Bizi takip edin...

Rüyada Ölmek Ne Demek

Rüyada ölmek ne demek, bazen bu rüyanın gerçekliliği vardır, yani sürekli ölümü düşünen birisinin gördüğü rüya olabilir ve bunalım geçirdiğine delalettir. Bundan dolayı çok dikkat etmesi konusunda uyarma amaçlıdır. Ya da çevrenizde sürekli böyle rüyalar gören biri var ise ona yardım etmeniz konusunda ifade edilir. Rüyada tanımadığınız bir kadının ölmesi, yağmur yağmayacak bir döneme girmektir. O kadının dirilmesi, bereketli bir zaman dilimine işaret eder. Kişinin hanımının öldüğünü görmesi, ziraat işlerine yorulur. Aynı zamanda kadını ölümü çocuk hastalığa işaret eder. Rüyada ölü birinin yaşadığının söylenmesi, o kişi gerçekten ölü size onun şehitlik makamına geldiğinin haberi verilir. Rüyada çocuk ölümü kadın vefatı haberidir. Ölüyü sırtına almak, dinsiz birinin sıkıntısının ağırlığının size bulaşması demektir. Rüyada tanıdığınız bir ölüyü farklı şekillerde görmek, yani mutant gibi falan bu harama girmektir. Ölü taşımak ise, develete hizmettir. Rüyada ölünün ardından sesli olarak ağlamak, sevinç ve yüzük bir yaşama adım atmaya rivayettir.

Güzel yorumları olduğu kadar kötü yorumları da vardır. Bu rüya en çok merak edilen rüyalardan biridir ve kişinin gördükten sonra sürekli zihninde gezer. Halk arasında ömür uzatmak yada diri getirmek olarak tabir edilir. Ama tam olarak ayrıntısını öğrenmek için görüldüğü şekillere ayırarak tabir etmek gerekir. Örneğin rüyada ölü üzerinde ücretli ağlayan birini görmek, çirkin ameller işlemek demektir. Rüyada ölünün çıplak zeminde kalması, yoksulluktur. Fakat kendini bu şekilde bu şekilde görüyorsa, dünyasının iyi yönde gelişmesi manasına gelir. Bir sedir üzerinde ölü olmak, şeref anlamını taşır. Burada kendini çıplak görmek, rütbe ve şana şöhrete işarettir.

Rüyada Ölmek Ne Demek

Rüyada ölmek ne demek, defnedilen ölü görmek, tövbe etmeden ölmeye delalettir. Rüyada dirildiğini görmek, dünyaya galip gelmeye ve herşeyin üstesinden gelmeye yorumlanır. Tanıdığınız bir kişiyi dirilmiş olarak görmek ise, yakın zamanda tövbe edeceğiniz bir durum olacaktır. Rüyada kendini hem ölmüş hemde o halde yaşadığını görmek, fakirlikten zenginliğe geçmeye yorulur. Ayrıca çıkacağı bir yolculuk olduğunu gösterir. Burada bir kısmet ile karşılaşacağına işaret eder. Ölüyü hasta görmek, zor bir göreve adım atmaya delalettir. Rüyada ölüyü güzel bir yerde görmek, onun cennete gideceği yönündedir. Renklere ayıracak olursak, rüyada ölüyü beyaz renkte görmek, ferahlamaktır. Yeşil renkte görmek durumunun iyi olduğunu gösterir.

Rüyada Ölmek Ne Anlama Gelir

Rüyada ölmek ne anlama gelir, siyah çirkin renkler giymiş bir ölü görüyorsanız, o kişinin azap çektiği yönündedir. Rüyada büyük birinin yada size önderlik etmiş birinin ölmesi, o yerleşik yerinde mutsuz olması ve yanlız kalmasıdır. Mutsuz ve huzursuz olmasıdır. Rüyada kaybolmuş birini ölüm haberini almak, dini olarak eksik olduğunu gösterir. Rüyada bir erkeğin ölmesi yada oğlunun ölüm haberi düşmanlardan kurtulmaktır. Kişinin kızının ölmesi ise, ümitsizliğe kapılmasıdır. Tanıdığınız bir ölünün rüyada size şikayette bulunması, sizi bir şeyden dolayı sorumlu tutması demektir. Rüyada ölüye birşey vermek, eğer gördüğünüz kişi bunu alıyorsa, dünyevi olan bir mala zarar geleceğine alamettir. Ölüye yenecek bir şey vermek ise, rızkının artmasıdır.

Ölünün elini tutmak ise, hiç umudu kalmadığı bir şeyin gerçek olacağına yorumlanır. Bu kişi ile konuşmak, uzun ömürdür. Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek, düşmanın vefatına bir zarardan kurtulmaya işarettir. Ölü ile arkadaş olmak, kısa zamanda uzun bir yolculuk demektir.

Etiketler: ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz