Bizi takip edin...

Rüyada Para Görmek Neye İşarettir

Rüyada para görmek neye işarettir, bu tarz görülen düşlerde kişinin ruh hali çok önemlidir. Eğer kişi bunalım halinde bu rüyayı görüyorsa, üzüntüsünün belirtisidir. Yani çok para elinde görüyorsa sıkıntılarının çok olduğuna yorumlanır. Ya da geçim sıkıntısı çeken biri için sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına işaret eder. Geçiminin daha yüksek olacağı yönünde ifade edilir. Bazen ise gösterişe önem veren birinin gördüğü rüyadır. Elindeki parayı paylaşmak yada bölmek yakınınızdaki kişiler ile sorunlarınızı çözmek ve aile, dostluk bağlarının güçlenmesine delalettir. Gümüş para yutulması, abdesin bozulması manasındadır. Bir oda dolusu para görmek ve bunlara dokunmak yanlış işlere sapmak demektir. Rüyada altın para yutup geri kusmak, imanından sonra küfre düşmesi olarak tabir edilir. Kişinin rüyada para alıp vermesi yada tomarla para görmesi, parlak bir gelecek ve şansın büyüklüğüne alamettir. Rüyada birden fazla para saymak, hayatta her anlamda başarılı olmak anlamındadır.

Rüyada bakır para görmek, size uğur getiren olayların olacağına ve bunun hanenize bir ışık gibi doğacağına işaret eder. Herkesi mutlu edecek müjdeli bir haberin yakın zamanda size geleceği manasındadır. Ufak tefek maddi sıkıntıların sonunda büyük bolluklar yaşaması demektir. Kişinin rüyasında cebinde para görmesi, malını parası boş işlere harcaması ve bundan dolayı mutsuz olmasına yorumlanır. Gören kişinin cebinden para çalınması, yakınınızda olan birinin sizin konuşmalarınızı dinlemesi ve etrafınızdaki insanlara farklı anlatmasıdır. Yani kuyunuzu kazan biri olduğu yönündedir ve buna dikkat etmeniz konusunda uyarma amaçlıdır. Rüyada para yırtmak, ise yaptığı kötü işlere yada kendi kötü hissettiği durumlara söz vermesine tabir edilir.

Rüyada Para Görmek Neye İşarettir

Rüyada para görmek neye işarettir, bu rüya çok geniş kapsamlı ve ince ayrıntı manaları olan bir düştür. Nasıl görüldüğü ve nerde görüldüğüne bağlı sürekli olarak değişik yorumlar alır. Örneğin rüyada para kemeri görmek, hanesine yeni eşyalar alması eski olan herşeyden ve her durumdan kurtulması demektir. Yani hayatında bir takım yeniliklerin başlaması ve bazı atılımlardan bulunmak gibi. Rüyanızda para kemeri denize düşmüş ise, kişinin elinde bazı haklar yada maddi imkanlar devlete yönlendirilir. Ayrıca denizde devlete yorumlanır. Rüyada para görmek neye işarettir, bundan dolayı böyle olan rüyalar devlet işleri ile alakalıdır. Bayraklı bir yerde bir işi olacağına ve bunun temiz olduğu manasına gelir.

Rüyada Para Görmek Neye İşaret Eder

Rüyada para görmek neye işaret eder, rüyada parasını yada mülkünü kaybeden kişi iç sıkıntıları yaşar. Bolca para sayan ve harcayan biri ummadığı bir şeyde hiç beklemediği bir olaydan muaf olur. Aynı zamanda genel anlamından biri de para görmenin başarılı olmak olarak ifade edilir. Sevinçli haberler almak ve çevresine müjde vermek demektir. Şansının bahtının açılması talihinin dönmesi gibi iyi yorumlarıda içerir. İçinin ferahlaması ve maddiyat olarak geniş bir yaşama geçmeye yorulur. Mutsuz olduğunuz yada moral bozukluğu yaşadığınız dönemede para görüyorsanız bu tam tersine işaret eder.

Rüyada deste para görmek, rüya sahibinin yeni iş hedefleri olduğuna yorumlanır. Büyük iş planları yapmak ve kazancının artmasına işarettir. Bazı alimlere göre de para mal etmeden servete ve başarıya ulaşmak anlamında yorumlanır. Rüyasında para sıkıntısı çektiği gören kişi borçlarını ödeyemediğinden bu tar rüyalar görmesi ve sorunlarına çare araması demektir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz