Bizi takip edin...

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek

Rüyada ölmüş kedi görmek, rüya sahibine kötülük etmiş kimsenin gün yüzüne çıkması ve hırsızlık eden birinin yakalanması demektir. Kötü bir kimseyi alt etmek manasına gelir. Genellikle bu rüyalar sinsi birinin varlığını işaret eder. Bu kişinin yakın çevresinde yada hanenize giren çıkan birinin olduğuna ifade edilir. Bazende inançsız bir kimseyle tanışmaya ve o kişiyle beraber yanlış yollara sapmasına delalettir. Kişinin bunu çabuk fark edip yaptığı hataları telafi edeceğine yorum yapılır. Bazende yakının da ona bakan kişiyi kaybetmek anlamındadır. Rüyada ölmüş kediyi görmek, bazı yorumculara göre de sorunları kökünden halletmeye alamet eder.

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek

Rüyada ölmüş kedi görmek, feraha çıkacağınız durumların olacağını gösterir. Hayatında olan her türlü sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. Yüzünüze gülen dost görünümlü kişilerden uzak durmanız ve bunlara dikkat edip anlamınızı ifade eder. Onların size yararı değil, zararının dokunacağı anlamına gelir. Yakın zamanda tüm dertlerinizden kurtulacak bir haber alacağına yorum yapılır. Rüyada ölmüş kediyi görmek, hanesinde rızkının genişlemesine ve bereketinin artacağı manasındadır.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, bu rüya yukarıdaki manalarla aynı anlama gelir. Kişinin geçimi kolay yollardan sağlamasına ve iş yerinde mevkisinin yükselmesine iş yükünün azalmasına maaşının yükselmesine yorumlanır.

Rüyada Kedinin Bir Şey Yediğini Görmek

Rüyada kedinin bir şey yediğini görmek, kötü ve nankörlük göreceğiniz birisinden sizden eliyle bir şey alması demektir. Diliyle hanenizde problemler çıkarması ve arkadaş çevrenizdeki kişilerle sizi doldurmasına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek İslami

Rüyada ölmüş kedi görmek islami, yorumunda bu rüya bir çok anlamda yorumlanabilir. Kişinin durumuna göre değişiklik gösterir ve bazı sağlık sorunlarını atlatmaya hayırlı haberler almaya işaret eder. Düşmanlarından kurtulmaya onları kendi kurdukları planla alt etmeye ve kötü olayların önceden sezinlenmesine delalettir.

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek Diyanet

Rüyada ölmüş kedi görmek diyanet, yorumu kişinin başına gelecek kötü olayları hissetmesi demektir. Kişinin arzu ve isteklerine kavuşması ve yavaş yavaş hayallerinin gerçek olacağına yorulur. Bazende kişinin hanesinde huzursuzluk çıkaran kişilerle bağını kesmesi ve daha mutlu bir hayata adım atması olarak tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz