orta boy kalınlığındaydı sanki tarla gibi bi yerde habire karşıma çıkıyordu ve bende korkup çığlık atıyordum şimdiden Teşekkür ederim.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Tuğba hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-renkli-yilan-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 4. Nuray dedi ki:

  Ruyamda mavi ve kırmızı renklerin katışığı bir yılan gördüm.Yılan çok uzundu ve benimle birlikde ormanlık alanda sakince gidiyodu

 5. Damla dedi ki:

  Rüyamda evde rengarenk bir yılan vardı bir de küçük bir çocuk küçük çocuk onu eline alıyordu hatta sonra elinden kayıp kanepenin altına gidiyordu

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Damla hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-renkli-yilan-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 6. Gizem dedi ki:

  Rüyamda düz bir yoldayım ve renkli renkli büssürü yılanlar var hareket etmiyolardı çünlü yoldan geçen arabalar çiğneyip öldürmüştü çoğunu.

 7. Burcu dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda evimize kapıdan bir yılan giriyordu. Annemgilin evine giriyordu ama bizimmis gibi hissediyorum. Eşimle ben varız. Yılanı her yerde arıyorum eşim pek oralı olmuyor. Sonra kafasından tuttum bi baktım yılanın açık mor parlak çok güzel bi rengi var. Bu kadar güzel bi yılan neden bize kötülük ediyor derken beni ısırmaya kalktı attım elimden. Sonra ordan bi kedi çıktı ve yılanı yakalayıp dışarı götürüp parçalayıp yedi o sırada yılan kahverengiydi. Sonra o kedi kaynımın oğluna dönüştü. Yedim ben onu korkma dedi. Çocuk da 3 yaşında şu an. Beni de çok sever.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Burcu hanım rüyanızın yorumu için; http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-isirmasi/ ve http://www.eslemnur.net/ruyada-kedi-gormek/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfamızı gezmenizi tavsiye ederim.

 8. Zeynep Özer dedi ki:

  Rüyamda çalıştığım yerdeki patronlarım arkadaşlarım evime yemeğe geliyorlar yıyoruz ve gezmeye çıkıyoruz eski bi ev var orayı yılanlar sarmış kimse korkmuyor ama ben korkup kaçiyorum yılanlar çok değişik küçük-büyük gökkusaği gibiler bazıları dev gibi zarar vermiyorlar sadecek korkutuyorlar ama ben hepkaçıyorum yanımdaki adamlartek tek onları öldürdüler sonra ölmüş babam gelip beni kurtardı

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Zeynep hanım rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın. http://www.eslemnur.net/ruyada-cok-basli-yilan-gormek/ birde rüyanız özlem içeriklidir ve sıkıntılı durumlarınızı işaret eder.

 9. Aleyna dedi ki:

  Ruyamda otobuste oturuyordum, birden bi kadin geldi yanima agliyordu bende ona yardim ettim herkes bana alkisladi falan sonra o kadinin kutusundan birsuru yilanlar cikiyordu ama boyle renkli renkli tatli kucuk yilanlar vardi her yilanin bir rengi vardi, sonra iki tane buyuk yilan vardi onlarda renkliydi birisinin rengi beyaz di oburunun turuncuydu ama boyle cok guzel bir ruyaydi hep gulumsuyordum ve iste o yilanlarin birisi yere dusmustu otobus cikisi boyle kucuk beyazdi korktum kacmaya calistim ama bir oglan onu alip yerine koymustu ve bana gulmustu.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Aleyna hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek-ne-anlama-gelir/ bağlantıya tıklayın.

 10. Leyla dedi ki:

  Merhaba ben aynı gecede rüyamda hem siyah beyaz büyük bol tombul bir yılan gördüm ne yaptığını hiç hatırlamıyorum hem olmüş bir tanıdığımızı (çok yakınım değil ) ve son olarak da yiyecek gördüm pestildi. Bir gece önce de kedi görmüştüm. Kedinin göğsüne bir bıçak saplanmisti onu çıkarmaya çalışiyordum olmayınca görmemek için bir beze sarıp bohça gibi yapıp sallamaya başladım içinde ölsun istedim sanırım. Yorumlarsaniz çok sevinirim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Leyla hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-yilan-gormek-neye-isarettir/ ve http://www.eslemnur.net/ruyada-kedi-gormek/ bağlantıya tıklayın.

Yorum Yaz