Bizi takip edin...

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı Görmek

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek, bu rüya çok hayırlıdır. Gören kişiye istediği şeylerin olacağına ve devlet dairesinden gelecek olan temiz kağıda işaret edilir. Aynı zamanda hanesinin bereketinin artacağı yönündedir. Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek, kişinin bir insana karşı olan bağlılığını gösterir. Şansının bahtının açılacağına ve kişinin aile hayatında durumlarının daha da iyiye gideceğine işarettir. Kişinin arada kalmışlık çelişki durumlarda aydınlık bulacağını ifade eder. Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek, devlet büyüğü gören kimse hayır ve büyük işler yapacağı malum edilir.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek ne anlama gelir, kişinin hayatında sıkıntılarından kurtulacağına ve gelecek vadeden bir hayata yorumlandığı söylenir. Kişinin hayatında çektiği acıların geride kalacağı ve sevinçten ağlayacağı bir durum olacaktır. Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek, iş hayatında mevki ve makam sahibi olmaya delalettir. Aynı zamanda kolay elde edilecek zenginlik ve kişinin emeklerinin karşılığının alacağı zamanın yakın olduğuna rivayet eder.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la Konuşmak

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la konuşmak, beklenilen bir haberin gelmesi ve duaların kabul olması olarak yorum yapılır. İş kapılarının sonuna kadar açılacağına ve kısmetinizin rızkın artacağını malum eder. Kişinin bir devlet büyüğünden yardım görmesi manasını da içerir.

Rüyada Cumhur Başkanı Görmek ve Konuşmak

Rüyada cumhur başkanı görmek ve konuşmak, bu rüya kişinin en kötü durum olduğunda anda maddi anlamda sıfıra geldiği geldiği an gelecek büyük bir kısmet olarak yorumlanır. Kişinin gelecek olan müjde olduğunu gösterir.

Rüyada Cumhur Başkanına Sarılmak

Rüyada cumhur başkanına sarılmak, bu rüya kişinin içsel olarak bazı sıkıntılarının olduğunu gösterir. Bunda dolayı yanına destek aradığını yansıtır ve bu rüya ile kısa süre de dertlerinden kurtulacağına alamettir.

Rüyada Cumhur Başkanını evinde görmek

Rüyada cumhur başkanını evinde görmek, rüya sahinin evinde bolluğun bereketin artacağı yönünde tabir edilir. Kişinin aile bağlarının yükseleceği yönünde ifade edilir.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı Görmek İslami Yorumu

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek islami yorumu, bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Kişinin hanesi ve iş hayatında hayırlı işlerin olacağına bereketin artacağı konusunda rivayet eder.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı görmek diyanet yorumunda, şansının bahtın açılacağına ve önünün aydınlık olduğunu gösteren bir rüyadır. Bayraklı olan bir yerden alacağı güzel bir habere yorum yapılır.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Kişinin hayalinin kurduğu arzuladığı ve her zaman istediği hayata kavuşacağına delalettir. Yeni bir iş hayatına ve bol kazanca ifade edilir.

Diyanet Yorumu; Bu rüya kişinin hayatında her konuda başarılı olacağını ve elde etmek istediklerini bir bir elde edeceği yönündedir. Maneviyatının yükseleceğine ilim sahibi olmaya işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Rüya sahibinin bu zaman kadar çalışmalarının karşılığını almasına yorulur. Aynı zamanda iş hayatında yada etrafında makam sahibi olmaya söz dinlenen biri  olacağına alamet eder.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

 1. Sevda Turan dedi ki:

  Cumhur Başkanımızı rüyada gördüğüm için çok mutluyum

 2. Sevginar dedi ki:

  Hayirlara vesile olur ins ruyamda receb taip erdoani gormrekk muhtesemdi sanki grcek gibi ins gerceinide gorurum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar rüyanızın yorumu için bağlatıya tıklayın. http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdogani-gormek/ Daha detaylı yorum için rüya tabirleri sayfasını gezmenizi tavsiye ederim.

 3. Ercan dedi ki:

  Cok mutlu ve huzurluyum Tayip Erdogani ruyamda goruk onunla konusmak ne guzel seymis

 4. Hanife taş dedi ki:

  Is konuşmak için belediyeye ait bir yere gittim.kucuk bir oda 6.7 bayan oturuyor.bana yer kalmamış.recep tayyip erdoğan karşımda ellerimi ellerinin arasına alarak sıktı selamlaşır gibi hoşgeldin hacım dedi.icimden ben hacı değilim ama desemde nasilsin hacim dedi.sarildi duvara döndük insanlar arkamizda kaldı.kolu omzunda sarılı şekilde birşeyler söylüyordu.bende ona saskinligimi sevincimi anlatmaya çalışıyordum ağlayarak.bulundugumuz oda çok küçüktü.sonra birden başka odadayız kadınlar divanda oturuyor biz basit bir masadayız tombala kartları var ellerimizde.dayi hanimi ve kızımda var yanımda.recep tayyip erdoğan torbadan rakam çekiyor.4 rakamı çok belirgin.kizim 4 ‘ün olduğu kağıdı uzatıyor bana bunu al diye.daha çok uzun detaylar duygular çok şey vardı.cok mutlu uyandim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhana Hanife hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdoganin-oldugunu-gormek/ bağlantıya tıklayınız.

 5. AYŞEGÜL ORBEYI dedi ki:

  Rüyamda sayın RECEP TAYIP ERDOĞAN VE ESINI GÖRDÜM ESIYLE YAN YANA OTURDUM RUYADA ÇOK MUTLU YUZLÈIMIZ GÜLÜYOR VE SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ PASTA KESIYORDU.RUYAMDA GÖRDÜĞÜM IÇIN ÇOoooooook MUTLUYUM ÂLLAH SIZI BAŞIMIZDAN EKSIK ETMESIN ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN yaptığınız hizmetleriniz daim olsun Sayın Cumhurbaşkanım Ve Kıymetli Eşi Emine hanim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Ayşegül hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-emine-erdogani-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 6. Derya dedi ki:

  rüyamda böyle büyük bir balkondaydık sanki ülkedeki herşey gözüküyordu çin ülkeyi işgal ediyodu sokaklarda hiç bizim milletimizden insan yoktu heryerde çin askeri vardı sonra recep tayyip erdoğan benim ve 2 tanıdığımın daha bulunduğu kısma gelip balkonda otur du ve ülkeyi izledi 14 yaşındayım lise tercihim açıklanacak umarım onunla ilgili bir rüyadıeir açıklanmasına 5 günlük kaldı

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhabalar Derya hanım rüyanızın yorumu için bağlantıya tıklayın. http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdoganla-oturmak/ hayırlı rüyalar.

   1. Rumeysa dedi ki:

    Bayraklı olan bir yerden alacağı güzel bir habere yorum yapılır. Burada ne demek istenmiş açıklayabilir misiniz?

    1. Eslemce dedi ki:

     Merhabalar Rümeysa hanım bayraklı yer devlet kapısı olarak ifade edilir. Fakat kişinin durumuna göre yorumu değişir.

 7. Ayşenur Yazıcı dedi ki:

  Bi degil birden fazla gordum cok mutluyum onu gormek herkese nasip olmaz😇

 8. Remzi buvet dedi ki:

  Allah hayirlara vesile kilsin.sayin c.baskanimiz recep tayyip erdogan ile ruyamda karsilikli oturup muhabbet ettigimi gordum.muhabbet bitimi vedalasip gitti.hayirlara vesile olur insallah.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Remzi bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdogani-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 9. Arzu atatepe dedi ki:

  Merhaba rüyamda sayın başkanımız recep tayyip erdogan’a elimde siyah ve beyaz üzüm vardı baskanimiza ikram etmek istiyordum beyaz üzümden istediklerini söylediler ikram ettim.sonra bir tabak et yemegi ikram ettim yediler ve yemeği çok beğendi. Kalabalık bir ortamdaydık hemen yanımızda bir çocuk vardı o yemekten oda istedi ama yemeğin sonunu başkanımıza vermiştim sana başka birşey hazırlarım diyorsun çocuğa.yorumlarsaniz çok müteşekkir olurum.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Arzu hanım rüyanızın yorumu http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdoganla-konusmak/ bağlantıya tıklayın. Daha detaylı yorum için Başkanımız Recep Tayyip Erdoğanla ilgili rüyalarımızı gezebilirsiniz.

 10. Murat dedi ki:

  Rüyamda cumhurbaşkanımızı gordüm.Evini iyi temizlemediklerini çalışanlara söyledi.Bende çalışanlara fırça attım ve bende evi temizleme yardım ettim.Sonra büyuk bi havuzda havuz yatağında yatarak dinlendim .Su cok temiz ve berraktı.

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Murat bey rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdogani-gormek/ bağlantıya tıklayın.

 11. Hatice can dedi ki:

  Sayın Recep Tayyip Erdoğanin ellerinden öptüğümü gördüm ve oglunun dugunundyedim beni minibüse bindirdi hatta benle gideceğim yere kadar bile geldi gercekciydi hayr olsun inşallah

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hatice hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdoganin-elini-opmek/ bağlantıya tıklayın.

 12. Ayşe dedi ki:

  Reisi bende rūyamda gördūm çok gūzel bir duygu onunla sohpet etmek. Rūyamda Reise dedim ki:Allah sevdiği kulunu kullarına da sevdirirmiş o da gūlūmsedi ve sonra kısa bir sohpetten sonra uyandım Rabbim onun ömrūnū muvaffak eylesin inşallah ..

 13. Hanife dedi ki:

  Slm bende uçakta gördüm Sayın Cumhurbaşkanımızı ona sarılıyorum ağlayıp derdimi anlatıyorum.Tlf foto cekiyorum

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Hanife hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdoganla-konusmak/ bağlantıya tıklayın.

 14. Fatma dedi ki:

  Iyi gunler ruyam da ablamin evindeyim bahcelerinde bir yerden kocaman fareler sayısız çıkıyorlar korkuyoyom bende beni isiracaklar diye sonra ordan cikiyorum cumhurbaskanimiz gelecek onun yanina gidiyorum beraber ucaktami otobustemi hatirlamiyorun yaninda oturuyorum sohbet ediyoruz esim uzun zamandir çalışamıyor onun için iş istiyorum tamam diyo birazdan yanima uğra hallederiz diyo sonr ben ve eşim bir otobusteyiz çalışıyoruz sanki hatiladigim bu kadar. Yorumlarsaniz sevinirim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Fatma hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdoganla-konusmak/ bağlantıya tıklayın.

 15. Leyla dedi ki:

  Rüyamda Cumhurbaskanimiz saçimi okşadi bende ona sarildim

  1. Eslemce dedi ki:

   Merhaba Leyla hanım rüyanızın yorumu için http://www.eslemnur.net/ruyada-recep-tayyip-erdoganla-konusmak/ bağlantıya tıklayın.

 16. Nilgün dedi ki:

  Bende rüyamda cumhuriyet başkanını gördüm recep Tayip erdoganı yanına gittim elini öpüyorum sarıldım ve oradan bir odaya gittik oturup konuştuk çok güzel mutlu oldum

Yorum Yaz