Bizi takip edin...

Rüyada Nişan Almak

Rüyada nişan almak, hedefleri ve amaçları olan bir kişiye delalettir ve bu kişinin isteklerini ulaşmadan hayatını biriyle birleştirilmeyeceğine işaret eder. Her şeyden önce mantığı ile hareket eden ve kendi kuralları olan birini ifade eder. Özellikle iş yaşantısında farklı kuralları olan biridir ve disiplini sever. Kişinin durumuna göre bu tarz özellikler de biriyle tanışmaya da yorulur. Kendi hayatını kendi elinde tutmak istemesi demektir. Kimseye kendi kumandasını vermek istemediğini gösterir. Hırsı ve azmi sayesinde iş hayatında istediği kadar yere ulaşacağına tabir edilir. Rüyada nişan almayı denemek, kişinin yapmak istediklerini kendi başına elde etmesi manasına gelir.

Rüyada Nişan Almak

Rüyada nişan almak, kişinin her zaman için kalbin yediğin mantığı ile hareket ettiği yönündedir. Bundan dolayı özel hayatında pek fazla üzülmediğine ve kendi kuralları olduğuna yorumu yapılır. Bazen de bir şeyleri elde etmek için bazı şeylerden fedakarlık yapması gerektiği yönünde ifade edilir. Bekar bir kimse ise beklentileri gerçekleşene kadar özel hayatına kimseyi almayacağı anlamında tabir edilir. Güzel günlerin kapıda olduğunu işaret eder. Rüya sahibinin isteklerini er ya da geç ulaşacağına yorulur. Rüyada nişan almak, yapmak istediklerinde kararlı olmak azimle büyük güç sahibi olmaya delalettir.

Rüyada Nişan Almak Ateş Etmek

Rüyada nişan atmak ateş etmek, kişinin iş hayatında yaptığı yanlış yatırımlar yüzünden hayal kırıklığına uğramasını demektir. Aynı zamanda maddi kayıplar vermesi ve bundan dolayı huzurunu kaçması anlamına gelir.

Rüyada Tüfekle Nişan Almak

Rüyada tüfekle nişan almak, stresli olduğu bir konuda sıkıntılı düşünceler içerisinde olduğunu gösterir. Çabuk karar vermemesi ve tam olarak düşünmesi manasına gelir, çünkü öfke ile kalkıp zararlı oturacağı yönündedir.

Rüyada Silahla Nişan Almak

Rüyada silahla nişan almak, kişinin bazen hedefini vurmak istemesi bu aşk anlamında ya da iş anlamında olabilir. Bazen de kızdığı bir şeyden kurtulmak istemesi görüşmek istememesi ama zaruri durumlar içerisinde olduğunu ifade eder.

Rüyada Nişan Almak İslami

Rüyada nişan almak islami, kişinin her konuda kararlı ve hırslı olduğunu gösterir. Bundan dolayı elde etmek istediği şeyi öyle de böyle de olacağı yönündedir. İleri ki hayatın da büyük paralar kazanacağı bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada Nişan Almak Diyanet

Rüyada nişan almak diyanet, beklenmedik bir konuda ani karar almak manasındadır. Rüya sahibinin kendinin çok büyük bir öz güvene sahip olduğu ve yapmak istediği şeye dört elle sarılacağına bundan dolayı hayatında her konuda muvaffak olacağını tabir eder.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz