Bizi takip edin...

Rüyada Para Görmek Nedir

Rüyada para görmek nedir, gördüğünüz sembollere ve şekillere göre farklı anlamlarda tabir edilen rüyalardandır. Genel olarak yorumu çok geniştir. Bazen niyet ile çok alakalı olan bir konudur. Yani kişinin eğer paraya ihtiyacı var ise ve bu tarz bir düş görüyorsa eline para geçeceği anlamını taşır. Beklenmedik bir zamanda toplu para gelmesine de işaret eder. Bazen ise, üzüntü ve keder demektir. Şöyleki kara ve bulanık para görmek üzerinde yazıların sayılarının okunmaması uğursuzluk manasındadır. Sağlık anlamında da kötü olmaya yorulur. Bakır parayı elinde tutmak yada atmak, fırlatmak kederden ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Bankaya para yatırmak, güzel bir geleceğe ve işlerinde başarıya ifade edilir. Bankadan para çekmek ise, başarısızlık ve sorunların başlangıcına alamettir. Rüya sahibinin dinar görmesi ise, hayırlı bir evlada ve salih amellere yorum yapılır. Bazı alimlere göre de rızkın bolluğuna ve zenginliğe tabir edilir. Kişinin elindeki parasını kaybetmesi yada çalınması kısa sürelerin üzüntüler kederler göreceğine delalettir.

Kişinin bozuk para görmesi, maddi konularda sıkıntı çekiyorsa kısa zamanda düzeleceğine işaret eder. Rüya sahibinin eğer bir beklentisi var ise yani bir davadan hayırlı haber almak yada mahkemelik bir durumun iyi haberi gelmesi gibidir. Rüyasında sarrafa para yada altın verip geri alan kişi hayırlı haber alır. Gümüş para almaki mutluluk ve huzur havadisleri verir. Elinde para tutan kişi ticaret işini adım atacağı anlamına gelir. Ayrıca yine gümüş para güzel sözler duymaya ve ilmi kelimeler öğrenmek demektir. Rüyada para görmek nedir, bakır para görmek iflasa işarettir. İçi para dolu kasa görmek, zengin olmaya veya bir yerden miras kalmasına ifade eder. Kese içerisinde para görmek ilim sahibi olmaya delalettir, eğer kese yırtıksa ilim için ders almaktır.

Rüyada Para Görmek Nedir

Rüyada para görmek nedir, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve sorunların hal olması manasına gelir. Genel olarak kişinin rahatlaması ve şansının bahtının açılmasına delalettir. Anlayış mutluluk ve huzur anlamında tabir edilir. Bazen ise para kişinin hayatında olan tüm değerli şeylere yorumlanır. Rüya sahibinin kirli para görmesi, sosyal hayatında bir takım sorunlar yaşayacağına işarettir. Bundan dolayı da hanesinde problemlerin baş göstereceğine ifade edilir. Ama bu sıkıntıların kısa süreli olacağına ve kurtuluşa ereceği manasındadır. Ayrıca kağıt para gören kişi maddi anlamda tüm borçlarından kurtulur. Yani kısaca şöyle açıklarsak gören kişinin nasıl gördüğü şekle göre manası tabir edilir.

Rüyada Para Görmek İmam Nablusi

Rüyada para görmek imam nablusi, rüya sahibi çorap içerisinde para gördüyse alçak gönüllü olmaya her şeye kızmamaya işarettir. Dostlar ile görüşmeye ve güzel arkadaşlıklar kurmaya yorumlanır. Bazen ise kişinin kendi çevresinde bazı küçük sorunların yaşanacağına ifade edilir. Eğer kişi gümüş para yutuyorsa, gören kişinin yakın zamanda işleyeceği günahlara yorulur. Altın para yutuyorsa, yapıp edip inkar edilmesi manasına gelir. Aslında altın islamı ve islami yaşamı simgeler. Fakat altın para olduğu zaman günah işlemeye, kötü yola sapmaya dinden sapmaya delalettir.

Rüyayı gören kişi yastık altında bakır para buluyorsa ve bunları atıyorsa büyük sıkıntıları atacağına alamettir. Yakın zamanda tekrar ferahlığa kavuşup mutlu huzurlu bir yaşam süreceği anlamına gelir. Bir yerden para çekmek, almak özellikle tanımadığın birinden para almak başarısızlık demektir. Eğer rüyada kendini iyi hissediyorsanız ve aldığınız para sizi mutlu ediyorsa, salih amele hayırlı evlat yetiştirme yoluna girmeye tabir edilir. Malın artması ve bereketin çoğalmasıdır.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz