Bizi takip edin...

Rüyada Nar Suyu Görmek

Rüyada nar suyu görmek, genelde nar acı olduğu için suyunu içmekte pek o kadar iyi sayılmaz, gören kişi için kavga gürültü anlamına gelir. Kişinin memnun olmadığı bir durumun içerisinde olduğunu buna itiraz edeceğine işarettir. Huzurun kalmayacağına ve ortam içinde tatsızlık yaşanacağına yorumlanır. Yüksek sesli konuşmalara ve sorunların çoğalacağına ifade edilir. Eğer tatlı bir nar suyu içiyorsanız bu rüyanın tam tersi yorum alır. Herşeyin farklılaşacağı durumlara ve değişik farklılıklara delalettir. Bozuk ve kötü bir tadı var ise kara haber manasına gelir. Dost olarak gördüğünüz kişilerin size sorun çıkaracağına ifade edilir. Evde huzursuzluklara ve hane içindekileri de olumsuz yönde etkileyeceğine işarettir. Bazen ise bu rüya büyük bir hastalığın habercisidir ve bununla savaş vermek demektir.

Rüyada Nar Suyu Görmek

Rüyada nar suyu görmek nedir, rüya sahibinin olumsuz yönde etkileneceği durumların olacağına ve bunlardan kısa zaman sonra kurtulacağına işarettir. Bazı üzüntülerin yaşanacağına ve bunların hayatını olumsuz şekilde etkileyeceğini bundan dolayıda beklentilerinin olmayacağı yönündedir. Aslında olmayan bir şeyin kişi için her zaman hayırsız olduğu anlamındadır ve Allah her zaman olmayan bir şeyin ardından daha güzelini verir. Ama kırgınlıkların yakın zamanda biteceğine ve herşeyin tatlıya bağlanacağına uzun zamandan beri yaşanan hüznün biteceğine yorumlanır.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada nar suyu içmek, eğer rüyanızda gördüğünüz narın rengi kırmızı ve tatlı ise bu kişi için hayırlara delalet eder. Ama kötü kokulu ve rengi siyaha dönük ise hoş olmayan şeylere ifade edilir.

Rüyada Nar Suyu İkram Etmek

Rüyada nar suyu ikram etmek, gördüğünüz kişi ile durumunuz çok önemlidir. Eğer verdiğiniz su acı yada kötü koyu renkli ise o kişiyle hoş olmayan manasız bir durum yaşamaktır, rengi açık ise bu iyi yönde yorum alır.

Rüyada Nar Suyu Sıkmak

Rüyada nar suyu sıkmak, maddiyatın düşük bir için fakirlikten kurtulmak ve parasal olarak büyümek demektir. Daha rahat bir hayat yaşamak fakat iş hayatında bazı engebeler yaşanarak devam etmesi yönündedir.

Rüyada Nar Suyu Sıçraması

Rüyada nar suyu sıçraması, bu kişiye bağlı olarak yorumlanır. İş hayatında bazı sıkıntılar yaşamak fakat bunların aşamayacağı yönde olmadığı yada bu durumun aile hayatında da olabileceği manasına gelir.

Rüyada Nar Suyu Kaynatmak

Rüyada nar suyu kaynatmak, yapılacak güzel işlere ve her şeyin yolunda gitmesi olarak işaret edilir. Gören kişi için her zaman mutluluk getirecek hayırlı haberlere alamet eder.

Rüyada Nar Suyu Yapmak

Rüyada nar suyu yapmak, rüya sahibinin beklentilerinin yapmak istediklerinden fazla olduğuna ve bunun için sabırlı olması gereken bir yol olduğuna yorulur. Eğer sabırlı ise sonunda selamete erecek demektir.

Rüyada Nar Suyu Dökülmesi

Rüyada nar suyu dökülmesi, aniden gelecek olan bir habere ve bununla birlikte büyük şaşkınlık yaşanacak durumlara delalettir. Bu durum hem hüzün hemde sevinç gibi bir durumdur.

Rüyada Nar Suyu İçmek Diyanet

Rüyada nar suyu içmek diyanet, kişinin kendi için atacağı güzel adımlar olduğuna ifade edilir. İş hayatında mutlu bir döneme girmesi ve haneye verilecek olan müjdelere tabir edilir.

Etiketler: , , ,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz