Bizi takip edin...

Rüyada Para Görmek Ne Demek

Rüyada para görmek ne demek, güzel anlamlara gelir ve ferahlığın mutluluğunda yakın zamanda geleceğine işarettir. Rüyanızda deste deste para görüyorsanız, mali olarak fazla bir getirisi olmayan bir işe adım atmak demektir. Bundan dolayı hane içinde bazı sıkıntılar yaşamaya yorumlanır. Demir para toplamak, çok çalışmanın sonucunda elde edilecek olan güzel bir mala mülke delalet eder. Özellikle bu rüyadan yapacağınız bir yatırım var ise sizin için çok hayırlı olacağı yönündedir. İleri ki hayatında da yüksek kazanç elde edeceği işlere girmeye veya kazancı bol olan bir işte çalışmaya tabir edilir. Genelde bir daire sahibi olmak ve mala mülke ağırlık vermek anlamına gelir. Kişinin uykusunda para sıkıntısı çekmesi ve bu tarz rüyalar görmesi gerçekten para sıkıntısı içerisinde olduğunu gösterir. Eğer rüyada yabancı para görülüyorsa, çok kazançlı kişiye hayır ve mutluluk getirecek işlere girmesi anlamındadır. Rüyada ölüden para almak, kişiyi zarara uğratacak durumların olmasıdır. Ayrıca kayıplara delalettir.

Rüyada bir kişiden borç para istemek, zor zamanlarda fazlasıyla haysiyetli olmasına rağmen başını eğmesi anlamındadır. Yani yapmadığı bir yapmış gibi görünmek yada sevmediği birinden para istemek zorunda kalması gibi. İçine düşeceği durumun onu fazlaca rahatsız etmesi demektir. Rüyasında patrondan para almak, gören kişi için yakın zamanda alacağı bir avans yada borçlu olan kimsenin ona borcunu ödemesi demektir. Genel olarak hayırlı bir rüyadır ve kişi için olumlu yönde tabir edilen rüyalardır. Bazen ise yeniliklerin ve nimetlerin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada para görmek ne demek, bu tarz rüyalar gören kişilerin geçim sıkıntısı azalır ve kolaylaşır. İçindeki tüm sıkıntılar geçer ve ferahlığa erer hane içindeki bazı sorunları hal olur.

Rüyada Para Görmek Ne Demek

Rüyada para görmek ne demek, gördüğünüz paranın üzerinde arapça harfler yazıyorsa genelde dini yönde yoğunlaşmaya ifade edilir. Ya da çelikecek olan sıkıntıların göstergesidir ve kısa süreli olacağına alamet edilir. Bunun sonunda gelecek olan mutluluğa yorumlanır. Bazen ise kişinin çektiği derde göre azabının son bulması manasına gelir. Siyah renkli bozuk paralar görmek, arkanızdan konuşan ve sizin hakkınızda dedikodu yapan birilerinin olduğuna işaret eder. Etrafa kağıt paralar saçmak kişinin yakın zamanda para kaybedeceğine delalettir. Rüyada demir para görmek ve bu paraları harcamak yakın zamanda ummadığı kadar maddiyata sahip olması demektir. Aynı zamanda bekar kişiler için kısmet anlamına da gelir.

Rüyada Para Görmek Neye İşaret

Rüyada para görmek neye işaret, geniş anlamlı olan bu rüya kişi için yeni girişimlere adım atacağına yorumlanır. Kıt kanaat geçinen biri için bolluğa ermesi demektir. Ayrıca bereketin ve şansın habercisidir. Yani elinizde çok para var ise bu sizin şansınızın bahtınızın istediğiniz yönde açılacağına işaret eder. Mutsuz bir dönemden geçen biri için özellikle bayanlar için yakın zamanda güç kazanmasına ifade edilir. Kişinin öz güven sahibi olmasıdır ve yeni atılımlarda bulunması anlamındadır. Altın para görmek kişinin belirsiz bir kıskançlığa gireceğine ifade edilir. Aynı zamanda mutsuzluk olarak da yorum yapılır.

Güzel ve bol para görmek, lüksün ve rahat yaşamın artmasına elinin bol para görmesine işaret eder. Bazı tabircilere göre ise beklenmedik zamanda mutluluğun huzurun ona gelmesi olarak yorulur. Kendi işinde çalışmaya ve yeni bir hayat kurmaya tabir edilir. Tabiri caizse paraya para demeyeceği bir iş girişiminde bulunmasına delalettir. Zorlu başlayacak olan bu işin hem şimdiki zamanını hemde gelecek zamanını büyük yönde etkileyeceğine tabir edilir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz