Bizi takip edin...

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek, bu rüyanın manası çok güzeldir, kişinin hem özel hayatında hemde iş ortamında yakaracağı şansa delalettir. Rüya sahibinin yüksek mevkilere geleceğine ve makam sahibi olacağı yönündedir. İleri ki zamanlarda bir gayrimenkul işine gireceğine ve bundan olumlu sonuçlar elde edeceğine yorumlanır. Kişinin çok büyük mala ve servete sahip olacağına tabir edilir. Bekar kişiler için istediği özelliklerde olan birini bulmaya ve mutlu bir ilişkiye yorulur. Kişilerin birbirlerine bağlılıklarının evlilikle sonuçlanacağını ifade eder. Rüyada nişan yüzüğünü görmek, çok kısmetli bir döneme adım atmak manasında alamet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek, evli biri ise eşinden hürmet göreceğine ve maddiyatı yüksek bir hediye almaya yorumlanır. Güzel bir hayat yaşamak ve sorunlarından kurtulmak demektir. Eğer eğitim hayatı devam eden bir bayan işe bu rüyayı gören ileride evlilik hayatında hem kariyeri hemde geniş bir hayata sahip olacağına tabir edilir. Mutlu bir hayat ve kazançlı işlerde çalışmaya yorulur. Nadirde olsa kötü bir yorumu da vardır. Kişinin durumuna göre aşk hayatının olumsuz yönde etkiler bırakacağına işaret eder. Rüyada nişan yüzüğü görmek, genelde hoş ve anlamı güzel olan manalar da rivayet eder.

Rüyada Nişan Yüzüğü Atmak

Rüyada nişan yüzüğü atmak, kötü bir olay yaşamak yada kötü bir karar vermek demektir. Düşünmeden söylenen bir sözün acısını çekmek bundan dolayı sorun yaşamaktır.

Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak

Rüyada nişan yüzüğü takmak, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulması manasına gelir. Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek, buda aynı yorumu içerir ve ferahlamak demektir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Çıkarmak

Rüyada nişan yüzüğü çıkarmak, sevdiğinden emin olamamak kararından bazı şüpheleri olmasına işaret eder. Duygularını tam olarak bilmemesi yada sevdiği kişinin ona tam bir samimiyet bağlı olmamasından kaynaklanan bir karmaşanın rüyasına yansımasıdır.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek İslami

Rüyada nişan yüzüğü görmek islami, birlikte olduğu kişiden sürpriz bir haber almak manasındadır. Bu haber oldukça sevindiricidir ve sıkıntıları kökünden çözeceğine tabir edilir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek Diyanet

Rüyada nişan yüzüğü görmek diyanet, rüya sahibinin yakın zamanda emeline ulaşacağına işaret eder. Sürekli hayali kurduğu ve yaşamında olması ni istediği bir şeyin olacağı yönündedir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

  1. smr dedi ki:

    Rüyamda iki farklı nisan yüzüğü gördüm ve ruyada bunu çok beğendiğimi ifade ettim biri alyans biri de klasik nisan yuzuguydu. Sevdiğim kişiyi yanımda görmedim o an ama hissediyordum yanımdaydı . Bu rüyanın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum

    1. Anonim dedi ki:

      Ya bende aynı rüyayı gordum ıkı alyans vardı ve ben begendıgımı takıyordum sevdıgım kısı de yanımda degıldı ama sankı yanımdaymıs gıbıydı

Yorum Yaz