Bizi takip edin...

Rüyada Ölmüş Fare Görmek

Rüyada ölmüş fare görmek, bu rüya genelde etrafta sinsice dolaşan ve ara bozmak isteyen ondan ona laf taşıyan insana işarettir. Kişinin bu tarz bir insanla muhatap olacağına yorumlanır. Bu huylara sahip olan bir arkadaş edineceğini ifade eder. Rüyada ölmüş fare görmek, ayrıca kişiye karşı fesat eden kişilerin planlarından emin olur. Bunlardan yavaşça uzaklaşır ve onları kendi yöntemleri ile alt eder. Gören kişinin hayatına daha emin ve her konuda düşünerek karar vermesi konusunda uyarma amaçlıdır. Rüyada ölmüş fare görmek, iş hayatında başarıdan başarıya koşacağına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Fare Görmek Ne Demek?

Rüyada ölmüş fare görmek ne demek, gören kişi eğer kendi öldürdüyse etrafındaki bütün olumsuzlukları ve ona engel olacak olanları ortadan kaldırması manasını taşır. Eğer bu fareyi evinde görüyorsa evine giren çıkan bir düşmanından kurtulduğunu ona zarar veremediğini gösterir. İş hayatında anlaşamadığı ve zıt gittiği biri var ise, bundan kendine bir çıkar sağlayacağına yorum yapılır. Rüyada ölmüş fare görmek, eğitim alanın kendini geliştirmek ve emeline ulaşmak manasına gelir. Bu rüya görünüşüne iyi yada kötü olarak tabir edilir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek, kişinin hayatında evinde dolaşan malından mülkünden yararlanan hain insanlardan kurtulmasına yorumlanır. Bu tarz kişilere artık mü sama görmeyeceğine işarettir.

Rüyada Ölmüş Fare Yemek

Rüyada ölmüş fare yemek, bu rüya aslında hoş olmayan bir olayın yaşandığından dolayı kişinin pişman olmasına delalettir. Bazen bir arkadaşının ardından dedikodu yapmak manasına gelir.

Rüyada Ölmüş Farenin Canlanması

Rüyada ölmüş farenin canlanması, pişmanlık duyduğunuz bir olaydan yarı yoldan dönmek manasına gelir. Yada gelecek olan bir kazanın size zara vermeden geçeceğine işarettir.

Rüyada Ölmüş Fareyi Eline Almak

Rüyada ölmüş fareyi eline almak, kişinin ona zarar veren onun üzerinden menfaat sağlayan insanlardan kurtulması anlamına gelir. Fakat zor duruma düştüklerinde yine de yardım elini esirgemeyeceğine yorulur.

Rüyada Ölmüş Fareye Basmak

Rüyada ölmüş fareye basmak, gören kişinin ona sinsilik eden iki yüzlü insanların iç yüzünü görmesine delalettir. Aynı zamanda kişinin bunlara kin tutacağına işaret edilir.

Rüyada Ölmüş Fare Süpürmek

Rüyada ölmüş fare süpürmek, kötülüklerin bir anda gelip geçeceği manasına gelir. Güzel günlerinde çok yakında olduğunu müjdeli bir haber ile sevinç göz yaşı yapacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Fare Kokusu

Rüyada ölmüş fare kokusu, bu rüya hiç hayra yorulan bir rüya olarak görülmez. Eğer kötü bir koku duyuyorsa sevdiğinizle aranızdaki olacak olan sorunlara iğrendiren bir koku yoksa ufak çaplı tartışmalara işaret.

Rüyada Ölmüş Fareyi Çöpe Atmak

Rüyada ölmüş fareyi çöpe atmak, rüya sahibinin bu rüyası üzerinden tüm sıkıntıları ve omuzlarındaki bütün yükünü atlatması demektir. Hayatında fitne fesat insanlardan uzak duracağına alamettir.

Rüyada Ölmüş Fare Görmek İslami Yorumu

Rüyada ölmüş fare görmek islami yorumu, bu rüyayı gören bütün sıkıntılarından kurtulur. Feraha ermeye ve maddi anlamda rahatlamaya delalet eden bir rüyadır.

Rüyada Ölmüş Fare Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada ölmüş fare görmek diyanet yorumunda, hoş olmayan sıkıntılar yaşayacağına ve menfaatçi insanların isteklerinden sıkıldığına işaret. Bundan sonra bu tarz insanlarla ilişiğini keseceği yönünde tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları

Câferi Sâdık (r.a)  Yorumu; Kişinin hayatında karar veremediği ikilim de kalacağı bir durum söz konusu olacaktır. Bu durumda sabırlı ve düşünerek karar vermesi hayırlı olacaktır.

Diyanet Yorumu; Bazı sıkıntıları yaşadıktan hayattan ders almasına yorumlanır. Eşler arasındaki ufak tefek sıkıntıların son bulacağı eşler arasındaki muhabbetin artacağı yönündedir.

İmamı Nablusi (r.a) Tabiri; Kişinin ne tarz sıkıntısı var ise hal yoluna gireceğine ölmüş fare, ölü fare genel anlamları aynıdır. Geleceğinde bol kazançlı işlere gireceği konusunda yorum yapılır.

Etiketler: , , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz