Bizi takip edin...

Rüyada Para Görmek Diyanet

Rüyada para görmek diyanet, genel yorumu hayırlara çıksa da görünüşe göre farklı manalarda da tabir edilir. Eski dostlarla görüşmeye ve hoş sohbet etmeye güzel anıları tazelemek anlamına gelir. Ya da görüldüğü gibi kişinin eline toplu para geçmesi demektir. Ve ya bir yerden para bulması akılda olmayan bir meblağın ona gelmesi olarak yorumlanır. Bazı alimlere göre de üzüntü ve kedere işaret eder. Şöyleki kişinin istemediği bir durum ile karşılaşmasıdır. Genelde hane içinde olan anlaşmazlıklardan doğan bir durumdur. İstenilmeyen bir izdivaç yada maddiyat ile alınacak olan bir şey de hem fikir olamamak gibidir. Altın para yutması birinin imamdan ayrılıp kötü yola sapması manasındadır. Gümüş para yutmak ise, zındıklığa yorulur. Şapka içinde para görmek, bir şekilde abdest bozulması olarak ifade edilir.

Üzerinde kutsal ifadeler olan paralar görmek, müzik ve şiire yönelmektir. Rüyasında kişi kendini paralarla dolu bir oda da görüyorsa ve bu paraları sayıyorsa onun yakın zamanda yapmak istediği bir işte mağlup olacağına delalettir. Rüyada para görmek diyanet, rüya sahibinin elinden para çıkması anlamındadır. Ya da ödeme yapacağı yerler olduğuna ifade edilir. Eğer yolda giderken kişi para buluyorsa, yakın zamanda para kaybedeceğine işaret eder. Çok sayıda para gören kimsenin üzüleceği manasında yorumlanır. Bazı alimlere göre de bakır ve başka bir madeniden basılmış para görmek, o kişinin kavga ve gürültünün içinde kendini bulacağını gösterir. Dedikodu ve kötü laf işitmeye yorulur.

Rüyada Para Görmek Diyanet

Rüyada para görmek diyanet, eğer rüyanızda kağıt para görüyorsanız kısa bir süre içerisinde elinize geçecek bir para olduğuna işaret eder. Bu maddiyatın size hem uğurlu hemde yakın zamanda bir müjde getireceğine yorumlanır. Altın para görmek, sıkıntı demektir. Gümüş para görmek ise, mutluluk ve sevinçli havadisler anlamındadır. Birisinden borç para istemek, o kişinin manevi olarak moralinin bozulacağına delalettir. Bazen ise çok önemli olmayan bir hastalık geçirmek demektir. Rüyada para çaldırmak, herkesten sakladığınız bir şeyin ortaya çıkması manasına gelir. Gizli saklı işlerde bulunmak ve bunların gün yüzüne çıkması ile sıkıntılar yaşamak anlamına gelir. Önceden başlanılan bir iş yüzünden pişmanlık yaşamak manasına gelir.

Rüyada Para Görmek İslami

Rüyada para görmek islami, rüya sahibinin elinde altın para tutması o kişinin yakın zamanda bir kıskançlık yaşayacağına işaret eder. Genelde aşk anlamında yapılan kıskançlıklara yorulur. Sahte para görmek, madeni yada kağıt farketmez boş işlerle uğraşmaya boş sözlere delalettir. Kişi rüyasında kağıt para dağıttını görüyorsa, ilim sahibi olmaya ifade edilir. Aynı zamanda hayırlı evlat yetiştirmeye ileride onlardan menfaat görmeye alamettir. İçi dolu kasa görmek, zenginliğe ve malı olan bir kişi için malının kat kat artması olarak yorum yapılır.

Genelde etrafında çokça adından bahsedilen ve her konuda kendinden söz ettiren biri olduğuna ifade edilir. Bundan dolayı da çok fazla göze nazara geldiğine yorum yapılır. Hayatındaki bir çok sorunun sıkıntının üzerinden gelmesi ve kendi ayaklarının üzerinde durmasıdır. Bazende yanlış bir hareket yapan birinin bedelini para ile ödemesi demektir. Rüyayı gören kişiye göre hayırlı ve hayırsız olarak yorum alır. Bulunduğu duruma göre farklı manalarda tabir edilir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz