Bizi takip edin...

Rüyada Nişan Atmak

Rüyada nişan atmak, ertelenen işlere ve sorunlara kişinin çıkamayacağı işlere ne karar vereceğini bilmemesine yorumlanır. Hayatında sıkıntıları olacağına ve borçlu bir dönemden geçeceğine tabir edilir. Bazı yorumculara göre de iş hayatında bazı sıkıntıları ve engelleri olduğunu gösterir. Nişan bozmak da aynı anlamı içerir. Bazende beklentisinin gerçekleşeceğine delalet eder. Ortam içerisinde huzursuzluk yaşayacaktır. Arkadaşlarıyla yada akrabayla olacak olan sorunlar olduğunu şeklinde ifade edilir. Rüyada nişan atmaya karar vermek, bekar biri bu tarz bir rüya görüyorsa yakın zamanda bir evlilik yada zenginlik anlamındadır. Bazende verdiği karardan pişman olmak ve kötü sonuçlar doğurmadan bu işten sıyrılmak kötü bir şey olmadan temkin almaya rivayet eder.

Rüyada Nişan Atmak

Rüyada nişan atmayı düşünmek, rüya sahibinin düşüncelerinde kararsız olduğunu gösterir. Karmaşık düşünceler içerisinde olduğuna yorulur. Bekar kimseler içinde genelde aşk hayatına işaret eder. Bununla ilgili kafasında bazı sorunlarının olduğu ve kafasında çözümleyemediği şeylerin olacağı yönündedir. Evli birinin nişan atması, maddi imkanlarının kısıtlanması ve aile hayatında bundan dolayı problemler olacağına alamettir. Rüyada nişan atmak nedir, beklediğimden farklı bir şey ile karşılaşması ve bundan dolayı bazı problemlerle uğraşması demektir.

Rüyada Nişan Bozmak

Rüyada nişan bozmak, kişinin iş ortamında maddi anlamda büyük sıkıntılar yaşayacağına delalettir. Bu konu yüzünden manevi olarak kedere gireceğine ve kendini kısa sürede toparlayacağına alamettir.

Rüyada Nişan Atmak Ayrılmak

Rüyada nişan atıp ayrılmak, rüya sahibinin olmuş bir işinin bozulması yada tamamlanması manasına gelir. Yada içindeki tüm sıkıntıları dışa vurmaması anlamında tabir edilir.

Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek

Rüyada nişan yüzüğü görmek, kişinin gayrimenkul sahibi olması yada ev alacağı yönündedir. Evli birinin gördüğü düşse bu zengin olmak ve lükse kavuşmaya rivayet eder.

Rüyada Nişan Atmak İslami

Rüyada nişan atılması islami, çalışma hayatında bir takım sorunların çıkacağına işarettir. Maddi zorluklara ve bu aralar gergin bir zaman atlatacağına tabir edilir.

Rüyada Nişan Atmak Diyanet

Rüyada nişan atmak diyanet, bazen de bu rüya gerçekçiliği ifade eder. Kişinin kendi adına verdi kararlarda sıkıntılara girdiğine ve kafasının çok dolu olduğuna yorum yapılır.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz