Bizi takip edin...

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar toplamak, rüya sahibinin hayatı boyunca bereketli bir yaşama gireceğine ve bunun iş yönünde kısmetinin çok açık olduğuna işarettir. Nar eğer kırılmış ve dağılıyorsa bu sizin kısmetlerinizin sizin çevrenize de bir yararı olacağı anlamına gelir. Mutsuz olduğu bir konu var ise bu rüyadan sonra feraha erecek demektir. Gören kişi için hayatında maddi olarak sorunları çözeceği yönündedir. Bazen ise narın durumuna göre farklı şekillerde yorum alır. Eğer olgunlaşmamış bir nar ise, sizi sıkıntıya sokacak durumların olacağı anlamındadır. Şöyle ki bir şeyleri elde etmek için daha çok çalışmanız gerektiğine ve maddi anlamda bu şekilde yükseleşe geçeceğine işaret eder. Beklentilerinden daha fazlasına sahip olacağına yorulur. Ham nar toplamak ise, kişi için bazı sağlık sorunları yaşamak demektir. Uzun süreli sıkıntılar olarak ifade edilir.

Rüyada Nar Toplamak

Rüyada nar toplamak ne anlama gelir, emeklerinin karşılığını almak ve bunun meyvesini toplamak demektir. Mesela bir yatırım yaptı ise artık bunun meyvesini yiyeceği anlamında yorum yapılır. Kırmızı nar toplamak, bekar bayanlar için varlıklı bir erkekle tanışması ve evlenmesi manasına gelir. Kış mevsiminde toplanan nar özellikle iş sahibi olan biri için iflas demektir. Yada bekar kimseler için ise sevgilisinden ayrılmaktır. Evli kimseler için hane için sorunlardır, sağlık sorunlarıdır. Ama genelde maddiyatın düşmesi olarak yorumlanır. Narı toplayıp tanelerini yemek eline gelen kısmetleri güzel değerlendiğine işaret eder.

Rüyada Nar Toplayıp Yemek

Rüyada nar toplayıp yemek, büyük bir zenginlik demektir. Nar her zaman güzellikleri ve kısmeti, bolluğu bereketi ifade eder, maddi olarak yükselmeyi ifade edilir.

Rüyada Nar Kabuğu Yemek

Rüyada nar kabuğu yemek, rüya sahibinin ayağına gelen kısmeti tepmesi ve bundan dolayı çok pişman olması manasına gelir. Kendi kısmetini kendi ters çevirmesi ve bunun farkına sonradan varması olarak tabir edilir.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yemek, kişinin keyfinin kaçacağına ve aile içinde yaşanacak olan kötü olan olaylara işaret edilir. Kederlenmeye ve hastalıklara maddi sıkıntılara yorum yapılır.

Rüyada Ekşi Nar Toplamak Diyanet

Rüyada ekşi nar toplamak diyanet, yorumu emek vererek ilmek ilmek ördüğü bir şeyin kaybetmesi ve hayal kırıklığına uğraması demektir. Ayrıca kolay yönden kazanılan parayı seçmek ve harama girmek manasındadır.

Rüyada Ekşi Nar Yemek İslami

Rüyada ekşi nar yemek islami, yorumu üzüntü ve fakir bir hayata yorumlanır. Melankolik içine kapanık kişileri ve kendi yalnızlıkları bir türlü gideremeyen kişilere olarak tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz